Końska rewia mody cz. 3

majeczka   Galopem przez życie!
16 stycznia 2010 21:42
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 21:43
dramka no wlasnie sie dziwilam 😉
bu ja nie widze fotki 🙁
wątek zamknięty
http://www.equiversum.pl/loesdau-loesdau-czaprak-lpoloteam-p-1785.html
ma ktoś?
jakieś opinnie?


Ja miałam, moim zdaniem świetny, nie do zdarcia, wyprał się nawet z dziegcia, fajnie się układa
wątek zamknięty
Zairka to jeszcze raz:
wątek zamknięty
Zairka Za to w różowe paski jest Nici  😁

Przepraszam za niewybielonego i niewyphotoshopowanego konia, ale szczotki/szmateczki nie dały rady, a komputer z PS nie żyje od jakiegoś czasu  😵



Wiem, że wygląda obrzydliwie, słodko, itd. Ale mi się podoba! 😉 Swoją drogą jest to mój drugi pasiak i o wiele bardziej lubię je od moich Anek.
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
16 stycznia 2010 21:53
ja widzę 😉
nawet ściany dopasowane do padu 😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 21:54
Precelek teraz widze 😜 cudnie 🙇 😍

Mo. B nie lubie nici 😉
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
16 stycznia 2010 21:56
Mo. B a mi się ten niciak podoba 😀 a koń świetnie umaszczony, głowę chyba włożył do beczki z farbą 😂
wątek zamknięty
Zairka Zawsze możesz patrzeć tylko na jego drugą stronę, bo tam konika nie ma 😀
wątek zamknięty
"Swoją drogą jest to mój drugi pasiak i o wiele bardziej lubię je od moich Anek"

A dlaczego?  😉 Tłumacz się  🤬

Mo B. Nie przesadzaj nie jest tak tragicznie.. 😉

Zapomniałam dodać że jak przyniose do domu 2 nowe pady to rozwód gwarantowany albo eksmisja  😁
wątek zamknięty
Dramka Każda moja Anka już po pierwszym praniu niestety traciła troszkę na sztywności. Za to pasiak nie - nie mówię o tym, tylko akurat o tym drugim, ale może jutro go wyjmę i zrobię jakąś fotkę, różowy jeszcze pralki nie widział. Ale i bez prania pasiaki są mniej szmatkowate jak dla mnie. I lepiej się układają. Nie żeby Anka układała mi się jakoś źle, ale jak wrzuciłam moją najstarszą na baaaardzo wykłębionego konia, z całkowitym wtedy zerem mięśni na plecach, to robiło się tak jak na tym zdjęciu quanty:
wątek zamknięty
Moj polopad z prania wyszedł jak nowy. I dlatego chce anky skokowy bo jest na górze wyprofilowany jak polopad  😎
wątek zamknięty
a ja zostałam uratowana od polopadu flaxa na allegro, bo mi napisali, że owijek nie mają  😎 a to wstyd tak między sarnami bez owijek do kompletu jeździć
wątek zamknięty
pokemon, słusznie, wiochy byś sobie narobiła i po co.. 😎
wątek zamknięty
Ja jestem wieśniara. Nie jeżdżę w owijkach. Nie nawidze owijek  👿
wątek zamknięty
Dramka, nie jojcz, za to ochraniacze owszem 😉
wątek zamknięty
Słuchajcie czaprak nici pony bedzie pasował pod venecje 16"?
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 stycznia 2010 22:51
Dramko, Burza odpowiedziala Ci w IV czesci...

[move]DO KTÓREJ SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH MILOŚNIKÓW  I ZNAWCÓW MODY [/move]
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.