Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

Stosuję cały czas 🙂 Efekty dla mnie świetne. Wiadomo naczynek, które już są niestety to nie zlikwiduje - ale nie pękają nowe i twarz przestała mi się tak strasznie czerwienić. Teraz praktycznie nie zauważam problemu  😉 Z tego co widziałam, liposomy można też dodać do kremu, kwasu hialuronowego - trzeba poczytać na stronie. Mi najwygodniej jest zrobić tonik z przepisu Lorri z wizażu:

Najprostszy tonik z liposomami – 108 ml

Hydrolat niekonserwowany lub woda oczyszczona – 100 ml
Kompleks liposomowy (7%) – 7,5 ml (pół buteleczki 15 ml)
Konserwant (FEOG) – 14 kropli
widzialyście w Waszych Rossmannach te karmelowe masełko do ust Nivea? Bo ja od jakiegoś czasu nigdzie nie mogę na nie trafić, czyżby już go nie produkowali  🤔 one bardzo służy moim wiecznie suchym ustom a te, które mam w tej chwili jest na wykończeniu 🙁 generalnie inne masła z tej serii jak dla mnie są dużo gorsze od tego i chyba się zapłaczę jak już go nie robią 😉

emptyline   Big Milk Straciatella
08 października 2014 21:43
hanexxx, a próbowałaś carmexu?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 października 2014 10:25
albo Blistexu
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 października 2014 14:16
Co polecacie na zatkane pory na nosie? Nie wiem jak je zwalczyc  👿
madmeddie emptyline tak i tak 😉 carmex totalnie nie dla mnie, ten drugi trochę lepiej ale też nie bardzo 😉 nie wiem czemu ale moje mega problematyczne usta uwielbiają te karmelowe masełko Nivea 😉 mam jeszcze malinowe ale one jest dużo gorsze a na karmelowe nigdzie nie mogę trafić 🙁 widziałyście je w Waszych Rossmannach?
mi carmex też średnio podchodzi. Za to babcia przywozi mi z Niemiec krem bebe, bez niego nie wyobrażam sobie życia. Ale coś mi się wydaje, że to też pod uzależnienie wchodzi... bez niego nie ma opcji żeby z domu wyjść bo od razu wszystko mnie denerwuje  😵
hanexxx, a szukałaś może na allegro? Ja w tej chwili mam waniliowe, też świetne
hanexxx w Superpharmie ostatnio widziałam 😉
Łosiowa a na pewno widziałaś karmelowe? 😉 tylko ono sie u mnie sprawdza. bo do niedawna w każdym rosku mieli wszystkie rodzaje tych masełek a ostatnio karmelowego ani widu ani słychu 😉
Tak, na pewno  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 października 2014 18:27
Szukam jakiegoś godnego polecenia pudru, do 30 zł. Obecnie mam affinitone i rimmel stay matte, ale w obydwu mi coś nie pasuje. Na które warto zwrócić uwage?

Odkąd używałam azjatyckiego pudru z firmy Tony Moly zrobiłam się mega wybredna 😁
Ja polecam MaxFactor Creme puff i polecam. Każdy tam pewnie ma jakieś swoje kryteria, ale myślę, że godny polecenia... Do tej pory przez ręce przewinęło mi się dużo różnych pudrów w cenie do 50zł i teraz już nie eksperymentuję. Ingloty, Rimmele, jakieś tańsze z firm dostępnych w Naturze/Rossmanie typu Wibo, Lovely (te akurat w ogóle mi nie pasowały), jakiś z sephory był dość fajny ale nie pamiętam jaki dokładnie, Manhattan... Niektóre były dość fajne z tym, że w pewnym momencie sypały się całkowicie. Wyjmowałam pudełko z torby a tam pełno sypkiego pudru -.- przez co były niewydajne. Ten z MaxFactor starcza mi na około pół roku intensywnego używania (nie wychodzę z domu bez nałożenia pudru, w ciągu dnia potrafię kilka razy go używać ze względu na świecącą się cerę...), jest super dobrze sprasowany więc nawet jak wyjdzie srebrny spód to śmiało można korzystać do ostatniego kawałeczka 😀 . Cena trochę droższa, ale ja sama czekam na przeceny w rossmanie (standardowo kosztuje 45zł, na przecenach jest za 30zł)
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 października 2014 14:58
W końcu kupiłam podkład o takim odcieniu jaki chciałam. Rimmel Match Perfekt. Odcień light porcelain. Jak się ten nie sprawdzi to kapituluję i wracaj do azjatyckich wynalazków. 😵
potrzebuję pomocy. Od jakiś dwóch lat nakładałam na twarz różne oleje i było ok. Od roku stosuję też kwas hialuronowy z bu, na to olej. Niestety podrażnia mnie on (pieczenie i lekkie zaczerwienienie) i niewiele daje jeśli chodzi o nawilżenie. Teraz używam na codzień krem pod oczy Sylveco (efekt zerowy, drugi raz nie kupię) i wit. E w kapsułkach, natłuszcza ładnie, ale szukam czegoś, co porządnie nawilży. Domowe maki, algi itp dają efekt na 1-2dni. Co byście poradziły?
Rul, a może jednak krem z dobrym składem?
Mi osobiście świetnie pomagają w nawilżeniu twarzy dwa kremy:

1. Make me bio- Featherlight (na dzień, jest dość lekki)

2. Krem z kolorowki do samodzielnego zrobienia (używam go na noc)
[[a]]http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw-fp-krem-intensywnie-nawilzajacy-z-kwasem-hialuronowym%2C-hydromanilem-i-bialkami-jedwabiu-60-g/188[[a]]

Edit. Przygodę z olejami do twarzy i kwasem hialuronowym również zaliczyłam. W moim przypadku nie dawało to nic, a nawet pogarszało poziom nawilżenia twarzy.

Edit 2. Dodam jeszcze, że krem zawsze nakładam na twarz wilgotną od hydrolatu (w moim przypadku, hydrolat różany) - mam wrażenie, że wtedy krem jeszcze lepiej nawilża.
Averis   Czarny charakter
02 listopada 2014 12:44
Jestem totalnym antytaleciem kreskowym. Kupiłam sobie eyeliner w płynie, odpaliłam youtube i jakoś to tak dziwnie wychodzi... Jest nadzieja?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 listopada 2014 12:56
Averis musisz duuuuuuuuzo cwiczyc 😉 siadz sobie przed lustrem z eyelinerem i mleczkiem do demakijazu i probuj. W sumie to kwestia praktyki, a ile to zajmie- nie wiadomo 🙂 ja maluje krechy od roku a i tak dalej roznie mi to wychodzi 😉 a na poczatek lepszy jest ten w pisaku, osobiscie tym w plynie w ogole nie umiem sie poslugiwac.
Averis na początku chyba łatwiej jest z eyelinerem w pisaku 😉
Ja polecam MaxFactor Creme puff [...]. Cena trochę droższa, ale ja sama czekam na przeceny w rossmanie (standardowo kosztuje 45zł, na przecenach jest za 30zł)


Też używam i polecam. Na allegro oryginalne są nawet za 22 zł. Ja ten puder tylko przez allegro kupuje.
cavaletti a to sylveco nie ma dobrego składu? Myślałam właśnie, że będzie ok
Kleik  :kwiatek: nad make me bio nawet się ostatnio natknęłam tylko nie wiedziałam czy wart jest swojej ceny
Rul, Make me bio polecam zdecydowanie. 🙂 Nawet mój facet używa (krem Orange Energy) i również bardzo sobie chwali. 🙂
Sylveco w porównaniu do Make me bio wypadło dla mnie blado,  ale niestety co skóra to inne potrzeby.  😉
Rul, Sylveco ma bardzo fajny skład, ale widocznie nie dla każdego. Mnie np. lekki krem brzozowy zapychał, dorobiłam się niezłej kaszy na nosie i czole zanim zorientowałam się że to krem. Wróciłam pokornie do Bielendy, którą polecam jeśli ktoś nie szuka kremu z górnej półki.
jeszcze raz dziękuję, na pierwszy ogień pójdą półprodukty z kolorówki 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 listopada 2014 20:30
Averis, przy malowaniu oprzyj łokieć o blat np. jest dużo łatwiej. pisak dla mnie jest nie do przejścia, dużo ciężej się maluje, ale to zupełnie subiektywne odczucie (pisaki, mimo wszystko, mają bledszy, delikatniejszy kolor, są twardsze niż delikatny pędzelek, więc trudno utrzymać nieruchomo powiekę). Jaki masz eyeliner? dla mnie na początku najsympatyczniejsze były cieniutkie pędzelki. otrzyj o krawędź, żeby nie było na nim za dużo płynu. 
a i tak, najfajniej się maluje Maybelline Lasting Drama 😉
kupował ktoś u tego sprzedawcy na all?

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=35641988

opinie ma dobre, ale jednak boję się podróbek 😉
W superpharmie jest promocja -40% na wszystkie kremy z karta lifestyle (bez karty 30%), także jak na cos się czaicie to teraz jest idealny moment  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 listopada 2014 20:08
calore, Nie kupuj na allegro azjatyckich kosmetyków - przepłacisz 40% ceny z ebay.
Jaki polecicie krem pod oczy na początek? Wymagania mam całe dwa: ma nawilżać i nie podrażniać.
No i dobrze by było jakby cenowo do 50 zł się udało znaleźć. Szukam na KWC, ale opinie wszędzie mieszane :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się