Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
02 września 2010 10:33
Querido, a Everyday Minerals używałaś? ja jestem bardzo zadowolona i są tańsze od Bare. Tylko można się pogubić w ilości odcieni.... ale jak się już dobierze  właściwy to jest super.
Możecie polecieć jakiś super nawilżający krem na dzień?
Do tej pory używałam Cetaphilu, ale chciałabym zmienić.
Tusia, nie.. Nawet o nich nie słyszałam.. Ale nie omieszkam poszperać i może później także spróbować.. Dzięki za cynk.. 🙂
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
02 września 2010 13:06
Querido, spróbuj koniecznie, na allegro jest ich sporo i można sobie zamówić próbki odcieni za jakieś 2-3 zł, żeby znaleźć odpowiedni . Polecam gorąco. Moja kuzynka która jest uczulona na większość kosmetyków używa  EM od prawie 2 lat i nie chce zmienić za żadne skarby 🙂
Już namierzyłam ich stronkę i cały topic na temat EM na forum wizażu.. 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 września 2010 13:46
Ja polecam kosmetyki firmy Nantes i Mary Cohr sa to kosmetyki z wyzszej polki ale warto!!
uzywane sa głownie w salonach kosmetycznych ale mozna je zamowic detalicznie 😍
Laski! Na problemy z cerą dobre jest też mydło propolisowe 🙂
Qrcze no.. Wcześniej EDM wysyłali do Polski a teraz nie ma już takiej opcji  👿
Jaka maseczke do cery tradzikowej mozecie mi polecic? Głównie chodzi o zwalaczanie pryszczy, na drugim mijescu jest matowienie skóry. Oczywiście w niewygórowanej cerze. Tylko nie z nivea :P
Seksta   brumby drover !
06 września 2010 21:37
maseczka z AA oczyszcajaco-nawilzajaca do cery wrazliwej...o, taka:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-12460-opis-Oceanic-AA-Face-AQUAice-Maseczka-blyskawicznie-oczyszczajaca-z-aktywnym-kompleksem-nawilzajacym-i-alga-z-wod-Antarktyki.htm

to jest jakies stare opakowanie.....teraz wyglada podobnie, opakowanie jest bialo-niebieskie a w lewym gornym rogu widnieje napis "oczyszczanie".
🙂

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2010 13:46
http://allegro.pl/leichner-camera-clear-profesjonalny-podklad-new-i1203586308.html


Próbował ktoś tego?

Lub poleca jakiś fajny podkład, najlepiej w płynie, do jasnej karnacji?
Seksta, niby pisze, że jest oczyszcająca, ale szukam czegoś do młodej cery typowo tradzikowej. Po prostu jest tyle serii, nie wiem która wybrać.
A używałas tej maseczki?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 września 2010 14:28
gllosia, A byłaś u dermatologa najpierw? Nie ma sensu sobie psuć jeszcze bardziej młodej cery, która dopiero dojrzewa i ma prawo się wysypać. Ja bym się wstrzymała jeszcze z maseczkami, albo poradziła się dermatologa co stosować.

Ja na wypryski stosowałam Silicolskin, troszkę podrażnia, ale działa świetnie. Teraz przeszłam na avonowego naturalsa Ogórkowego i maseczki z planet spa.
Seksta   brumby drover !
07 września 2010 14:36
gllosia jesli chodzi o maseczki z AA to sa tak delikatne ze polecane sa do cery nawet baaaaaaaaardzo wrazliwej i alergicznej.
Tej maseczki uzywam regularnie. Cere tradzikowa nalezy nawilzac- ta maseczka nawilza i oczyszcza, sprobuj a nie pozalujesz.

Notarialna  ja bym bardziej przestrzegala przed maseczkami planet spac niz maseczkami z firmy AA, ktora produkuje kosmetyki do cery wrazliwej i alergicznej, od lat.


co do dermatologa- najpierw zaczelabym porzadnie oczyszczac i nawilzac ( przede wszystkim ) skore, zmienic diete, oczyscic organizm i dopiero wtedy udac sie do dermatologa.

edit: jesli chodzi o "psucie cery" to mozna ja sobie popsuc uzywajac wlasnie sklepowych serii typu clear & clear, clearasil, nivea young czy under twenty lub uzywajac spirytusu salicylowego i innych kosmetykow na bazie alkoholu.
Maseczka do cery wrazliwej i alergicznej nie ma prawa zrobic krzywdy.
ja polecam  Revlona z tej nowej serii mam rozświetlający na lato-rewelacja oraz matujący LR  😉
tusz z Loreala taki dwustronny chyba z odzywką do d... beznadzieja strasznie skleja rzęsy  🙄
Firma AA rzeczywiście jest godna polecenia, używam wiele kosmetyków AA i chociaż mam skórę wrażliwą, to jeszcze nigdy się nie zawiodłam na ich produktach.
Używałam już różnych maseczek między innymi z ziaji (bardzo delikatna i z dobra, zielona glinką), z avonu (planet spa oraz clearskin) i nivea ale z żadnej nie byłam zadowolona. Wiem, że nie mogę oczekiwac nie wiadomo czego od maseczki, teraz przez kilka miesiecy nie używałam zadnej, ale w koncu mówia, że maseczki sa dobre, bo składniki maja opkazje się wchłonąć w głąb skóry..

Może się faktycznie skusze na tą AA. I ten silicolskin?

Seksta
, a ja własnie chciałam iśc w kierunku under 20, clear & clear czy garnier czysta skóra. Cos nie polecacie tych młodziezowych serii? 😉

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2010 15:57
Under 20 na pewno nie polecam.
Seksta   brumby drover !
07 września 2010 16:14
Nie polecamy bo przynosza niby-efekty, stopniowo pogarszaja stan cery i na koncu- wyglada sie gorzej niz przed rozpoczeciem 'kuracji'.
'uderzaj' bardziej w iwostin, pharmaceris, bioderme, AA, avene... 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 września 2010 16:46
Seksta, Pewno to też zależy od tego czy ktoś dobrze dobierze sobie maseczki do rodzaju skóry. Ja mam cerę tłustą i ogór w połączeniu (naprzemiennie) z maseczką z Planet spa (minerały z morza martwego) dał u mnie świetny efekt. Już nie wysypuje mnie tak jak kiedyś, ograniczyłam słodycze do niezbędnego minimum i są efekty 🙂

A Under20 to chemiczne g*wno. A co powiecie na temat Garniera? Ja używałam winogronowego toniku bez alkoholu - też dobry, ale wolę ogóra 😉
Seksta   brumby drover !
07 września 2010 17:07
Notarialna wiem wiem, Tobie moze pomagac ogor i planet spa- jesli pomaga i efekt sie utrzymuje to znaczy, ze znalazlas cos odpowiedniego dla swojej skory.
Wszelkie kremy matujace zapychaja dodatkowo- nie polecam.
Notarialna, Garnierowi mówię stanowcze NIE. Under Twenty używam toniku [już wcześniej pisałam o tym]. Lubię go. Tylko,że twarz myję najpierw mydłem AA z kwasami [polecam!], pozniej tonik, a na końcu bionawilżający krem z białej herbaty - HerbikaPlant - tym sposobem mam pryszczy mniej. bo skóra ani nie wysuszona, ani nie przetłuszczona  😉
+ ostatnio piję zieloną herbatę - działanie oczyszczające. Zastanawiałam się czy działa też jeśli chodzi o pryszcze - jak najbardziej! Mi pomaga.
Te hormony .. - miałam ostatnio 'pryszcze ropne'. Były już w okresie gojenia i zielona herbata im pomogła  😉
Podbijam.
Możecie polecieć jakiś super nawilżający krem na dzień?
Do tej pory używałam Cetaphilu, ale chciałabym zmienić.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
08 września 2010 17:44
a do jakiej cery?
Podbijam.
[quote author=sihaja link=topic=2914.msg695336#msg695336 date=1283423035]
Możecie polecieć jakiś super nawilżający krem na dzień?
Do tej pory używałam Cetaphilu, ale chciałabym zmienić.

[/quote]

Neutrogena 🙂
a Nautrogena nie jest bardziej natłuszczająca niz nawilzajaca? ja przynajmniej mialam takie wrażenie, mi odpowiadał krem Bandi do twarzy mozna go zamówic u kosmetyczki, albo na necie taki duży w bezowym opakowaniu kosztuje jakieś 60zł, ale warty swojej ceny zreszta starcza na długo.
A co powiecie o szarym mydle? Ja uzywam od przeszło 2 lat, bo mi kolezanka poleciła. Potem przeczytałam negatywne opinie na jego temat, ale nie zraziłam się i uzywam do tej pory. Głównie narzekano na wysuszanie skóry, moja nie jest wysuszona, zawsze stosuje krem. Dodatkowo uzywam żelu.
Znacie jakies przeciwskazania do stosowania szarego mydła? Może powinnam jednak zrezygnowac i stawiac tylko na żel do twarzy?
a do jakiej cery?

mieszana ale łatwo się wysuszającą, skłonna do trądziku.

a Nautrogena nie jest bardziej natłuszczająca niz nawilzajaca? ja przynajmniej mialam takie wrażenie, mi odpowiadał krem Bandi do twarzy mozna go zamówic u kosmetyczki, albo na necie taki duży w bezowym opakowaniu kosztuje jakieś 60zł, ale warty swojej ceny zreszta starcza na długo.

który BanDi? Bo weszłam na wizaż i widzę że tam ich wiele.

Ktoś używał? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3691-opis-Dermedic-Hydrain-2-Krem-intensywnie-nawilzajacy-o-przedluzonym-dzialaniu.htm
gllosia-próbowałaś kosmetyków naturalnych? Lavera na przykład ma linię young faces (antybakteryjne, dla cery tłustej i trądzikowej). Na efekty trzeba trochę dłużej poczekać niż przy normalnych kosmetykach. Ogólnie mogę polecić laverę 🙂 .
A ja pokochałam minerały..  😍
Dziś przyszły próbki Everyday Minerals (dzięki Tusia za cynk) i pędzel Flat Top.. Już się nie mogę doczekać by je jutro wypróbować..  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się