Tabliczki na boksy- jakie macie?

caroline   siwek złotogrzywek :)
09 lutego 2011 16:04
asa uszalchetniona -Tak wpisali jej rasę w związku hodowców koni i takową ma w paszporcie

wierzę, że nasze zwiazki hodowców koni mają duże zdolności twórcze/tfurcze, ale mimo to UPRZEJMIE zapytuję: jesteście zupełnie pewne, ze w tym paszporcie stoi "rasa uszlachetniona" a nie: "typ  szlachetny" albo "szlachetna półkrew" ??
Jest odkładnie: koń uszlachetniony. SP to z tego co wiem być nie może w jej wypadku. W każdym razie koń odpowiada mi jak żaden inny i rasa nie ma dla mnie znaczenia.
Pierwsze co zrobiłam po zakupie wymarzonego konia, to kupiłam tabliczkę (moja jest z dostajni.pl). Po prostu musiałam, no musiałam wypełnić pole "właściciel" 😀 Moja wygląda tak:



Na żywo prezentuje się IMO lepiej, kolory są cudowne 😍
Piękne są te tabliczki z dostajni.pl, naprawdę prostota i elegancja. Ja też przymierzam się do zakupów tam 😀
Lov   all my life is changin' every day.
10 lutego 2011 14:08
Ja też mam z dostajni.pl, super te tabliczki, do wyboru, do koloru 😍



za duże zdjęcie 🤦
maab   road to hell
10 lutego 2011 15:16
obiecalam kiedys wstawic co my w stajni mamy. Zatem wstawiam.
maab, jak u Was pięknie *_*
maab   road to hell
11 lutego 2011 09:24
Bardzo dziekujemy🙂 Wlasciciel sie stara.
maab ślicznie, tylko jakbyś dała zbliżenie na samą tabliczkę, bardzo ładnie zaprojektowana, więc chciałabym się przyjrzeć  :kwiatek:
maab   road to hell
11 lutego 2011 09:41
nie mam niestety zdiecia tabliczki z bliska🙁
jestem więcej niż pewna, że to są tabliczki z "dostajni.pl" 😀
co więcej, chyba podobny wzór do tej mojej, którą wstawiłam wyżej (spójrzcie zresztą jak jest zapisana rasa 😉), tylko inne kolory i logo 😀
maab   road to hell
13 lutego 2011 12:44
Bardzo mozliwe.
my mamy obecnie taką, made by koleżanka 😉 ale strasznie kusi mnie tabliczka z dostajni.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
14 lutego 2011 19:18
Bay twoja jest b. ładna taka estetyczna i nieprzesadzona. Ja mam zwykłą z arpavu,
Dzieki temu, że mojej mamie nudziło się w pracy, wszystkie konie w mojej stajni dostały w końcu tabliczki na boksy



Thilnen   Dżamal Ad-Din
03 marca 2011 23:35
Ja też mam z dostajni.pl, super te tabliczki, do wyboru, do koloru 😍





Super ta tabliczka! Zainspirowałyście mnie i zamówiłam podobną dla mojego na urodziny (ma jutro) 🙂
mnie tez sie nudziło wiec zainspirowana zamieszczonymi tu tabliczkami sama zaprojektowałam jedna 🙂
amnestria
Aaaa świetna jest Twoja tabliczka, kolorystyka bomba  😍
A to moja, zrobiona przez zabeczkę17  :kwiatek:

nazwisko wymazane  😉
Cassie   Kanalia niepospolita :)
09 maja 2011 14:36
Ja zrobiłam coś takiego 🙂 muszę jeszcze zajrzeć w paszport na rodziców matki, bo nie pamiętam ...



Cassie dla mnie trochę przekombinowane, wolę proste i czytelne tabliczki.
Dziś wytworzyłam dla forumowej Zalci97 nową tabliczkę:


a potem dla siebie:


Pozdrawiam 🏇
A ja właśnie zamówiłam sobie 2 tabliczki ze strony www.dostajni.pl  🏇
Averis   Czarny charakter
13 lipca 2011 19:56


💘
Elena   emocjonalnie elastyczna
13 lipca 2011 21:40
ja właśnie "wyprodukowałam" 12 takich tabliczek  😍 😍
To i ja się pochwalę - u nas też każdy koń ma ze swoim zdjęciem 🙂
Wymyśliła je znajoma profesjonalnie zajmująca się fotografią (>>jej portfolio<<):


Niestety trochę już się zniszczyły i zrobiłam mały remake:


Elena ja wiem ,że czarny to elegancki kolor, ale... nie obraź się . To troszeczkę przypomina nekrolog. Sorry za skojarzenie 🙇
Elena   emocjonalnie elastyczna
14 lipca 2011 19:58
heh  😀 spoko każdemu sie tak kojarzy  😁 ale na boksach tabliczki wyglądają super  🏇
Odświeżę trochę  🤣
Moja tabliczka nie ma wielu informacji - imię i z boku jest data urodzenia. Mimo wszystko podoba mi się, rzadko spotykam podobną w stajniach.  😉
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
16 sierpnia 2011 15:45
Ja właśnie dostałam projekt z dostajni.pl

Jestem oczarowana  😍 nie miałam dużych wymagań, ale bardzo mi się podoba pomysłowość pani Agnieszki  👍


edit: dodałam zdjęcie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się