Ochraniacze

Ech, wszyscy mi polecają te olimpici właśnie. Chyba nie mam wyboru 😉 Da się je kupić gdzieś taniej niż w equishopie?

cieciorka, ale przydactwa!
Nikt Ci nie każe, jak Ci się tak podobają eskadrony to je weź 😉
Nie tam, skoro ludzie mający jedne i drugie polecają veredusy, to im zaufam 🙂 Mam już pro lighty i jestem z nich zadowolona zresztą. Ale kupię wersję szarą, ależ ona lansiarska, aaaach 😀
Dzionka, ja kiedys nie wiem jakim cudem, ale kupilam nowe olimpici w Pruszkowie, w ihahaha, w stacjonarnym za 400 zł... komplet...
Moon   #kulistyzajebisty
06 lutego 2011 08:41
A ja przewrotnie powiem iż do mnie veredusy wszelakie nie przemawiają. Olimpici, fakt ładnie, smukle na nodze wyglądają, ale nie wiem czemu, nie lubię zapinania i odpinania kołków. (odpinania zwłaszcza, mam wrażenie, że zaraz urwę pasek)

A co do Eskadronów (tych klasycznych, flexi), to właśnie podoba mi się ich "bezszałowa" prostota i design.  😉
Czarne, klasyczne eskadronki - też lans!  😎
pianissima2003, farciaro! Zadzwonię na pewno do p. Pawła jutro i popytam 🙂
Dzionka ja mam Veredusy Carbon Gel (przody) i Eskadrony Memo, i wole te drugie. Mają fajnie profilowanie w środku na ścięgno. Są jak dla mnie przyjemniejsze w środku.
Dla  mnie Olimpici czy zwykłe Flexi softy to wydawanie pieniędzy tylko dla lansu. Bo one się niczym nie różnią tak naprawdę od zwykłych skorup.

Pomiedzy Olipicami a Carbonami tyłami praktycznie nie ma różnicy.
pianissima2003, farciaro! Zadzwonię na pewno do p. Pawła jutro i popytam 🙂


tylko ze to było jakies 2 lata temu 😉 ja bylam przygotowana na wywalenie sporo większej kaski a tu 400 zł za komplet!  🙂
edit: xxagaxx ja chętnie bym kupila eskadrony memo ale nie ma ich w rozmiarze pony 🙁
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
06 lutego 2011 13:23
http://dobry-kon.pl/opis/1622484/york-ochraniacze-neoprenowe-przod.html
jakie są te ochraniacze ?


Mam je i jak na swoją cenę są świetne.  😅 rzepy bardzo mocne, nigdy mi się nie zsunęły, tyły też super trzymają się na miejscu  😉
[quote author=borkowa. link=topic=30.msg886016#msg886016 date=1296936910]
http://dobry-kon.pl/opis/1622484/york-ochraniacze-neoprenowe-przod.html
jakie są te ochraniacze ?


Mam je i jak na swoją cenę są świetne.  😅 rzepy bardzo mocne, nigdy mi się nie zsunęły, tyły też super trzymają się na miejscu  😉
[/quote]

tych nie widziałam ale jezeli są tak samo wyprofilowane jak pro to bym podziękowala...
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
06 lutego 2011 13:26
pianissima2003
Ja z nimi nigdy problemów nie miałam. Moja znajoma szybko pozbyła się pro.
ja tez szybko pozbylam sie pro... tragiczne były...
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
06 lutego 2011 13:29
Ale te zwykłe serio polecam. 🙂
jako ochraniacze "rekreacyjne" są na prawdę super  😀
mozna gdzies dostac pro lighty veredusa w rozmiarze s?
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 lutego 2011 15:21
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
06 lutego 2011 15:23
Anderia   Całe życie gniade
06 lutego 2011 15:24
Kastorkowa co do pierwszego linku to absolutnie nie polecam, szybko się rozlatują. O reszcie co wkleiłaś nic nie wiem więc się nie wypowiadam. Ale jeśli chodzi o komplet do 200 zł polecam Norton Pro (ważne Pro - te zwykłe są beznadziejne), widzę ich użytkowanie już na drugim koniu i nic się z nimi nie dzieje. A chronią dobrze. Ewentualnie tańsze dobre - Lamicelle Basic, Koder kiedyś miał i były nie do zajeżdżenia.  😉
Gagulec   Mistrz lokalny
06 lutego 2011 15:24
Ja polecam Nortony 🙂.
Mam czarne juz kilka lat i nic im nie dolega poza paroma ryskami.
Ostatnio kupiłam niebiesko rbązowe i sa tak samo fajne 🙂.
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 lutego 2011 15:29
o fajne a na hucuła brać pony czy te cob full
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
06 lutego 2011 15:29
chyba pony.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 lutego 2011 15:31
Kastorkowa polecam te z linku Pianissimy 😉 tanie, ładne i trwałe. a dla hucuła rozm Pony
Anderia   Całe życie gniade
06 lutego 2011 15:31
Kastorkowa tego nie wie nikt... najlepiej zmierzyć obwód pęciny, bo to że kupujesz je hucułowi to jeszcze o niczym nie świadczy, przecież może mieć grube nogi.
kastorkowa bierz pony, fulle bedą za wysokie
mozna gdzies dostac pro lighty veredusa w rozmiarze s?


bardzo chetnie sie dowiem. widzial ktos?
Bay, nie można, nie ma już chyba w żadnym sklepie, mi udało się upolować białe na RV w lecie...
noen   A story of a fighter of our human race
06 lutego 2011 18:35
kastorkowa : ja kupiłam do stajni te : http://www.okser.pl/york-ochraniacze-cristal-przod-p-4408.html i juz ponad 2 lata służą i wyglądają naprawdę jak mało używane, a wiadomo jak ochraniacze używa się w rekreacji 😉
o fajne a na hucuła brać pony czy te cob full


zdecydowanie PONY, niedawno kupiłam HKM-y białe pony i na hucułkach są idealne 🙂



no to bede polowac. :/ ale jakby ktos widzial to na maila prosze :kwiatek:

a zmierzylby mi ktos dlg veredusow pro light m? :kwiatek:
Mam pytanie... Czy ochraniacze eskarona (te standardowe) mają zanizoną rozmiarowke?
edit: mozna gdzies kupic ochraniacze, wysokie tyły PONY ?
edit2: chodzi mi o takie standardowe skorupy cos jak to:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się