magnetoterapia

trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
04 listopada 2010 13:40
Neopren Magnetic nie sa profilowane tak, jak reszta a reszta różni się rodzajem podszycia tzn mogą być futerka albo materiał. Np Nelsony są raczej cieplejsze.
Ja mam GrandPrixy i cały rok są zakładane - noga się nie zapaca. Ważne jest to, że zewnętrzna warstwa jest oddychająca.
Cobrinha

Co to znaczy popularne?  🙄 Każdy kupuje takie co mu pasują.
Bo wszystkie są prawie identyczne..ceną się troszkę róznią 🙂
.
Ja mam ten sam problem tylko z szyją..
.
Zdradzę Wam sekret, że niedługo pojawią się magnetyki na stawy skokowe Torpolu 🙂
w końcu coś dla szpatowców 🙂
Ja mam GRANDPRIX. Uważam że też działają na staw skokowy.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
18 listopada 2010 18:09
To jeszcze ja się wcisnę🙂
Mój dzielny rumak ma za parę dni 18 urodziny i zastanawiam się nad ochraniaczami magnetycznymi. Koń ma zwyrodnienie stawu skokowego, jest on zalany, nie zgina się do końca. Te ochraniaczki też są dobre na zwyrodnienia tak? Są specjalne na staw skokowy czy te zwykłe da się jakoś pozapinać tak żeby pasowały?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedz 🙂
annai   Moje ulubione wszystko...
18 listopada 2010 22:49
jak ja lubię to forum 😜,
mam pytanie: a stosował ktoś te magnesy na nakostniaki lub zwapnienia powstałe po urazach mechanicznych w obrębie kości  🤔
Czy ktoś używa tu wyrobów Back on Track?  http://www.backontrack.com/
Ja znam ich derki, podkładki i pad na plecy dla koni, ale nie znam wyrobów dla ludzi, może ktoś ma i może się powiedzieć informacjami czy mu pomogło stosowanie tego?
a ja chyba sie skuszę na kaptur magnetyczny bo u mojego nastepuje przebudowa po leczeniu trzeszczkozy i odczuwa bóle mięśni, ma masaże, pad na szyjkę back on tracks itd ale może jeszcze to mu zafundować ? już sama nie wiem, chciałoby się jak najlepiej dla tego konia. Myslicie że działa lepiej od padu back on track?
Witam!
Mam pytanie czy macie jakies opinie o produktach firmy nikken?Dostałam propozycję zakupu maty magnetycznej dla psów (mam pod opieką starsze psy z dysplazją oraz  powypadkowe) ale ciagle się waham. Nie moge też znaleźć opinii w internecie. Wiem że ta firma robi rzeczy dla koni. Może ktoś coś słyszała na ten temat?
a ja chyba sie skuszę na kaptur magnetyczny bo u mojego nastepuje przebudowa po leczeniu trzeszczkozy i odczuwa bóle mięśni, ma masaże, pad na szyjkę back on tracks itd ale może jeszcze to mu zafundować ? już sama nie wiem, chciałoby się jak najlepiej dla tego konia. Myslicie że działa lepiej od padu back on track?


A nie myślałaś o derce back on track? Są wersje z kapturem. Tylko drogie to cholerstwo strasznie :/
no właśnie dlatego nie myślałam 😎
a zresztą mój ma na szyi tylko problemy mięśniowe po jeździe więc tam by się przydało
ten pad jest duży więc jak zakładam na grzbiet to i na kawałek szyi zachodzi
Czekałam ok miesiąc na kalosze magnetyczne w rozmiarze L i są za duże  😵
Andre   I am who I am
17 grudnia 2010 13:51
Które ochraniacze magnetyczne lepsze, Veredusy czy Torpole? Torpol ma w komplecie na przednie nogi 6 NMB, na tylne nogi - 8 NMB, o mocy 2200 Gs, wie ktoś może jak to wygląda w Veredusach? Nigdzie nie umiałam znaleźć tych informacji 😡
Kupiłam sobie pas magnetyczny na plecy firmy Back on Track, noszę go póki co 4 dzień, teraz od 5tego mam go mieć przynajmniej po 8h dziennie przez 20-30 dni.
Już czuję różnicę, bo wczoraj nosiłam go przed spaniem i po raz pierwszy od długiego czasu kładąc się nie czułam bólu.
Moge prosić o link?  :kwiatek: Odwiedziłam stanowisko w Berlinie
To do mnie? Jak tak to chodzi o taki: http://www.wholehorse.co.uk/acatalog/Back_on_Track_for_Humans.html z wąskim przodem.

(jutro będę w nim skakać, ciekawe jak sie sprawdzi)
Tak 😉 dzięki  :kwiatek:

Można ściągnąć do Polski? Miałabym prezent dla marcina pod choinke!
Ja ściągałam z tego sklepu z linku, szedł do mnie tydzień. Ale może jakby przy zamówieniu poprosić by to wysłali w poniedziałek, to dojdzie do piątku(bo to idzie kurierem).

http://animalia.pl/produkt,19949,Horze_Ocieplacz_na_plecy_Back_On_Track.html  tu jest jeszcze taki, ale wygląda inaczej niż ten mój, nie wiem czy to na pewno jest tej firmy. maxowa z forum też te może ściągnąć.
Też sprawiłam swojemu kopytnemu ochraniacze torpola, mam nadzieję że nie będę żałowała.
Pewnie nie zdarzę przed gwiazdką.. 🙁
Czy ktoś używa derki z zasilaniem akumulatorowym? Można gdzieś coś takiego pożyczyć?
Niedługo w Świętochowie  niektóre konie mają przejść, przez tydzień, terapię przy pomocy derki o zmiennym polu magnetycznym. Może możnaby spróbować pożyczyć (jeśli to to samo)
Czy to będzie derka własności Plejady?
O ile dobrze pamiętam derka jest własnością osoby przeprowadzającej terapię (znajomy dr Kasi Żukiewicz). Niestety nie pamietam ani Imienia ani Nazwiska  🤬

Mogę spróbować sie dowiedzieć kto i w jakim terminie.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
15 lutego 2011 12:17
Archeo a Helo będzie korzystać z derki? Jeśli tak to ja poproszę o pełne sprawozdanie - jestem ciekawa efektów
I o koszt :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się