Kącik Rekreanta

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 listopada 2008 21:29
szafirowa
Świetny ten Twój młody 😉
Pokaż więcej! 😀
wątek zamknięty
O jak miło, że do kącika wszyscy powoli dołączają 🙂😉

kujka, gdzie macie sarkoida i jak to wygląda? Dzionek też ma jakieś dziwne cosie, wet mówi, że to nie sarkoidy, ale ja mam stracha, że może jednak...

amnestria fajnie, że się dogadujecie 🙂 Araby to jednak "specyficzne" konie, ja tam uwielbiam na nich jeździć... 🙂

szafirowa fajnie siwemu w irokezie 🙂

My się dzisiaj lonżowaliśmy i Dzionek znów pokazywał jaki jest ostatnio zadowolony z życia- bryki, wypierdy, ściemniane spłoszenia- super się patrzy na takiego zadowolonego konia 🙂 A potem jak się na pracy skupiał, fiu fiu...

Dwie fotki padokowe:



I filmik z naszego "super" skakania... Każdy się kiedyś uczy, hehe 😉


Kala dawaj foty i filmik kicającego Pablutka!!
wątek zamknięty
Rewirrrr, zmniejsz avatar!
Bo na 1/2 strony jest. Przynajmniej u mnie tak to widac... =/
wątek zamknięty
Laito - spokoooojnie, już nie jest.
wątek zamknięty
Rewir, ja jestem spokojna 😉
Tylko taki zaskok nagły spadł i dlatego taka reakcja
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 listopada 2008 22:19
Pauli alez prosze:



postaram sie jutro zdobyc fotke 'focha'-jest na innym aparacie 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
11 listopada 2008 22:48
KS wkleilabym, ale nie moge musisz wytrzymac do jutra nie ma na co patrzec za specjalnie ale wstawie a co tam
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
11 listopada 2008 23:09
Ola ale on sie strasznie wysoko ustawia nie da sie go opuscic? (tak poza tym to elegancja francja 😉 )
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
12 listopada 2008 09:13
ahhh velcome back 😀


u nas weekend końsko na maxa.. skoki dresaż i tereny

było naprawdę super. wczorajszy teren mega fajny

Skakaliśmy z szoguniastym zwalone drzewa w lesie. wysokie na 80 cm może, a konisko się zabierało jak na 120.. ledwo wysiedziałam 😀

niestety w weekend prawdopodobnie wyjeżdżamy z rakowca.. na wiosnę pewnie wrócimy ale w tej chwili okoliczności zmuszają nas do powrotu..


dziwnie jakoś przez te kilka dni bez forum...
w pracy 300% normy wyrabiam. to się musi zmienić
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
12 listopada 2008 09:21
kujka jak jest cala jazde foch za fochem, full serwis focha i efekty specjalne,to jedynym dazniem byla chwilka spokojnego kontaktu- bez poniewierania mna,szarpania na wszystkoie strony i wierzgania. caly czas jestesmy na etapie szukania sposobu na akceptacje reki i dzialania kielzna,ustawienie nie jest celem,celem jest spokojny kontakt,oparcie na wedzidle. w jego przypadku zmiana nachrapnika ze szweda na meksykana (na ktorym zreszta chodzil,tylko na innym wedzidle) poskutkowala istna wscieklizna.

chyba zamowie mu cos takiego:
http://www.horseware.com/accessories/rambo/micklemmultibridle.asp
wątek zamknięty
NoNo KS jakie chopki 🙂 widze że siodełko spisuje sie dobrze 😉
wątek zamknięty
a ja melduję że już pięć dni regularnie męczę kuckę, jak Aneta wróci to się zdziwi 😀 poza tym Kciukotrzymacze: W pon/wt jest ostateczna decyzja co z nowym koniem, boks dla niego mamy klepnięty, pozostaje jeszcze parę spraw do obgadania, ale jesteśmy raczej na dobrej drodze 🙂

... ale wciąż się boję że zapeszę... :/
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
12 listopada 2008 13:53
efka super... daj znać jak będziecie po. jestem przekonana, ze się uda
wątek zamknięty
no koniecznie, na pewno będzie fotorelacja 😀
wątek zamknięty
Jak tu kameralnie😉
Mialam cudowny weekend, mojemu facetowi w prezencie imieninowym zafundowałam pierwsza prawdziwa jazde z trenerka. Był zachwycony prezentem, cala noc wczesniej nie spal bo nie mogl się doczekac: Ja tez🙂 Ale się ciesze, ze załapał zajawkę🙂
wątek zamknięty
dwa zdjątka z przedwczoraj, czyli kucka szuka szczęścia na myjce (w wiaderkach na pewno musi być coś do jedzenia!!!)


wątek zamknięty
końsko-weekendowo
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 listopada 2008 19:30
Ja dziś miałam świetną jazdę 😀
Nareszcie doczekałam się na Pascala (mówiłam już, że cudowne z niego dziecko??? 😀😀😀).
Właściwie nic specjalnego się nie działo, to był po prostu kolejny cudny poranek 😀
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
12 listopada 2008 21:05
Fajnie, że tak końsko i wesoło spędzacie czas. Miło czytać o sukcesach i tym ile przyjemności Wam sprawia jazda 🙂
Zaś ja nie mogę się zaliczyć do tegóż grona... Niestety nie mogę dokładnie opisać sytuacji jaka ma miejsce, bo mogą czytać to osoby, które nie powinny...
Ale w skrócie powiem, że powoli cała moja praca z Nową idzie na marne... I czuję, że znowu zaczynam się cofać jeździecko... Smutne.
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
12 listopada 2008 21:16
efcia rowniez trzymam kciuki i czekam na relacje

Raven Nowa dzierzawisz? jesli tak,to nie musisz nic dodawac... 🙁

tak na poprawe nastroju: obiecany crosso-foch
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
12 listopada 2008 21:30
Witam kącik,

My z Killerowym juz powoli zaczynamy szalone galopy 😀
Z łapami narazie wszystko ok. I od dzis wrocilismy znowu do wędzidła i dzisiaj byla na początku fatalnie a pozniej juz znacznie lepiej, z tym ze na jutrzejszą jazde zmienie wedzidło, zastanawiam się nad pojedyńczo łamanym lub podwojnie ale plastikowe, teraz mamy podwojnie łamane metalowe.

U Akrobaty była pani trener i zabrałysmy chłopaków w teren, pani trener zachwycona chlopakiem tak samo jak i ja 🙂
wątek zamknięty
Mój długi weekend też super trocho końsko troche rodzinnie.
U nas w stajni remont na całego dobrze, niedługo konie będą miały jak w hotelu 4 gwiazdkowym hehe
Czekam teraz na kogoś ze związku bo Dragoniasty ma otrzymać paszporcik ale czekanie jak zawsze długie.
Ja co tydzien jak zjawiam się w stajni nie mogę wyjść z podziwu jakie moje konie czyste aż w końcu odkryłam przyczyne nasz stajenny p.Janek co drugi dzień czyści wszystkie konie zanim pójdą na łąki ech złoty człowiek. To pierwsza stajnia w której Ruda nie jest gnojno srokata a mały pomimo długiej i puchatej sierści nie ma zaklejek 🙂




czasami pancia też poczyści





i foteczka z wypadu na Hel
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
12 listopada 2008 22:16
Mineło 24 godz więc wrzucam zdjecia







wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 listopada 2008 22:32
no i znow full zdjec
ciekawe kiedy to forum sie zwiesi ;D
wątek zamknięty
W&W siodełko naprawdę super, nie zamieniłabym na żadne inne 🙂 A hopki owszem owszem, chłopak lubi to co mu będę odmawiać ^^ Jutro się wyginamy a w pt szeregi na skok-wyskok będę tłukła, bo nie jest to jego mocna strona, heh 🙂 A co u kobył? Weni już zdrowa?
wątek zamknięty
KS ciesze się że siodełko podpasowało 🙂
Dziewczyny już zdrowe warka już od tygodnia znowu robota a Weni zaczeł dopiero we wtorek bo zeszły tydzień ja byłam chora :/
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
13 listopada 2008 10:11
kujka i gdzie te obiecane podskoki pabluta,co?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
13 listopada 2008 12:32
a! juz sie poprawiam ;D
jedyne zdjecie z tej zabawy (od razu zaznaczam, ze ja pilnowalam konia a aparat w lapki dalam stajennej dziewczynce, ktora bala sie odejsc od przeszkody bo "on mnie podepcze!" )


i filmik
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
13 listopada 2008 16:26
kujka- ciezko cos o tym powiedziec,poza faktem ze mu sie raczej podobala taka odmiana.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
13 listopada 2008 20:26
czyli dokladnie tak, jak mowilam 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.