Kącik Rekreanta

Klami nie powinnaś narzekać na brak fotografa, mnie się trafia takowy raz na ... długi czas 😉
Jak dzisiaj chodził Pączek na dużym placu?
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 marca 2009 20:19
Klami bo kusisz, kusisz, a mnie ciężko wydać te 160 zl 😁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 marca 2009 20:20
Lena, no narzekaj jeszcze, narzekaj, to Ci się może już w ogóle nie trafić  :jogin:
wątek zamknięty
To jest szantaż przebrzydły !!
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 marca 2009 20:21
Klami, mrrau, uwielbiam falowane ogony. moje wszystkie ulubione konie takie chyba mialy. Glucinskiemu tez sie z reszta w ogonie kreca kedziory po bokach. grzywie sie nie pozwalam krecic, pewnie jakbym zapuscila to tez byl falowala..

a w ogole to dzisiaj byla swietna pogoda na jazde! moze troche zimno, ale podloze u nas bylo prawie idealne. nie ma blota, nie kurzy sie, mieciutko, no bajka. nie chce juz w tym roku wracac na hale! jutro zapowiadaja taka sama pogode, oby sie sprawdzilo 🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 marca 2009 20:22
To nie szantaż, tylko przestroga...
wątek zamknięty
kujka- chyba juz w przyszlym tygodniu trenerka wsiadzie- ja przez pieprzona zatoke jeszcze mam minimum 2 tygodnie oszczedzania sie 🤔
wątek zamknięty
Lena, fakt, ale za to jakiego masz fotografa. Tak sie zstanawiam, chyba niedlugo bede musisla Strzyge zaciagnac do wspolpracy... 😉
A paczek bardzo dobrze. Az mnie zdziwil szczerze mowiac. Bryknal tylko raz, z krzyza walnal tez ze dwa razy tylko. Byl na tyle fajny, ze po pracy wybralismy sie na spacer na wiosenne zwiedzanie toru.

Lov, 😉

kujka, mojemu to w ogole caly ogon faluje. Grzywa tez i mam straszne problemy z rownym jej przycinaniem.
wątek zamknięty
Właśnie wróciłam ze stajni.

O ile w tej sytuacji można tak mówić to jest pozytywnie.
Tylko jeden koń doszedł do stawki antybiotykowej. Większości zwierzakom temperaturka pospadała - te które miały goraczkę mają stany podgorączkowe, te które miały stan podgorączkowy mają w normie. Ale kilka sztuk jest na podobnym etapie jak wczoraj.
W najgorszym stanie jest chyba Tajemnica - temperatura nieco spadła, ale nadal dość wysoka, kaszle. Dalej, jak nie ona, apatyczna, stoi osowiała w kąciku, ale i przynajmniej dzisiaj zajęła się trochę owsem i zainteresowała marchewkami. Najbardziej mnie martwi to, że ten kaszel musi ją mocno mięśniowo nadwerężać - każdy atak wiąże się z podniesionym ogonem i posikiwaniem. Mam nadzieję, że to tak jak ludzi wynik napięcia mieśniowego, bo boję się pomyśleć, że może być to związane z układem rozrodczym i ciążą. Na jutro umawiamy speca położnika, żeby sprawdził na ile można w tak wysokiej ciąży stan maluszka i mamusi.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
07 marca 2009 20:38
Burza będę jeździć pod okiem Okwiatki 🙂 Wczoraj była druga wspólna jazda i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona  😜 więcej zdjęć dopiero jak wezmę na trening aparat  🙄

widzę że okwiat zyskała już tytuły trenerskie  😁
mnie co prawda jazd nie prowadziła, ale kiedy ją obserwowałam, bardzo podobało mi się co robi więc polecam. no a poza tym to przecież mój człowiek  😂 🏇
wątek zamknięty
Lov ten czaprak jest cudowny, bierz 😉

Wasia ładne to Twoje konisko 🙂
 A ja dziś miałam chyba najlepszą jazdę od nie wiem kiedy 😅 Koń śmigał co tylko chciałam, przejścia, ustępowania, łopatki, w stępie, kłusie... myślałam że padnę z wrażenia 😍  Aż mi się zsiadać nie chciało 😉
wątek zamknięty
Lib, a o której byłaś? :P
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 marca 2009 20:44
Klami, uważaj, bo prędzej fotograf sam Cię dorwie:

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 marca 2009 20:45
Klami, nie znasz dnia ani godziny 😁

Libella, no to super, oby tak zostalo!
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 marca 2009 20:48
Lib ja was pozabijam, miałyście mi go wybić z głowy! 👿 😁
wątek zamknięty
Wybijanie z głowy to chyba nie tutaj, tutaj się kusi  🏇

A Libelka cudnie wygląda, Pączuś zresztą też.
wątek zamknięty
Nirv mialam trening na 18 😉
Lena dzięki 😉 A pączuś z niej był rzeczywiście, ale ostatnio trochę zgubiła brzucha 😉
wątek zamknięty
Libella, slicznie Libelka wyglada. Wspaniale, ze zaczelyscie sie dogadywac. Moze ona na prawde czyta forum i sie przestraszyla. 😉

kujka, faktycznie. Podjechalam sie grzecznie przywitac a tu prosze. Zostalam "ustrzelona".

Strzyga, no prosze prosze. Zostalam zlapana.
A tak serio to fotka przepiekna. Masz moze cos jeszcze, skoro juz mnie upolowalas?? Ze tak niesmialo spytam.  😉

Lov, bo to przeznaczenie. Musisz dolaczyc do nas i kupic tego Niciaka.

Lena, 😉. A gdzie glutek w nowej dereczce full profi??
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 marca 2009 21:17
Klami, Klub Niciaków Hazelowych? 😁
Libella, jak tam w nowej stajni się czujecie? 😉
wątek zamknięty
Lov, jakze by inaczej. Zakladamy??  😉
wątek zamknięty
Ja też chcę do klubu Hazelowych Niciaków😀
A Libelka w nowym domku.... wczoraj byłam przerażona ale dzisiejsza jazda była genialna😀 Chyba jej się podoba w takim razie 😉
wątek zamknięty
Fin to ktoś z volty? A co robiłaś na jeździe, jakie ćwiczenia, jakie wrażenia Twoje i kobyły?🙂 no co mi tak żałujesz! 😉

Zen gniady jest śliczny. Zdecydowanie tak myślę  🙂
wątek zamknięty
Proszę bardzo



fotka dzięki uprzejmości Strzygi, derka dzięki uprzejmości Deborah  :kwiatek:
wątek zamknięty
Lena cudności!
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 marca 2009 21:27
Klami, a niech was. Zakładamy. Jutro zamawiam, bo z okazji dnia kobiet rabat 7% 😁
Lena, fajny Glut 😉 a ja się zastanawiam, zawsze jak zaczynałam na wiosnę jazdę ogolonym na dworze to bez derki, myślicie że bardzo cierpi? 😉
wątek zamknięty
margaritka koniut niespodziewanie stwierdził że sie zatrzyma w szeregu ginastycznym który na moje nieszczęście miał "ptaszki" wiec wyladowałam tyłkiem na dragu od ptaszka...

czas sie przezucic na ujezdzenie..

a mi sie dzisiaj przypomniało ze moj kon dwa dni temu skonczył 6 lat
wątek zamknięty
Misia musiało boleć  😲 6 lat, młodzieniec  🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 marca 2009 21:40
wątek zamknięty
Lena, pieknie!

Lov, no to czekamy na fotki w Niciaku... 😉 I bedzie klub.
Ja, Libelka, Ty.... ktos jeszcze chce dolaczyc??

Libella, nawet wsrod zalozycieli bedziesz... 😉 Hehehe....


Strzyga, przepiekne zdjecie, po prostu przepiekne. Jak Ci sie odwdziecze za takie piekne zapolowanie??
wątek zamknięty
Libelko, zdradzisz z kim trenujesz? 🙂 Może być na PW  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.