Kącik Małolata...:D

Moje po rozczesaniu ich rano stwierdziły, że staną prawie w pion, albo przylepią mi się do twarzy  🤔wirek: .
Maiia, a co się stało?
Od 3 dni robię brzuszki, a dzisiaj szlag je trafił - taca muffinek czekoladowych, wiadro ciastek, majonezy i inne pierdoły tego typu.  😵
Ja robiłam brzuszki przez jakiś tydzień potem zapał mnie opuścił. A macie jakieś sposoby na zgubienie oponki z brzucha? Niby jest mała ale jest a słyszałam zw brzuszki tylko mięśnie wzmacniają a tłuszcz jest i tak.
na tłuszcz to aeroby. Ale głównie to dieta
Zumba jest świetna na zmęczenie - naprawdę. Chodziłam 2 lata temu, a po każdych zajęciach byłam jak nowo narodzona. Tłuszczu wtedy nie miałam, bo akurat poszło w rośnięcie, płasko 😀 . W zeszłym roku pomogło mi... wywalanie gnoju z 15 boksów - zalążek kaloryfera był  😍
Dama, pw posłałam.

Ja się w temacie ćwiczeń nie wypowiadam, boję się biegać teraz po takim śniegu/lodzie z moim biodrem, a na bieżni za nic nie wytrzymam, nic innego mi nie podchodzi 🤔 Zostaje siatka na zmianę z koszem po 3,5h w tygodniu...
A ja dla odmiany chciałabym przytyć 😉 słyszeliście takie dziwy :P ale na serio jem jak smok, a wyglądam jak szkielet  😵
A czy jazda raz w tygodniu po godzinie plus 15 min czyszczenia konia może być zaliczona do aerobow? 😁
TheWunia mam taka koleżankę w 2 gimnazjum waży 41 kg a ma jakoś tak powyżej 160 wzrostu. Nosi ciuchy w rozmiarze 34 jest taka chuda, a zre i zre końca nie widać. Ja jem tyle co ona i po mnie niestety trochę widać. Może i nie jestem gruba ale ja widzę ten mój nieszczęsny brzuch na którym jest ta mini ale jednak "oponka".
nie.
Ja po balu  😜 Bawiłam się jak nigdy, mimo podziału klasy ,wczoraj wszyscy się dogadywali. Przetańczyliśmy od 18 do 1  😍 Na stopach mam takie odciski że nie mogę chodzić ale było warto. Zatańczyłam z każdym chłopakiem z klasy i to nie raz , po prostu było cudownie  😜 Jedyny zgrzyt to to że masa jedzenia pozostała, rodzice kupili wszystkiego strasznie dużo, a mało kto jadł... Chyba do domów poroznosili. Ogółem- mega zabawa , w sumie żal że to ostatni raz z nimi...

wybaczcie że fotka w łazience ale jeszcze nie dostałam reszty 🤣
karino ślicznie wyglądałas  😉
A czy jazda raz w tygodniu po godzinie plus 15 min czyszczenia konia może być zaliczona do aerobow? 😁
TheWunia mam taka koleżankę w 2 gimnazjum waży 41 kg a ma jakoś tak powyżej 160 wzrostu. Nosi ciuchy w rozmiarze 34 jest taka chuda, a zre i zre końca nie widać. Ja jem tyle co ona i po mnie niestety trochę widać. Może i nie jestem gruba ale ja widzę ten mój nieszczęsny brzuch na którym jest ta mini ale jednak "oponka".



Ja mam 172 cm wzrostu i 43,7 kg wagi  🙄
TheWunia nie martw się,nie jesteś jakaś inna,ja też chciałabym przytyć,ale dziwnym trafem nie mogę. 😀 Haha! Mam 17 lat,koło 1,8m i ważę mniej więcej 50kg.  🤣
Ola dziękuje 😀 Mam już zdj jakby ktoś chciał zobaczyć  🤣

mam 162 i ważę ok 55 kg , więc Wam zazdroszczę dziewczyny 😉
To ja się ze swoją wagą i wyglądem nie przyznaję, bo wstyd, ale przynajmniej znalazłam motywację do chudnięcia i mam na to cały rok!  😜
TheWunia, iwonka zazdroszczę wagi. Mam nadzieję, że anorektyczkami nie byłyście 😉. Mam 172, a ważę... 56  😵 .
Karino ślicznie! Jak mi się podobają tego typu sukienki  😍. Jak wysoki miałaś obcas? Pytam z ciekawości, bo u nas dziewczyny przychodziły w 10, to mówili, że podłogę na hali zniszczą, a na próbach w butach wszystko było ok  👿 .
Ile ja bym dała, żeby na siatkę wrócić. Treningi w klubie zamieniam na spotkania z przyjaciółmi w maku i innych tego typu. Zostały te w szkole, ale tam masówka - pół szkoły, więc nic nie zdziałam, ale to chyba jedyna opcja.
infantil powiedz!  😀
planuję na osiemnastkę tatuaż na żebrach, więc muszę wyglądać porządnie  😅
Dama 10 czy 11 cm  🤣 Mi szczerze mówiąc sie takie kroje ( na mnie) nie podobają , ale ta jest wyjątkowa  😁 Jakby ktoś chciał zdj zobaczyć : https://www.facebook.com/ola.ochnik

infantil wiesz mniej wiecej jaki motyw chcesz?
wiem DOKŁADNIE jaki motyw chcę  😎
To ja się ze swoją wagą i wyglądem nie przyznaję, bo wstyd(...)

co za kłamca 😀iabeł: Wyglądem? serio? To ja już nigdy się nie pokażę, tym bardziej przy Tobie  🙁
Ja przy niej, to w ogóle powinnam być w zamknięciu  🙄
wiem DOKŁADNIE jaki motyw chcę  😎

jaki? 😀
laski, co wy mówcie?  🤦

a taki :
a tak mówimy ;D
Jejejeeje, ale cudowne  😍
dziewczyny trzymajcie kciuki, pilnie! :kwiatek: jak się uda to swoje ferie spędzę na obozie, ucząc się skakać 🏇 radość nie opisana, marzenia się spełniają 😀
Kciuukam  😀 Po wczorajszej załamce ,zawalisty dzień  <3 tfu tfu układa się wszystko
Gniadata   my own true love
20 stycznia 2014 20:48
U mnie, o dziwo, też. Plus - matko jedyna, studniówkę wymyślił jakiś absolutny geniusz! Tylko czemu zaledwie raz w życiu? 🙁
Jak myślicie, czy na bal mogę iść w czarnej sukience?
Pospinałam się z kolegą i idę sama, no cóż 🤣 Było nie lecieć na 2 fronty. Dzisiaj byłam u konia i jestem mega szczęśliwa, wymiziałam Grubą, wypsikałam, wygłaskałam i człowiek od razu lepiej się czuje... Od następnego tygodnia sekcja sportowa, ciekawe czy w miesiąc zdążę przygotować się do odznaki, hahaha 😀
Ja na balu byłam w czarnej i na takie okazje toleruję tylko ten kolor 😉
Ja tak samo. Ewentualnie czerń - biel w jakimś eleganckim zestawieniu.
Strasznie nie podobają mi się czerwone, ale co kto lubi 😉
borkowa. lecą palce ;D
Windziakowa dziewczyny ode mnie w tydzień, albo dwa kuły wszystko na blachę. Dasz radę!
Dzisiaj kupiłam sukienkę, jest czarna i niesamowicie mi się podoba 😀 Teraz tylko buty i jestem ubrana na bal 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 stycznia 2014 13:12
Windziakowa, Ty w miesiac bedziesz sie przygotowywac? Ja 9 jade srebro a nic zupelnir nie robie w tym kierunku 😁 ze 3 tygodnie nie skakalam, ale ostatnio jezdzi mi sie super po plaskim 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się