Końska rewia mody cz. 3

a mi biały i tym sposobem znaleźli chętnych na wszystkie;P
wątek zamknięty


Taki padzik kupiłam- ten wyżej 🙂
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
18 listopada 2008 11:56
KS czekamy na foty na modelu ;D
wątek zamknięty
OK, jutro powinien dojść już ten pad, więc fotki niebawem ^^ Myślicie, że ceglane owijki z lidla będą do niego pasować? Bo w sumie kupiłam właśnie... 😀
wątek zamknięty
znalazłam dziś zdjęcie padu euro-stara, który do tej pory wydawał mi się tragicznym pomysłem.. chyba jednak nie tak źle jak podejrzewałam widząc sam pad



przekonałam się też kolejny raz, że klasyka górą





i z najnowszej kolekcji w tonacji wiewiórkowej

wątek zamknięty
Fryzik w bezu miodziooo...a rude tez całkiem całkiem
wątek zamknięty
to nie beż, to fango lub walnus nie pamiętam dokładnie który ale jeden z tych dwóch napewno, a one bardziej podkreślają szarości
wątek zamknięty
k_cian skąd ty te wszystkie zdjęcia bierzesz?
wątek zamknięty
W ten weekend luzakowałam na CSI w Lesznie i zachorowałam na nową firmę produkującą sprzęt i odzież jeździecką. Ekipy zagraniczne były zaopatrzone przez firmę KINGSLAND. Super kurtki i derki. Już poluję w internecie gdzie można ich produkty dostać 😀
wątek zamknięty
Krejze Ci powiem, że w granacie też by się koniu fajnie prezentował...;p
Z resztą - jak każdy w granacie
wątek zamknięty
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 listopada 2008 19:16
KS, ja mam ujeżdżeniowy w tym niższym kolorze - pod siodłem leży po prostu świetnie!
Będziesz zadowolona.

k_cian, do mnie taki w ramach mikołaja przyjedzie :]
wątek zamknięty
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 listopada 2008 19:22
KS, mam ten model czapraka już jakiś czas i szczerze polecam. Bardzo fajnie układa się pod siodłem. Z owijkami nie pomogę - mam ten drugi kolor.

k_cianku, do mnie taki "kwiatkoczaprak" z okazji mikołaja przyjedzie. Obciach będzie...
wątek zamknięty


wrt cudo! wrt
wątek zamknięty
Alvika napisał: do mnie taki "kwiatkoczaprak" z okazji mikołaja przyjedzie. Obciach będzie...
Wiesz... koleżanka chętnie przygarnie ten 'obciach'. Może przypadkiem ten granatowy to będzie ?
wątek zamknięty
szperam czasem po necie 😉 a tak się składa że kiedyś szukając kolekcji eskadrona trafiłam na jedno z niemieckich for, gdzie jest masa eskadronomaniaków - każda kolekcja ma swój wątek itd, ludzie wklejają zdjęcia, czasem miło zerknąc poszukując inspiracji lub chcąc sprawdzic czy coś oby napewno będzie pasowało
wątek zamknięty
Niciaki 🙂

Oliwkowy:

Różowy (nadal nie wiem, po co żem ja ową podkładkę wsadziła):

Rdzawy:
wątek zamknięty
Schockemöhle Sportive - granat 🙂

wątek zamknięty
Mo B.
Mia
ślicznie, ja czekam na coacha szarego 😉
wątek zamknięty
Mo B co to za owijki z pierwszego zdjecia?
wątek zamknięty
k_cian napisał: szperam czasem po necie 😉 a tak się składa że kiedyś szukając kolekcji eskadrona trafiłam na jedno z niemieckich for, gdzie jest masa eskadronomaniaków - każda kolekcja ma swój wątek itd, ludzie wklejają zdjęcia, czasem miło zerknąc poszukując inspiracji lub chcąc sprawdzic czy coś oby napewno będzie pasowało
zdradzisz jakie to forum

Mo B. to lamicelle? (owijki?)
wątek zamknięty
Rdzawy Niciak najpiękniejszy 🙂

Alvika fajnie, że się pad dobrze sprawuje, nie mogę się doczekać mojego 😀
wątek zamknięty
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 listopada 2008 22:16
Gemma napisał: Wiesz... koleżanka chętnie przygarnie ten 'obciach'. Może przypadkiem ten granatowy to będzie ?
Koleżanka przygarnęłaby lepiej tłustego, kaszlącego konia marki Farfelkugel - jak jego pani ciężko pieniądze zarabia albo po lekarzach się włóczy
Niestety, jedzie dresiarski kremowy.
wątek zamknięty
korsik111 tak, lamicelle. Nie pasują jakoś idealnie, ale ujdzie w tłoku 😉
wątek zamknięty
www.reitforum.de

zazwyczaj wrzuca gdzieś na pierwszej stronie w google odsyłacz do wątku jak się wklepie przykładowo eskadron 2009 )
wątek zamknięty
Szmaciary 😉 która z was dłuższy czas tyra Fair Playa drobnopikowanego, jak one się zachowują po pół roku, roku? Jak kolor, lamówki?
Mam jednego i jest fantastyczny, ale na razie jest nowy, może nawet bym się skusiła na kolejnego tylko nie wiem czy przeżyje pranie co kilka dni itp.
wątek zamknięty
Burza
ja mam, ale jeszcze tyle nie używałam ;P
prałam go dopiero raz
mi w nim nie podoba się to, że okropnie się układa (przynajmniej na moim "wielbłądzie"😉, jak by szlufki do popręgu były za blisko przyszyte i się marszczy i ściaga z tyłu ;/ ale jakoś z tym żyje ;p
ogólnie jakość fajna
wątek zamknięty
Na kulku o dziwo leży prześlicznie, poza tym jest tak niesamowicie wielki i ładnie wyprofilowany z przodu, byłam bardzo bardzo zaskoczona tym czaprakiem- nigdy wcześniej nie zwracałam na nie uwagi.

Cottony eskadronowe to ich droższe odpowiedniki? czy są podobnie wyprofilowane? ( mówię o uj)
wątek zamknięty
może przez to że K. jest bardzooo mocno wykłębiona
eskadrony cottony uj. też są ładnie skrojone z przodu, obojętnie jak założysz z przodu będzie "dzióbek",a na moim koniu to to jest już cud ;p
wątek zamknięty
Ja mam granatowego Fair Play'a i jest ok moze minimalnie stracił kolor "głebokiego granatu" 😉
moge wstawic fotke
wątek zamknięty
Dawaj, a ile czasu go męczysz?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.