Ochraniacze

Nie wiem, nie mialam w reku Tattini.
Lamicelle wygladaja bardzo podobnie, no moze odrobinke lepsze.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 lutego 2010 18:23
Moim zdaniem Tattini są na prawdę genialne, wiele ze mną przeszły a nadal wyglądają świetnie 😉
Ja mam Hampy pro i Tattini i powiem że nie widzę najmniejszej różnicy w ich wykonaniu czy jakości. Z obu jestem bardzo zadowolona 🙂
mam komplet Nortonó od hm... no z ponad rok na pewno i nie jestem zadowolona. NO dobra przody w miarę ok nic się z nimi nie dzieje strasznego poza normalnymi zarysowaniami, ale tyłu to jakaś tragedia nie dość, że cieniuteńkie to juz kilkakrotnie musiałam przyszywać rzepy, a wiadomo jak się już raz odprują to potem co chwilę na nowo się to powtarza...

Teraz przydałoby się kupić coś lepszego na zawody i nie wiem co. Na pewno gdyby tylko kobyła nie miała tylnych nóg, które nie mieszczą się w ochraniacze typu hampy pro to bym się na takowe zdecydowała, bo dużo znajomych ma i sobie chwali, nic się z nimi nie dzieje, ale tak jak mówię tyły nie obejmują Reszce nogi więc nie da rady... a szkoda...

w związku z tym zastanawiam się nad Hippicą jakie macie doświadczenia? Bo ja jedynie z tego co oglądałam to mogę powiedzieć, że tyły sa znacznie grubsze i porządniej wykonane niż Nortony, ale nie wiem nic na temat wytrzymalości i użytkowania.
Magdzior, a nie lepiej zainwestowac w Veredusy??
Aktualnie equishop wyprzedaje.
Lightów już niestety nigdzie nie ma bo wykupiłam ostatnie pisząc do wszystkich chyba sklepów... w nie na pewno byś Resię wcisnęła jak ja wciskam swojego 🙂 Ale może w innych modelach Veredusa poszukaj
Tyły jeszcze tak, gdzieś się znajdą ale z przodami gorzej....
No własnie za taką cenę jak equihop wyprzedaje to bym się pewnie nawet skusiła, ale nie znalazłam nigdzie przodów... ale poszukam, bo w sumie życie mnie nauczyło już kilkakrotnie, że lepiej raz dołożyć niż kupić coś tańszego i kilka razy zmieniać.

Cobrinha a jaki ty masz rozmiar tych veredusów?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 lutego 2010 20:09
Magdzior Burza chyba ma Veredusy i zakłada Piorunowi w dodatku na owijki, więc na Rechotkę napewno też by pasowały.
Bierz białe Lki, akurat na zawody będą jak znalazł! 🏇 bo brązowe nie będą jej pasować 😉
Ja po cichu czytam i tak się zastanawiałam, jak to możliwe, że Reszka nosi L 😉
Bo gdybym włożyła L na Piorka luzem to by fruwały 😉 tylko na owijki zakładam tak duże. A na codzień Mki są idealne.

A Mek jak mrówków w necie 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 lutego 2010 20:23
Burza nie dam sobie ręki obciąć, ale chyba Lki nosi. Nogę to se ma kobyła, a kopyto jak talerz! 😲 (i mówię całkiem serio!)
No własnie brałabym te białe tylko, że sa same tyły no i tak sie zastanawiam nad tym rozmiarem zmierzę jej jutro te nogi bo możliwe, że fakt tyły ma potężne i zwykłe skorupki się na końcówkach rzep dopinają, ale przody full leżą w sam raz.

Ps. A kopytka ma obecnie ślicznie zrobione i już nie sa wielkie jak talerz (no.. może jak talerzyk🙂😉
Magdzior, jak szukałam ostatnio ochraniaczy na owijkę, to np strychulców York L nawet ze sobą nie zetknęłam, Veredusy M na styk styków, Veredusy L ok ale też bez jakiegoś wielkiego zapasu.
Wydaje mi się, że Mki warto przymierzyć.
Ludziska gdzie dostane Vereudusy Piaffe? Ale te normalne, nie evo😉
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
01 marca 2010 10:30
no właśnie z nimi jest problem ja wylicytowałam na allegro białe tyły Lki, ale już przodów do nich nie dokupiłam, dokupiłam więc USG pełne - też są takie kremowe więc pasują 🙂
A w pasi koniku niby są na zamowienie... czy raczej nie??
ash   Sukces jest koloru blond....
01 marca 2010 10:33
w Pasikoniku podobno jeszcze można kupić!
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
01 marca 2010 10:34
z tym zamówieniem to jest tak, że hurtownia już ich nie sprowadza wiec trzeba czekać i ponoć nawet miesiąc może to trwać.
O. to by było najs... Bo wzięla mnie na nie ochota  😵
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
01 marca 2010 10:38
no właśnie ja się bije z myślami czy te moje białe używać czy sprzedać i dokupić sobie jednak te usg na tyły po prostu
efka, wlasnie sie dowiedzialam, ze w pasi koniku mozna zamawiac piaffe bez problemu i czeka sie max tydzien😉)
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
01 marca 2010 10:42
serio? ooo...
Wlasnie sie dowiedziałam😉 serio serio
przekopalam kilka watkow i...mam za malo info i rad 😁 wiec prosze o pomoc, sugestie rady itp.
moj paszczur chodzi na padok z pojeb...koniem, ktory ciagle go prowokuje wiec moj niunius robi mu pranie. W skutek prania, ale i podloza, moje kochanie ma zadnie nogi w pieknych bliznach, strupach- dzielnie mi sluzy jako model do zdjeci dla studentow😉. Czy mozecie polecic jakies wysokie zadnie ochraniacze, z bardzo mocnym rzepem, ale chetniej zapinane na koleczki,nie skorzane, nie rozowe, nie fioletowe  i nie w kolorach oczojeb... cena do 200zeta. :kwiatek:
slicznie dziekujemy za wszelkie sugestie
efka ja miałam szare przody usg i dosyć szybko poszedł ten element, który utrzymuje rzep na swoim miejscu. Oprócz tego przez rok trzymały się nieźle, nie wiem jak potem, bo oddałam razem z koniem
No i nakręciłam się na te Veredusy! Ale oczywiście teraz je dostać to jest wielka sztuka, więc jakbyście mieli informacje o tym, że gdzieś można dostać pro ligthy białe albo czarny komplet to będe wdzięczna🙂 a dzisiaj pomierzę jej nogi i zobaczymy jaki to rozmiar mi wyjdzie.
Karla🙂 ja polecam woof wear double lock czarne- rzepy mają rewelacyjne i ładnie chronią całą nogę wokoło 🙂
Magdzior, w ogłoszeniach komplet L 🙂 łap bo drugi raz okazji nie będzie.

Do mnie już przyleciały białe tyły z equishopu więc temat ochraniaczy zamknięty 🙂
ja zakupiłam tyły piaffe, teraz zbieram kase na przody i zamawiam z pasikonika  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się