Kącik Małolata...:D

Nie chce was tu sobą zanudzać, bo ja zbyt ciekawa nie jestem 🙂, ale kilka słów o sb napisze. A więc uczę się w gimnazjum (2 klasa), z końmi jestem związana od 4 lat, a jeżdżę dopiero od 1,5 roku (lepiej późno, niż wcale 😀 ) Nie wiem co jeszcze napisać... Najlepiej mówcie co chcecie o mnie wiedzieć  😉
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 16:51
Malolata, miło poznać 😉
słuchajcie, to już szczyt niemożliwości:
1. jadłem jak głupi przez miesiąc i schudłem 2 kg  😵
2. z mojego brązu zrobił się rudy
3. jestem w związku, ale tego nie odczuwam w żaden sposób

co jest ze mną nie tak? :/
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 16:53
notbelieve jesteś facetem, to się rozumie samo przez się  😎
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 16:56
Gniadata no czy ja wiem...  🙄
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 16:58
notbelieve mogę być subiektywna, ostatnio mam hmm.. małe przejścia z facetami i trochę mnie hejt wziął na całą płeć męską  😡
notbelieve co do punktu nr 2 zazdroszcze, jakby z mojego brązu się rudy zrobił *.* co do jedynki tez zazdroszcze bo ja bym oczywiscie odczula to bolesnie co do ud, ale mniejsza o to. A co to trojki to moze to po prostu nie jest odpowiednia osoba? 🙂 moze to nie ten czas i nie to miejsce. Albo po prostu szczera rozmowa, zazywczaj pomaga 😉
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:07
KosmataBestia właśnie nie wiem jak z tym wszystkim, może popełniłem błąd że wszedłem w ten związek? nie wiem, ale chyba to zakończę, bo wydaję mi się, że się [s]zauroczyłem[/s].
pochwalę się zdjęciami z ostatniej 'sesji'  😂
Podoba mi sie to czarno biale choc cienko z jakoscia, bez urazy oczywiscie 😉 W koncu czlowiek sie uczy na bledach 🙂 kazdy zwiazek czegos uczy 😉
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 17:11
notbelieve dobra, teraz gadka szmatka którą MUSZĘ napisać, bo MUSZĘ, się wyżyć..:
CZEMU, CZEMU, CZEMU ludzie zaczynają się kleić/wchodzą w związki nie będąc pewnym swoich uczuć? NIE, jak się czegoś NIE CZUJE, to się kierwa NIE POCZUJE DO USRANEJ ŚMIERCI, chemia musi być i tyle, jak jej nie ma to po co się w coś pakować i komplikować życie sobie i tej drugiej osobie?!
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:12
KosmataBestia ja wiem, wiem, spokojnie 😉 no tak wyszło, ale mi się podobają.
nie wiem, czuję nieprzespaną noc, bo będę o tym cały czas myślał. proszę mi wybić z głowy związki na odległość, błagam!  🙇
Gniadata, bo ja byłem zakochany.
notbelive zazdroszczę 1 i 2 pkt-u. Drugie zdjęcie b.fajne  😉
kaszmirowa, gniadata, anioleczek i inne narzekające na swoje gabaryty. Ja mam ok.175cm i ... 52 kg. 
małolata witaj! 😀
ja o związkach się nie wypowiem, bo w takowym nie byłam na szczęscie.
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 17:14
notbelieve byłeś i co? już nie jesteś, wyparowało, wytrzeźwiałeś? skoro mówisz, że z tym skończysz, bo się zauroczyłeś to jak dla mnie RAZ: nie byłeś zakochany, bo by Ci nie przeszło tak łatwo, DWA: nie zauroczyłaby Cię inna gdybyś NAPRAWDĘ kochał  🙄

Dama  *_________*
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:18
Gniadata, a może byś się zapytała ile jestem z tą osobą, co kolwiek?! nie wiesz nic, i nie powinnaś mnie oceniać, może nie jestem dojrzały emocjonalnie, ale to już moja sprawa a ty aż tak nie powinnaś się wypowiadać, bo może zniknęło, prysnęło, ale co z tego?! czy to moja wina?! wybacz, ale ja nie potrafię kontrolować mojego serca, nie wiem jak ty.
i jeśli już to nie zauroczyłby mnie inny

Dama, dziękuję! 😉 Ale nie ma czego zazdrościć, to uciążliwe...
Ja dzięki chorobie zgubiłam 3 kg. Ale chyba wróciły na stare śmieci, przez jedzenie i zero ruchu jakaś cięższa jestem  👿
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 17:23
notbelieve też nie potrafię, i to jest mój problem  🙄
masz racje, nie powinnam, przepraszam, po prostu jestem okropnie wyczulona na tym punkcie. i nadal jestem za tym, że jeżeli się kocha to inna osoba nie zauroczy, nie i już. podobać się może, wizualnie, ale nic więcej (z czym również mam problem  😎 great)...
anyway, w takim razie: ile jesteś z tą osobą?
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:25
Dama, chciałbym tak 😀 187 cm i 55 kg  😤
Gniadata jestem z nim nie całe dwa miesiące, ale to wygląda tak, że ja dzwonię, ja piszę, ja muszę go ścigać, ja muszę wszystko, on ma w******e, dlatego coś się zmieniło, nic na to nie poradzę, mam się za kimś ścigać? jeszcze jak dochodzą do mnie ploty że się z innym spotyka, wybacz, ale ja mam dystans do takich rzeczy, bo nie zdradzam, i nie chcę być zdradzany.
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 17:30
notbelieve to Cię trochę usprawiedliwia - jednak będę cholernie uparta i powiem tak: jeśli byś kochał, co w 2 miesiące nie może sie zmienić jak dla mnie, to byś robił kompletnie irracjonalne rzeczy typu ratowanie związku. albo to ja jestem zajebiście głupia, niepoważna i stała w uczuciach, niemniej ja bym nie umiała odkochać się na przestrzeni 2 miesięcy, nie i już, za dużo silnych emocji w to wszystko wchodzi.
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:31
Gniadata może jestem niedojrzały emocjonalnie, ale ja wymagam zaangażowania również od drugiej osoby, nie będę w związku sam ze sobą. jestem debilem.
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 17:34
notbelieve nie no nie przesadzajmy zaraz z debilizmem 😀 poziomu umysłowego dwunastolatka chyba nie reprezentujesz.
ja z kolei jestem cholernie upierdliwa i bardzo się przywalam do nadużywania słowa kocham, nie wiem, wyniosłam to na piedestał i tyle.
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:39
Gniadata jesteśmy dziwni  😁 ale dziwni ludzie są najlepsi 😀 boże, ja chcę 25 maj!
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 17:43
notbelieve dziwni ludzie przynajmniej ciekawi! nie to co normalni, pffff, banda lamusów  😜
*25 maja!  🤬 a co jest teego dnia? :P
ja chcę piątek, potem moje uro, potem 12 kwietnia, a potem majóóóóóóówkę! taaaak bardzo!  😍
notbelieve dwa kilo schudłeś? ciesz się! moim marzeniem aktualnie jest przestać jeść 😁 mam nadzieję, że nadal aktualne jest nasze spotkanie? 👀
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:45
borkowa. 187 cm i 55 kg? to nie miłe.
Gniadata ja majówki nie mogę się doczekać bo jadę do Lublina do, no...  💘 a 15 maja koncert BEYONCE!  💘 💘 💘
tępić lamusów, jesteśmy zajebiści 😀
notbelieve zamieńmy się! 🤣
a ja chce Juwenalia i chcę wakacje i 20 sierpnia jak już się chwalimy naszymi "chcę"  😜
i chce już do LO, poznać nowych ludzi, zmienić środowisko.  😵
i poegzaminowy melanż też chcę  🥂
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 17:48
notbelieve eee tam, Beyonce, ja to po prostu nie wytrzymam chyba do sierpnia, WOOOOOOOODSTOOOOOOOOCK!  😍
mwahahahahah doookładnie  😀iabeł: niech ich oślepi black naszej chwały! czy coś tam...  😜

infantil oooooo, Juwenalia, też się nie mogę doczekać  😜
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:49
borkowa. bardzo chętnie 😉
infantil też chcę LO i zmianę środowiska, chcę mieć zielone oczy  😂
Gniadata, dawaj, wybieramy się razem! 😀
infantil oooooo, Juwenalia, też się nie mogę doczekać  😜

Swój człowiek  🥂 !
Na woodstock bym jechała, ale jestem na obozie w tym czasie. 20 sierpnia Waaaaaaaaaaaaaters na narodowym  😍
notbelieve nie wiesz co robisz 😂
ja czekam na 21 czerwca, duży koncert hip-hopowy, pewnie poznam Atutową 😉 no i czekam na wakacje, na ciepełko, słoneczko, luzik, wolne 💘
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:51
ja bym się chętnie wybrał z większą liczbą małolatów gdzieś, może by się coś udało? 😉
borkowa. dlaczego? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się