Kącik Rekreanta

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
17 listopada 2008 12:49
http://www.allegro.pl/item484397352_symulator_jazdy_konnej_do_cwiczen_nowsc_2008.html

prosze bardzo drogie panie (i Ty wawrek 😉 )-cos na przedtelewizorne cwiczenia bioderek 😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
17 listopada 2008 15:12
Burza napisał:
Raven hihi śmiało możesz z Caro brać przykład, ręcze całą sobą 😉
Już biorę...
Zresztą mam kilka voltowych typów, które podpatruję Jak się nie ma się trenera, to się ma się przynajmniej zdjęcia, tych którzy mają trenera i się ich się podgląda się i się po nich się papuguje się
caroline i jak jeszcze prezentują ją cud miód szokolada gniadosze, to wogóle już pełnia szczęścia
quantanamera piękny las, prawdziwa jesienna kolorystyka. Zwłaszcza te czerwone liście są cudowne...
szafirowa boski przyrząd 😀 Tylko dlaczego jest w kategorii "Siodła"...?
wątek zamknięty
Cześć wszystkim🙂 ja tez dotarłam🙂
Bo już mi brakowało volty:P
wątek zamknięty
[b]caroline[\b]
MoniaaA stoi niedaleko Felina, jakieś 5 -10 minut drogi autkiem.

Z wczoraj zdjęć niestety nie mam jeszcze, bo są na Zygzakowym aparacie. Poza tym i tak głównie filmidelka zrobione.
Ale kilka fotek z ostatnich 10 dni



wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 listopada 2008 17:43
Ascaia już wszystko wiem 😉
a kucyk na ostatniej fotce - prześliczny!
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 listopada 2008 18:42
Killerowy dzisiaj






I Akrobata sprzed chyba tygodnia:


wątek zamknięty
hej hej rekreanty!
czy można dołączyć do Waszego grona?
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
17 listopada 2008 19:30
Hehe jak jedna osoba się pyta to ja też bym chciała się oficjalnie wbić do tego VIP grona 😀 kwtk
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
17 listopada 2008 20:41
Poncioch
trupka
zapraszamy 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 listopada 2008 20:54
Ascaia siwy jest wspanialy 🙂 przepiekny 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 listopada 2008 20:55
KS napisał: W&W siodełko naprawdę super, nie zamieniłabym na żadne inne 🙂
A to Ciebie czy Twoją mamę widziałam w zeszły poniedziałek widziałam w Pasi-koniku?Bo od nich kupowałaś siodło?!Czy mi się coś pomyliło?

U mnie Ruda całkiem spoko, choc troche świrowała w sobotę
U mnie też prawdopodobnie szykuje się przeprowadzka. Chciałabym miec Rudą bliżej Warszawy

W jednej stajni mi nie wypaliło, bo niestety na dwa wolne boksy byli chetni i niestety przyjechali

Niedługo wybieram się obejrzeć druga stajnię, ale póki co, to tajemnica

Miłego wieczoru kochane rekreanty
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
17 listopada 2008 20:58
To ja sie odrobinę przedstawię 😉
A jestem sobie taka dziewczynka , która jeździ na starej szkapie(jeżdzę na zasadzie nawet-nie-dzierzawa) Abbie. Zajmuję się nią już 11 miesięcy 😉 i byłyśmy na zawodach już ,ale szczerze-jest za te wszystkie zawody wstyd, bo jestem głupia i nie powinnam nawet się wybierać na takie imprezy.Oczywiście Abba się dzielnie spisywała 😉
A tak po za tym to dzisiaj jeździłam na niej po raz pierwszy od ...miesiąca i myślałam ,że mi konisko podmienili bo zupełna zmiana(pomijajac futro które ją obrosło). I tak sobie rekreacyjnie tuptamy 😀
Ale chaotyczny mój post xP
wątek zamknięty
Hahaha, właśnie, kto był tym namówionym na siodło? Chętnie poznam opinię. (Ja również wtedy tam byłam - to dziecko z tatkiem, co szukało wędzidła 15 na paszczastego konia 😀 )
wątek zamknięty
Eeej, laski, ale to nie byłam ja 😀!! Zakup mojego siodła odbył się w stajni i kupiłam je bezpośrednio od W&W 🙂 A to ci ciekawa historia, ja w życiu w pasi-koniku nawet nie byłam ^^ Ale wybieram się :]

Witajcie nowe rekreantki 🙂 Dawajcie jakieś nakonne fotki, będzie łatwiej kojarzyć 🙂 Ascaia siwy jest cudny, przepiękny!!

To może trochę Dzionka w black and white 🙂



No i nasz straszny przestrach (quady za padokami)
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2008 00:20
Marta to Balsam taka paszczeke ma ogromna? to ile on ma w klebie?
Moj Kadilak mial 178 i chodzil na wedzidle 14,5... z reszta jak chcesz to moge Ci je dac, bo jeszcze lezy w mojej szafie i nic nie robi. moze bedize pasowac 🙂
wątek zamknięty
Ej mój Dzionek ma 172 w kłębie i wędzidło 10,5 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2008 00:28
haha niezla opcja o.0 Glutek ma aktualnie jakies 167 cm i wedzidlo 13,5 czy to znaczy ze Plutek ma duza glowe czy to Dzionislaw taka malutka?
wątek zamknięty
Dzionek ma malutką mordkę... Miałam dylemat, bo 12,5 wystawało mi okropnie z mordki, a 10,5 tak na styk... No ale wczoraj kupiłam podwójnie łamane 11,5 i jestem cała happy 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 listopada 2008 01:24
Mo B. jesli nadal szukasz wędzidła 15,5 to daj znac - na mojego paszczaka 14,5 to za mało, a szukając dla niego odpowiedniego wiekszego wędzidła udało mi sie zebrac kilka - więc mogę jakieś na chwilę pożyczyć lub podpowiedzieć gdzie takich gigantycznych wędzideł można i warto szukac 😉

kujka on na żywo jest jeszcze fajniejszy! 🙂
wątek zamknięty
Caroline byłabym Ci szczerze zobowiązana za takową informację 🙂 w ogóle szczytem naszych marzeń jest w tej chwili wędzidło podwójnie łamane z miedzianym łącznikiem 15, ale już na takie to straciłam nadzieję
Kala Ano, paszczękę ma. Gigant to nie jest, ale dla mnie mało który koń wydaje się wielki 😉

Tadadam! Dzierżawione cudeńko.

Sama głowizna, nocnyfotografoniebyt.


wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 listopada 2008 16:04
Mo B. napisał: Caroline byłabym Ci szczerze zobowiązana za takową informację 🙂 w ogóle szczytem naszych marzeń jest w tej chwili wędzidło podwójnie łamane z miedzianym łącznikiem 15, ale już na takie to straciłam nadzieję
może będę takie dla ciebie miała 🙂 (info na PW) w międzyczasie mogę pozyczyć 14,5 z miedzianym łącznikiem 😉
aktualnie mogę tez pozyczyc 15,5 z niklowym łącznikiem - efekty podobne do miedzianego (tj. wiele koni to lubi 😉)
i polecam wędzidło... pffifa! z argentanu - dostępne na dlakonia.pl (cena ok 110 zl) - jest 15,5 🙂 (a mój kon je uwielbia 🙂😉
wątek zamknięty
Siwer dziękuje wszystkim za komplementy!

Dzisiaj spisał się na medal. Pokicaliśmy w korytarzu okserek "z próby' czyli to co będzie musiał pokonać. Konio się nade mną zlitował, żebym nie musiała biegać po całej długości hali i praktycznie sam szedł na przeszkodę, z rozliczeniem kiedy zakłusowanie, kiedy zagalopownia. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, bo ostatnio mocno się "jeżył" do przeszkód. A dziś doszliśmy do wysokości 80cm bez większych fochów.

Za to baby mają urlop - co im pewnie nie przeszkadza, bo łażą prawie cały dzień po jeszcze zielonkawym pastwisku.
Brakuje mi dla nich czasu teraz. Priorytet to próba ogierowa, jeżdżenie młodziaków i zajeżdżanie jeszcze młodszych młodziaków, tak żeby były gotowe czy do sprzedaży, czy do pracy ze studentami, czy na próby (na przyszłym rok mamy kolejnego pięknego jajecznego). Na dziewczyny ani mi, ani mojemu Ojcu, ani Zygzakowi nie starcza czasu i sił.
W sumie wychodzi głupio - kolejny wałaszek czy ogierek "państwowy" progresuje, a moja Młoda "czeka na lepsze czasy". I co trochę nadrobimy jak jest chwila spokoju, to później jej i mi z głowy wywietrzeje jak robi się taki natłok spraw jak obecnie. W kwietniu skończy 6 lat, a tak właściwie to nie mogę z ręką na sercu powiedzieć że jest zajeżdżona. D... pupa nie robota.

PS. Moglibyśmy zmienić tytuł na pełny,a nie tylko skrót? Bo mi jakoś umyka między tematami. Poza tym może wkrótce zjawią się kolejni starzy lub nowi Voltowicze i nie będą wiedzieli co zacz.
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 listopada 2008 17:15
nerwina 173 15,5 wedzidlo hihi
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 listopada 2008 18:08
KS napisał: Eeej, laski, ale to nie byłam ja 😀!! Zakup mojego siodła odbył się w stajni i kupiłam je bezpośrednio od W&W 🙂 A to ci ciekawa historia, ja w życiu w pasi-koniku nawet nie byłam ^^ Ale wybieram się :]

Ups, sorki, tak sobie skojarzyłam z Tobą, bo Ola powiedziała, że to osoba ze Słupna a Ty szukałaś siodła, więc...
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
18 listopada 2008 20:41
Nasturcja-Renata. ze slupna? po siodlo? eee,chyba nie 😉 nikt oprocz KS siodla nie poszukuje ani nie poszukiwal. chyba ze byla to dyskusja o wintekach i wymiennych lekach- to wtedy owszem 😉
wątek zamknięty
tak, to o Wintecach coś było 😀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 listopada 2008 20:59
szafirowa w takim razie źle musiałam zrozumieć
Natomiast jak byłam to Pani przyszła po siodło winteca i równiez była zainteresowana dodatkami
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 listopada 2008 21:01
szafirowa w takim razie źle musiałam zrozumieć
Natomiast jak byłam to Pani przyszła po siodło winteca i równiez była zainteresowana dodatkami
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
18 listopada 2008 21:39
Ascaia tak to bywa,jak sie pracuje z konmi- swoj(e) najczesciej na tym cierpia,bo trzeba najpierw te priorytetowe (czytaj-platne czy t.p.) zaopiekowac :/

Mo b.,nasturcja-renata, -nie wykluczone,ze moglam to byc ja w takim razie

mysmy wlasnie opatentowali nowy sposob na niektore problemy. niby oczywiste, a jednak nie tak do konca- rytmiczne glaskanie- prawie hipnotyzuje 😉
wątek zamknięty
No niezła afera ^^
A tym pyszczkiem Dzionka to zacznę się martwić, jakoś się wcześniej nie zastanawiałam nad tym jego 10,5 😀

Mam kryzys jeździecki... Koń się zapiera w paszczy, sztywny jak drąg, płoszy własnego cienia i zapyla ile fabryka dała... Ja pewnie siedzę na nim wtedy jak kaleka i tak sobie śmigamy po placu aż się nie zmęczymy... Dzisiaj zaczął współpracować po jakichś 40 minutach jak przegalopowywaliśmy przez drąg na oponach. Potem zupełnie inny koń. No ale nie zmienia to faktu, że tragedia od paru jazd...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.