Kącik Rekreanta

kujka   new better life mode: on
07 marca 2009 09:59
no wlasnie, strasznie szybko o.o

Anaa a Ty juz wsiadasz? Gniady grzeczny w nowym domku?
wątek zamknięty
Kujka wsiadam  🙂 na razie jeszcze mało bo muszę się zorganizować ale jest super🙂
Gniady bdb😉 chyba mu pasuje😉
wątek zamknięty
Dzionka, bo sprzed operacji mam bardzo malo zdjec (tylko jakies tam pojedyncze).
A gagatek to on jest, jak chyba kazdy potomek Folio. Z tym, ze normalnie to mi to nie robi zupelnie. Niech tam sie wyglupia. A w czasie powrotu "do zycia" musi byc caly czas ruch kontrolowany, wiec wyglupiac mu sie nie wolno. A, ze trwa to nie dzien, dwa czy nawet tydzien, a kilka miesiecy to wiesz. Caly czas na wypieciu chodzi zeby sobie krzywdy nie zrobil.
Jak bierzesz aparat to czekamy na zdjecia!!
wątek zamknięty
Klami, jasne, rozumiem. Dobrze, że wszystko zmierza w dobrym kierunku (tfu tfu!)

Małe fotostory z wypuszczenia Dzionka po 2 tygodniach aresztu boksowego do kolegów 🙂 Wyszedł tylko na godzinkę, ale wet pozwala już nawet na 2  😅

"Paaańcia, okropnie w tej stajni, mogę wyyyjść?"


Przywitanie się z kumplami


I pokazanie różków



Wytarzał się z kłusa, po prostu biegł i nagle zanurkował w piachu  🤣


To co było potem może pominę milczeniem, ale Dzioneczak zaliczył ładną szarżę, którą zresztą nagrałam, ale nie wrzucę bo za długa. Taak, wiem, że nie powinien, ale nie dało się tego powstrzymać. Dobrze, że padok mięciutki.

"Uuuu, pańcia, ale było!!"


I pan na włościach  😉



Dzisiaj kopytko w ogóle nie grzało, nie kulał na lonży. Oby tak dalej ^^
wątek zamknięty
Szaloooony  😜

Lukas za to tfu tfu cudownie ozdrowiał, kopytko nie grzało (tona wcierki chlodzącej wtarta wczoraj chyba dała efekt), w kłusie ładnie na lonży równo chodził, no jak ręką odjął... mam nadzieję, że do jutra to się nie zmieni. Podejrzewam, że na przedwczorajszej lonży z drążkami puknął się pare razy w kopytko i stąd to grzanie...
wątek zamknięty
Lukasowa, to chyba dobry dzień dla koni jest! Bo i mój Złocisty zachowywał się jak anioł- cherubin. Spokojny, wyluzowany, grzecznie chodził stępo-kłusem, nawet przejścia nie były najgorsze. Aż się zdziwiłam, bo ani nie  spieszył ani nie lazł jak sierota obrzygana ledwo powłócząc nogami.
Mój buziak przesłodki  😍
wątek zamknięty
Burza będę jeździć pod okiem Okwiatki 🙂 Wczoraj była druga wspólna jazda i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona  😜 więcej zdjęć dopiero jak wezmę na trening aparat  🙄
wątek zamknięty
alez dzionek wyladnial :am🤔Uper! Ilez on ma wzrostu?wyglada na wysokiego
wątek zamknięty
wasia   Goniąc marzenia!
07 marca 2009 16:35
Wybaczcie dziewczęta, że dopiero teraz, ale wieczór piatkowo-sobptni należał do mnie po dobrej wieść 😉
Finałkowi NIC nie jest  😲 🤔 😵
Wieczorem ledwo się rusza, a rano nie ma już śladu  😵
Cholerny symulant...
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 marca 2009 16:46
wasia no to dobre wieści  🙂

Ja się stęskniłam za moja rudą cholerą  👀

Kocham tego futrzaka, ale jak na ostatniej jeździe mnie przewiozła (czytaj szła jak chciała, a ja nie miałam ani siły ani ochoty na walkę z nią, zresztą z góry przegraną) to miałam ochotę ją  🤦

Nie było mnie u niej tydzień a brakuje mi jej strasznie  🙄 Na szczęście przyszłym tygodniu poniedziałek i wtorek mam wolny od pracy, to sobie trochę odbije  😀iabeł: Ruda, bądź grzeczna, nadchodzę  😁

Przepraszam na mały  🚫 musiałam się "wypisać"  😎
wątek zamknięty
barbor dzięki  🙂 Wzrostu ma ok. 170 cm, ale muszę go wreszcie zmierzyć, bo tak dokładnie to nie mam pojęcia ile. A jak sytuacja z Selą? Walczysz dalej?
wątek zamknięty
wasia   Goniąc marzenia!
07 marca 2009 16:58
Więc wrzucę wreszcie coś Promisowego  😉
Zdjęć mało bo i nie było czego fotografować. Pierwsze wyjście konia na jazdę na ujeżdżalnię na dworze, pierwsze od dłuższego czasu zetknięcie z faktem "koniki tam są i nie uciekną, a ty do nich dołączysz później". Konisko całe sztywne, zainteresowane zupełnie czym innym, ale i tak uważam, że było ok  😉




Pozdrawiamy  🏇
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 marca 2009 17:05
dzis znow prawie spadlam  😅 😅 😅
wątek zamknięty
a ja spadłam  👿
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 marca 2009 17:15
misia jak?
ja to tam sie ciesze  😁 😜
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
07 marca 2009 18:35
wasia wcześnie zaczynacie w tym roku sezon, w zeszłym roku pamiętam, że dopiero w drugiej połowie marca jeździliśmy na zewnętrznej ujeżdżalni, wcześniej za twardo było. a konik ślicznie umaszczony🙂
Finałka jeszcze jeździsz, czy już tylko Mama?

misia to chyba ciasto stawiasz, albo... 😉
wątek zamknięty
wasia   Goniąc marzenia!
07 marca 2009 18:41
Diakon`ka
Wcześnie? Hm... Im wcześniej tym lepiej, a że podłoże i pogoda dopisały to po 15 min. się zawinęlismy z hali  😉

Finałek najczęściej pod mamą chodzi, ponieważ przez szkołę ( :marze🙂 nie mam zwyczajnie czasu jeździć dwóch koni. Poza tym powoli przestawiamy Finałka na tryb "emeryturka" więc tereny itp. Totalny luzzz, a że oboje lubią to wszystko w normie  😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 marca 2009 18:55
a moj kon dzisiaj dostal niezle wciry na padoku chyba... sinior na nodze (ale nie kuleje) i niezly slad po kopie na brzuchu. wyglada to gorzej wszystko niz naprawde jest, ale nie zmienia to faktu, ze chyba wiem kto go tak urzadzil, mam nadzieje ze ten delikwent z ogierzymi zapedami sie uspokoi w koncu bo ilez mozna (Glutek wychodzac na padok z ogierem nigdy zadnej krzywdy nie doznal, za to z walachem z ogierzymi zagrywami - jak wyzej :/ )
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
07 marca 2009 19:00
Raven, no wiesz, jestesmy na re-volcie kojarzeni jako para w krejzi-panterkowym kompleciku

No widzisz, więc musisz dbać o reputację 😁
Ale mam nadzieję, że mimo tych kopniaków wsiadasz jutro??
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 marca 2009 19:00
dzisiaj wsiadlam i bylo ok, wiec jutro (o ile z samego rana mu ktos jeszcze porzadnie nie przysoli) tez 🙂
wątek zamknięty
kopy na padokach to nic milego, ale..ehh, cos za cos. zawsze mozna poprosic o wylaczenie ze stada rozrabiaki.

my dzisiaj tworczego rozciagania dzien kolejny. z pozdrowieniami 😉



w pewnym momencie uslyszelismy MEGA halas- ja sama podskoczylam z sercem w gardle- myslalam, ze autentycznie dach sie komus zawalil! a to tylko jakis czub wyrzucal meble przez okno- i pieeeeknie dudnilo na cala wies.



potem chlopaki poszly szumiec na padok- ale skary zaparkowal w blocie nie odstepujac 'mnie' na krok, odganial inne konie- a gniady poszedl sobie na drugi koniec niuchajac co nowego sie pojawilo. ogolnie sympatyczny dzien stajenny zaliczylismy.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 marca 2009 19:38
zen, jesli sie kopacz nie uspokoi to bede interweniowac... ale na razie czekam na rozwoj sytuacji 🙂 bardzo fajne zdjecia! a Gniady nie wyglada tak zle jak mowilas 🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 marca 2009 19:40
zen one z ryjków podobne do siebie, gdyby nie te odmiany tylko 😉

Wytłumaczcie mi proszę, że nie potrzebny mi en-ty czaprak, brudnopomarańczowy nici eskadrona, taki jak ma Klami, która nęci fotami 🤔wirek: i że bedzie bardzo brzydko wyglądał na Ontariuszu, mimo tego że ma taką samą maść jak Tenor 🤔wirek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 marca 2009 19:42
Lov, bedzie baaardzo brzydko. baardzo. nie kupuj.
😁
podzialalo?
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 marca 2009 19:44
Nie, jesteś mało przekonująca, bo nadal wpatruję się w obrazek i szukam najtańszej promocji 😁 a może błękitny? ale kolejny błękitny czaprak? 🤔wirek:
wątek zamknięty
lov- chyba taka moja karma 😉
oczywiscie, ze jest tobie  potrzebny ten czaprak!

kujka- jest chudzielec- nie twierdze, ze bieda z nedza, ale gniady nie ma praktycznie miesni. kloda doslownie wisi, zadu brak, a grzbiet jest taki, ze jak polozysz plaska dlon to czujesz bardzo wyraznie kregoslup pod palcami- jest taka 'gorka', kurcze, nie wiem jak to opisac..

wątek zamknięty
Dzionka, super! To dobrze, ze jest juz ok. Ciesze sie.
A foteczki bardzo ladne, widac dobrze Dzionkowi zrobil powrot do kolegow. Tak w ogole to bardzo Ci wyladnial od kupna. 😉

Lukasowa, to fajnie, ze jest ok. 😉

Wasia, no to super!! Nic tylko sie cieszyc!!
Pierwsze wyjscie na zewnatrz?? Jak dla mnie bylo zdecydowanie ok. Nasze pierwsze wyjscie na dwor skladalo sie glownie z wspinania sie i strzelania z zadu na wszytskie strony.

zen, uroczy chlopak! A jakie ma przyspieszenie na tej drugiej focie. Ile sekund do setki??

Lov, oczywiscie, ze bedzie eee.... pieknie wygladal w tamtym niciaku hazel! I jak najbardziej jest Ci potrzebny!

A tak coby "nie kusic" jeszcze doslownie cztery foteczki z tamtej sesji i juz znikam do kolejnego razu kiedy zdobede fotografa.






wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 marca 2009 20:12
Klami, nienawidzę Cię! 🍴 👿
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 marca 2009 20:13
Lov, z 2 zlego bralabym taki jak ma Tenor 😉

zen, chyba rozumiem o co chodzi z ta gorka 😉 kiedy wyprobujesz go pod siodlem? jak juz go troche podtuczysz?

Klami jej, slicznego masz Paczuszka, nie moge sie napatrzec. On ma falowany ogon?
wątek zamknięty
Lov, milo mi... 😉

kujka, merci. Paczus ma folowany ogon, grzywe zreszta tez.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.