Ochraniacze

No, SMB są fajne.... ciągle liczę, że pojawi się na allegro jakiś nieświadomy i sprzeda za bezcen 😁
właśnie - czy w pełnych neoprenach noga się mocno poci? Czy "porównywalnie" do zwykłych skorup? 😉
Niefortunnie, młody ma na nodze "coś" co wygląda wyjątkowo nakostniakowo i wypada dokładnie w miejscu gum/pasków zaciskowych moich ochraniaczy.... i to mi się bardzo nie podoba.
widzę, że coraz więcej osób pyta o pełne neopreny, to ja jeszcze raz zachwycę się neoprenami kentaur, są naprawdę fajne, tyły są wysokie i fajnie otulają nogę wraz z pęciną. Cena jest naprawdę zachecająca, bo za komplet zapłaciłam niecałe 200 zł.

Foto


Uploaded with ImageShack.us
asds   Life goes on...
07 czerwca 2010 10:11
hanoverka

Gzie je zamawiałaś? Robią w rozmiarze XL?
horsehouse.pl sa chyba pony cob i full, Fulle są spore, jakbyś chciała to mogę ci je wymierzyć 😉
a mozna takie, tylko ze biale, gdzies dostac?
asds   Life goes on...
07 czerwca 2010 10:21
horsehouse.pl sa chyba pony cob i full, Fulle są spore, jakbyś chciała to mogę ci je wymierzyć 😉


Poprosze ślicznie.


Niesttey na nasze Pudzianowe nóżki wszystko musze mierzyć przed zakupem
hanoverka wygladaja super 🍴 jak za taka cene 🙂 jak z uzytkowaniem?
busch   Mad god's blessing.
07 czerwca 2010 10:40
No, SMB są fajne.... ciągle liczę, że pojawi się na allegro jakiś nieświadomy i sprzeda za bezcen 😁
właśnie - czy w pełnych neoprenach noga się mocno poci? Czy "porównywalnie" do zwykłych skorup? 😉
Niefortunnie, młody ma na nodze "coś" co wygląda wyjątkowo nakostniakowo i wypada dokładnie w miejscu gum/pasków zaciskowych moich ochraniaczy.... i to mi się bardzo nie podoba.


Ja widziałam SMB w akcji - napis z przodu każdego ochraniacza jest badziewiarski, ale cała reszta na bardzo wysokim poziomie  🙂
Końska noga poci się raczej w porównywalnym stopniu do tradycyjnych skorup. Neopreny dobrze chronią nogę; chociaż nie wiem, czy będą tak samo dobre jak skorupki przy ekstremalnych przypadkach, chociażby re-voltowego Piorka  😉 . Przy koniach strychujących się w mniejszym stopniu problemu nie ma - SMB sprawdzały się doskonale.
I plus dla wszystkich końskich nóg z gratisami - nakostniakami i innymi cudami - neopreny są bardziej miękkie i dostosują się bez większych problemów do takiej problematycznej nogi.

Tutaj SMB na końskich nogach. Jak dla mnie wyglądają słodko - trochę jak skarpetki  😀
Tak na bardzo szybko to zrobiłam. Foto pierwsze tył szerokość31 cm, Foto drugie przód szerokość 27 cm, Foto trzecie Długość całkowita przodu: 31 cm, długość całkowita tyłu 34 cm.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Losia koń kulawy nici z użytkowania, leżą w szafie 😕 asds jak chcesz jeszcze jakiś wymiar to pisz 😉
asds   Life goes on...
07 czerwca 2010 11:23
Na razie wielkie ci dzięki!  :kwiatek:


Musze łapy teraz zmierzyc po zimie...boje się o obszar nad pęcina tutaj mamy szerokoo( do tylnich ochraniaczy trzeba było rzepy doszywac)
mam pytanko:
co myślicie o ochraniaczach nortona- tych zwykłych neoprenowych?? przez głupotę zalicytowałam na allegro i kupiłam i to jeszcze w kolorze jakiego najbardziej nie lubię, ale będą do ciułania chociaż🙂
pewnie te rozowo-szare  🤣
skąd wiedziałas??
bo je chcialam na padok  😉 bo szkoda mi veredusow  😀iabeł:
aa widzisz 🙂

byłam pewna że mnie ktoś przelicytuje ale cóż przydadzą się, tylko czytałam różne i opinie na ich temat i chciałam się tu zapytać co wy myślicie, bo tej firmy jeszcze nie użytkowałam🙂
takie troche  badziewko  🤣
czyli jednak.
ale do ciułania będą dobre, używam także ochraniaczy ze stajni.pl te zwykłe i jak zarazie się sprawują więc może  te nie będą takie złe. no do np eskandronów nie można  porównać ale na jakieś błotne tereny itp się przydadzą bo moich Es. szkoda mi na takie brudne jazdy 🤣
Ma ktos porownanie Veredusow z serii Nero (jakichkolwiek) M do L ?? Duza jest roznica wielkosci??
..... bo ..... zawsze kupowalam (ta poprzednia wersje) M, teraz wzielam Nero M, wyjelam z pudelka i .... zwatpilam. Jeszcze nie przymierzalam, ale boje sie, ze beda male.
hanoverka- świetnie wyglądają!
macałm je w katowicach i bardzo mi się podobały 🙂 imo lepsze niż eskadrony pro dressage 🙂

edit; mogłabyś zrobić zdjęcie jak wyglądają na końskiej nodze?
LOVELY jutro postaram się zrobić jak wyrobię się w stajni, a z jakością masz rację, że lepsze niż eskadrony 😉
hanoverka, busch, dziękuję za odpowiedzi 🙂
Te kentaury wyglądają faktycznie nieźle! Też z chęcią obejrzę zdjęcie na końskiej nodze🙂
Te Ken-taury wygladaja super. Jak mowicie ze lepsze od  Eskadronow Pro Dressage  to swietnie,szkoda tylko ze nie ma bialych.
Czekam na fotke na nodze i koniecznie zamawiam.
No i przymierzyłam te kentaury, chyba są za duże 🙁 Mogłyby być o 2-3 cm węższe jak dla mojej kobyły. Zdjęcie takie sobie bo komary gryzły i nie chciała ustać w miejscu.




Zeby się dobrze trzymały to muszę porządnie ścisnąć i wtedy jeden koniec nachodzi na drugi,a powinny się stykać nie? Nie wiem, bo pierwszy raz mam pełne neopreny 🤔
uzywałam też kiedyś neoprenowe eskadrony, jak pasowały na konia czyli były nas styk było okey,a jak założyłam na konia o mniejszej nodze i ochraniacze nachodziły na siebie to mi się zsuwały 😕
Niestety muszę je sprzedać i kupić inne, nie mają mniejszego rozmiaru 😕 Potrzebuję neopreny na przód i tył, maks do 200-250 zł. Chodzą mi po głowie canter cluby wiecie jak jest u nich z rozmiarem?
a czy ktoś użytkował i z jakim skutkiem takie: HKM:zdjęcie z allegro
nie używałam ale byłam w sklepie i macałam bo chciałam je ale są za delikatnie, szybko się zużyją. tylko to że ładnie wyglądają  🙂
RioBrawo - ja mam takie ochraniacze. zalozylam raz, pojechalam do lasy i neopren z zadniego porwal sie o jakas galaz, na ktora kon nadepnal.
moze jakos niefartownie wdepnal i sie zaczepilo - nie wiem, ale porwane.
wiec jesli chodzi o jakosc to hmmm... nie polecam. (ale prawde mowiac nie mam porownania z innymi firmami - bo nigdy wczesniej takich nie mialam - te byly pierwsze). kupilam komplet na 4 nogi i wyglada slodko i uroczo, ale to chyba tyle co moge powiedziec...
ah - no i po wrzuceniu do pralki do prania material zaczal mi wychodzic ze szwu w dwoch ochraniaczach.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 czerwca 2010 15:35
Ktoś mi powie czym różnią się WW Single Lock od Double Lock? 😡

Single Lock 130zł S i M, 140zł L i XL


Double Lock 145zł S i M, 155zł Li XL


I czy warte są swojej ceny? Czy lepiej kupić cos w ich stylu ale tańsze?
Chciałabym je zakładać na ten upał, bo szkoda mi Belfastowych nóg w owijkach a od zwykłych skorup odparzył mi się rok temu i nadal ślad został 🙁
A jak myślicie? Na takie upały dobre sa ochraniacze, owijki czy raczej darować sobie na jazdę ujeżdżeniową?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się