Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

w końcu kupiłam true match - używał ktoś?
Scottie   Cicha obserwatorka
13 marca 2009 20:19
Ja uzywam 🙂 Ale w lato, bo akurat mam tak ciemny odcien, ze ni jak nie pasuje do mojej karnacji wiosenno-zimowej. Chyba bez jakiejs rewelacji, bo slabo go pamietam 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 marca 2009 20:21
dla mnie tez bez rewelacji, plus uboga gama kolorystyczna- najjasniejszy odcien i tak jest dla mnie za ciemny. malo trwaly, szybko sie scieral, ale innych minusow brak 🙂
ja mam najjaśniejszy, a wcale takiej jasnej karnacji nie mam - zastanawiam się, kto kupuje te ciemniejsze  🤔wirek: chociaż, patrząc na niektóre solary, to pewnie to odcienie właśnie dla nich

na mnie całkiem znośnie wygląda, i tak stan cery mi się już poprawia, a na lato planuję stosować tylko krem z filtrem tonujący 😉
za to już dostałam opieprz, bo kupiłam go po zniżce za niecałe 50 zł, niby miałam limit do 70, ale i tak oberwało mi się od matki, że za drogi... świetne ma podejście, ona kupuje sobie jakiś za 20 zeta, który ją zaraz uczula, po tygodniu kolejny w tej samej cenie, który jest do kitu, potem jeszcze jeden, i w efekcie w tym miesiącu tylko wywaliła ok 60 zeta a zaraz i tak się jej skończy ten co ma, bo jest tak niekryjący, że nakłada z 3 warstwy... a ja kupiłam za 50 i będę go mieć na jakieś 3 - 4 miesiące.
I gdzie tu logika?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 marca 2009 21:19
rodzice juz tak maja  😁

no to dobrze, ze kolorystycznie sie dopasowal 🙂
te ciemne kolory sa przede wszystkim produkowane na rynek anglia/stany gdzie jest sporo hindusow i murzynek. ja mam za jasna karnacje do true match i w ogole do produktow l'oreala  🤔
Scottie   Cicha obserwatorka
14 marca 2009 08:50
Edytka mnie sie zawsze wydawalo, ze Ty masz piekna, ciemna karnacje 🙂

Szepcik ja mam podobnie jak Twoja mama, ale wlasnie dlatego, ze wczesniej kupowalam podklady za 15 zl i nie byly one dobrze dopasowane. Po prostu boje sie, ze kupie cos za 60 zl i po jakims czasie wyjdzie, ze odcien jest za ciemny i bede musiala kupic nowy... Teraz sie wycfaniłam, chodze do sephory, zeby mi dopasowali jakis odcien, a kosmetyk kupuje gdzie indziej, w o wiele nizszych cenach 😉
no tez motyw, tym razem wolałam kupić w Sephorze, bo miałam na tyle punktów na karcie, że dostałam zniżkę, i gratis jeszcze kosmetyczkę, bo na urodziny przyszła do mnie taka oferta 😉
ekspertki  :kwiatek: możecie polecic mi jakiś mocno matujący puder, mus lub cokolwiek, taki, który wytrzymuje długo. najlepiej dobrej firmy, bo na niektóre miewam uczulenia...  do cery normalnej.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
15 marca 2009 15:43
fin Stay True z Clinique. nie kryje za mocno, ale dobrze matuje 🙂
Ja ostatio kupiłam Colour Adapt 70 natural 😉
jestem z niego zadowolona bardzo 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 marca 2009 17:19
Edytka mnie sie zawsze wydawalo, ze Ty masz piekna, ciemna karnacje 🙂

ja? niestety nie 🙁 mam problemy z cera, z ktorymi walcze od 6 lat, do tego nierowny kolorot, to na szczescie udaje sie do jakiegos stopnia maskowac podkladem i pudrem. a to ze mam jasna karnacje nie przeszkadza mi bardzo, wtapiam sie w angielski realia, tylko w polsce przy solarkach wypadam jak trup  😁
muszę przyznać, że true match bardzo mi przypasował -
-nie jest za bardzo kryjący, ale wole się pomęczyć z korektorem lub mieć trochę widoczne niedoskonałości niż wyglądać pięknie ale jak w masce
-no i kolor jest dla mnie świetny
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 marca 2009 13:18
jaki samoopalacz do twarzy polecacie?

edit: ktoś używał Dior Bronze? albo Sally Hansen w sprayu?
mam na tyle złe doświadczenia z samoopalaczem, że w życiu bym go nie użyła do twarzy  😎
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 marca 2009 13:26
ale z którym?
A kilka używałam - podkradałam mamie: na pewno Garniera, Oriflame, Avene i L'oreala
zawsze miałam smugi na nogach  😎
ale ja to mam po prostu takie szczęście  😎
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 marca 2009 13:38
ale ja pytam o samoopalacze do twarzy, takiego do ciała też bym raczej nie użyła na twarz🙂

a co do smug - kwestia dobrego rozsmarowania 😉 i pilling warto zrobić przed.

w ogóle wszystkie samoopalacze, jakie używałam śmierdziały - taki smrodek przypalonego ciała, ciała prosto z solarium. czy są jakieś nie-smrodki?


nie no rozumiem, ale mam na tyle złe doświadczenie z nogami, że do twarzy bym samoopalacza nie użyła  😎
ten smrodek też je dyskwalifikuje  😎
[quote author=Diakon'ka link=topic=2914.msg216050#msg216050 date=1238416729]

a co do smug - kwestia dobrego rozsmarowania 😉 i pilling warto zrobić przed.

w ogóle wszystkie samoopalacze, jakie używałam śmierdziały - taki smrodek przypalonego ciała, ciała prosto z solarium. czy są jakieś nie-smrodki?



[/quote]
mam z Garniera, taki pryskany jak dezodorant. ZERO smug.  😉 i też nie śmierdzi, pachnie takimi orzechami  😀
Ponia   Szefowa forever.
30 marca 2009 15:15
Zakupiłam ostatnio:
1)Affinitone z Maybelline N.Y.
Powiem wam,że jestem w miarę zadowolona, trochę za leista konsystencja ale tak to jest ok.
2) LastingFinish Minerals z Rimmel.
Używam go jako różu na ten z Maybelline, fajny jest bo jest trwały.

Razem tworzą fajny zestaw, a przedewszystkim trwały co się dla mnie bardzo liczy.
tez mam teraz Affinitone z Maybelline, ale niestety ciemneje mi na twarzy, na poczatku jest ok a potem robi sie za ciemny. Wiec chyba powracam do niezastapionego Lirene za 17z 😉l
Scottie   Cicha obserwatorka
30 marca 2009 15:23
Ostatnio w jakims programie na TVNStyle kobicinka reklamowała sypki puder Vichy. Był on zupełnie biały, po nałożeniu na skórę utrwalał podkład, matował i przystosowywał się do barwy skóry. Może ktoras z Was wie, jak on sie nazywa?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 marca 2009 17:19
podejrzewam ze chodzi o dermablend 😉 on jest transparentny, ale mi zupelnie nie pasowal. troche koszuje, a po nalozeniu na twarzy nie bylo zadnego efektu. w aptekach maja jego probki, wez jedna i przetestuj sama 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
30 marca 2009 17:22
Edytka tak, to o ten mi chodziło. Właśnie czytam opinie o nim i to chyba nie jest "to", czego szukam. A szukam fajnego pudru, ktory da matowe i PUDROWE wykonczenie. Nie musi byc kryjacy, od tego mam podklad 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
30 marca 2009 17:38
Hmm, dziewczyny mam pytanie. Zastanawiam się jakiś czas nad pudrem pupy no transfer ( [[a]]http://www.female.pl/artykul/1442/Nowy-podk%C5%82ad-Pupa-No-Transfer.html[[a]] ). Mam 15 lat i nie wiem czy będzie dobry czy raczej szukać czegoś innego? Nie potrzebuje jakiegoś super kryjącego pudru bo na razie (odpukać) większych problemów z cerą nie mam, ale chce żeby dobrze matował.
Niewidzialna, a opłaca Ci sie kupowac podkład za 94zł?  😉
ja też mam 15 lat, nie ma problemów z cerą uzywam podkładu antybakteryjnego (dobrze matuje) z Under20, i teraz dostałam próbke z Clareny fluidu zrobił na mnie mega wrażenie  😜 jak będe mieć kase to go kupie, zakrył wszystkie niedoskonałości łącznie z porannymi workami pod oczami  😉
http://www.allegro.pl/item572259906_satynowy_podklad_dla_skor_normalnych_clarena.html
Niewidzialna może kup sobie po prostu puder - sypki lub w kamieniu. Jak nie potrzebujesz krycia a tylko zmatowienia to nie ma sensu się paprać podkładem, zwłaszcza w Twoim wieku.
Diakonka, może nie samoopalacz, ale krem koloryzujący jest w avonie. moja kumpela używa już dłuuugo i jest baaaardzo zadowolona 😉
Używał ktoś z Was kosmetyków firmy Alissa Beauty? Chodzi głównie o kwas hialuronowy i winogronowy..
trzynastka   In love with the ordinary
30 marca 2009 21:42
nie myślałam, że będę zmuszona zadać to pytanie mając 20 lat ale...
jakie polecacie kremy przeciw zmarszczkom mimicznym?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się