Kącik Małolata...:D

notbelieve, które LO w Lublinie? Bo ja też tam idę 😀
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 kwietnia 2013 12:08
Wy chcecie do LO, a ja chce wrócić do gim do trzeciej klasy. Niby z tymi swoimi ludźmi w większości mam kontakt, ale co innego jak wszyscy byliśmy razem.
Też bym poszła na jakieś %, ale pocieszam się tym, że mam na weekend wolny dom  :pijacy: Sąsiedzi mnie niedługo znienawidzą  😀iabeł:
helcia - ja to nie mam problemu z sąsiadami. Zawsze jak u mnie jakaś libacja to zwalają na sąsiadkę z góry alkoholiczkę. Musiałaś lubić tą klasę, bo ja swoją nienawidzę.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 kwietnia 2013 12:39
Matuzaalem  część ze swojej klasy i chłopaków z klasy koszykarskiej. Fajnie było na każdej przerwie spotykać się przy 'naszej' ławce, z kim zwiać ze szkoły, albo tylko posiedzieć w swoim towarzystwie. W LO już nie ma tak fajnie, bo brakuje ekipy 😉 Zresztą rozsypało się trochę i brakuję mi tego naprawdę super okresu z życia towarzyskiego. Ale życie toczy się dalej  😉 
A moja sąsiadka z góry wygrywa melodie na rurach jak jest impreza, ale kij jej w oko  🤣
helcia - jedna z moich sąsiadek potrafi w czasie imprezy wyjść na klatkę schodową i drzeć się głośniej niż muzyka co .. jest chyba jakimś cudem bo kumpel ma naprawdę fajne głośniki, które mało kto potrafi przekrzyczeć  🤣
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 kwietnia 2013 12:49
Matuzaalem ja się dziwie, że ostatnio żaden sąsiad nie przyłapał mnie i znajomych, bo dwa razy z domu do monopola wychodziliśmy  😁 Chciałabym mieć porządne głośniki, ale telewizor jak na razie daje rade  😀
helcia - porządne głośniki znienawidzili moi wszyscy sąsiedzi. Ale nikt mnie nie obwinia bo jak "taka młoda, spokojna dziewczyna mogłaby wyprawiać takie rzeczy?"  🤣
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 kwietnia 2013 13:02
Matuzaalem hahaha, mnie o dziwo sąsiedzi też lubią, w większości  🙂
Powinnam się uczyć... od godziny, zamiast tego siedzę na voltopirach  🙄 a za godzinę wychodzę do stajni,więc się nie opłaca, prawda?
Matuzaalem gdzie jeździsz?

piron też poprosze pw  :kwiatek:
patt - w Rudzie Śląskiej. A ty? Czyżbyś mieszkała w okolicach  👀
przeczytałam, że mieszkasz w okolicach Kato to zapytałam 😀
ja obecnie jeżdżę aktualnie od 2 lat niedaleko Cieszyna w Zebrzydowicach, 30 km od mojego miejsca zamieszkania, ale miejscowość sie chyba zmieni na Brzeszcze ; >

a mieszkam w Czechowicach Dziedzicach. Wiesz gdzie to? :} (sąsiaduje z Bielskiem Białym )
notbelieve   Głupota nie boli.
02 kwietnia 2013 17:05
kortina, nie wiem, mam nadzieję, że to w ogóle się uda...  🙄
Patt - ja i nie wiedzieć gdzie Czechowice Dziedzice?! Dziewczyno ja stamtąd mam psa, zamierzam w wakacje odwiedzić te strony to mi się spodobało. niestety byłam zimą, a podobno latem tam jest pięknie  😀
Matuzaalem mam wrażenie, że mówimy o dwóch innych miejscach  😂  😁

gdzie będziesz dokładnie? ; >  jakieś lody??
patt140 - nie wiem jeszcze dokładnie gdzie będę, zawsze możemy się dogadać. Do wakacji jeszcze daleko więc wiesz  😉 Dlaczego o 2 innych miejscach? Mówimy o czechowicach koło cieszyna tak?  🤣
notbelieve   Głupota nie boli.
02 kwietnia 2013 17:53
chętnie bym was wszystkie odwiedził, jesteście mi bliskie 😉

szukam noclegu w Lublinie na majówkę, są jacyś chętni?  😁
notbelieve - uu jakie wyznania. Uważaj bo się jeszcze zakocham  😂

Od południa mam doby humor. Coś mi się chyba stało z głową  🤣
notbelieve   Głupota nie boli.
02 kwietnia 2013 17:56
Matuzaalem, no no, uważaj 😁 dobry humor? nie widuję w lustrze go ostatnio.  🙄
Matuzaalem Bo nie uważam te miejsce za piękne.  😉
notbelieve   Głupota nie boli.
02 kwietnia 2013 17:59
piękne miejsce? zapraszam do OLSZTYNA  😁
patt - nie wiem. Byłam tylko raz 3 lata temu dokładnie 4 grudnia jak jechałam po małego słodkiego bernardyna, z którego wyrosła bestia, na dodatek na jakieś zadu*ie. Jedyne co pamiętam to jakaś drewniana speluna. Mama uważa że latem tam jest pięknie więc wiesz  🤣

notbelieve - uważam. Ale chyba mi to nie grozi, zazwyczaj nie zakochuję się w chłopakach których nie znam. Chociaż kto wie..  😎  Olsztyn powiadasz? Może za rok na wakacje się wybiorę 😀
notbelieve   Głupota nie boli.
02 kwietnia 2013 18:07
Matuzaalem, zapraszam, nie złe love story się zrobi  😂
notbelieve - Nie chcę cię mieć na sumieniu. Ostatnio się do mnie doczepił jeden koleś, uważa że jestem "kobietą jego życia, idealną matką i żoną". Ja się jeszcze śmieje, ale jazdy czasem są niezłe  😁
notbelieve   Głupota nie boli.
02 kwietnia 2013 18:13
Matuzaalem mnie? na sumieniu? chyba sobie kpisz  😁 😎
notbelieve - chciałabym. Mój były dostawał sms-y że ma ze mną zerwać bo coś mu się stanie od tegoż pana. Oboje się z tego śmialiśmy jak porąbani.
notbelieve   Głupota nie boli.
02 kwietnia 2013 18:19
Mutuzaalem, nie takie rzeczy przeżywałem 😀
notbelieve - podziel się przeżyciami. Jak się wstydzisz może być na PW 🤣
notbelieve   Głupota nie boli.
02 kwietnia 2013 18:21
mam wile takich historii, pw poleci 😉
Ok  😉
też chcę takie fajne pw! Może mi humor poprawicie  😎

notbelieve tak w ogóle, to ty nie bądź taki do przodu, bo mi też odwiedziny obiecałeś  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się