Kącik Małolata...:D

Infantil, zazdroszczę. U mnie harówa przez najbliższe dwa tygodnie, dopiero potem może odpuszczą. Taka to już jest moja szkoła, nawet na matury nam nie dali wolnego. Ale to jedyna rzecz, jaka mi się nie podoba, poza tym uważam, że nie mogłam lepiej z LO trafić  🙂
A w którym LO we Wrocku jesteś?  😀
W Dwunastce  🙂
aaa, to mam koleżankę w dwunastce 😉
A w której klasie?
Pierwszej, na humanie (chyba)
No, to tak jak ja 🤣 No nic, zmykam do matmy. Powtórzyłam dopiero połowę materiału, czasu coraz mniej, a czeka jeszcze polski i historia. Dlaczego zawsze zostawiam wszystko na ostatnią chwilę? 🙄
Dzieeeeeeeewczyny  💃 jestem taaaaka szczęśliwa 💘
Jak Wy się trzymacie?
U mnie dobrze, już po bierzmowaniu, a dzisiaj zapiernicz w robocie do 19.00  😜
Robaczki kochane, co tu tak cicho? Opowiadajcie, co u Was!
U mnie w sumie stara bieda, no oprócz spraw 'miłosnych'. Jestem w tak 'cudownym' friendzone, że to aż boli... Przy okazji zmieniłam wybór szkoły na LO, profil graficzno-informatyczny... Ciekawe, czy się dostanę ;_;
Ja już wróciłam z Olsztyna z Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców i powiem tak: najlepsze dni w moim życiu  😍 te 4 dni upewniły mnie, że podjęłam najlepszą decyzję jaką mogłam podjąć. Spędziłam wspaniały czas z najlepszymi ludźmi, poznałam dużo fantastycznych osób i ogólnie, było najlepiej  😍 Ach i jeszcze co do jednej rzeczy się upewniłam pływanie absolutnie nie jest sportem indywidualnym to raz, a dwa mam najlepszy team na świecie! Niestety nie wszystkie cele udało się zrealizować, nasza zawodniczka starała się o minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów, niestety (jest rok młodsza ode mnie, czyli ma jeszcze przyszły rok juniorów), zawodnik chciał się dostać do finału A, niestety zabrakło paru setnych. Ale i tak wszyscy są względnie zadowoleni, w klubie mieliśmy 5 finałów B, czyli całkiem nieźle 🙂 Ja za to jestem mega zadowolona, zrobiłam bardzo dobre czasy, na 5 startów zrobiłam aż 4 życiówki 🙂
50 kraulem (tu niestety życiówki nie było) 28.42--->28.54 50 miejsce w Polsce, 9 w roczniku
100 kraulem - 1.02.81 -----> 63 miejsce w Polsce, 8 w roczniku
200 kraulem (totalnie nie mój dystans, płynęłam luźno żeby tylko coś popłynąć w piątek, ale żeby się nie zakwasić za bardzo, w weekend ważniejsze starty) - 2.22.77 64 miejsce (na 78  😁 😜 😵 ) w roczniku 11
i moje ukochane i najlepsze dystanse:
50 delem 29.98 (30 złamane aaaaaaaaa  😍 😍 😍 ) 27 miejsce (0,5 sekundy do finału B) w roczniku 7
100 delem 1.08.66 26 miejsce (tak niedaleko do finałuuuuuu, 6 miejsc) rocznikowo też 7
Uważam, że jak na 2 miesiące treningu po prawie 4 latach przerwy to jest w ogóle szaleństwo, czasy są rewelacyjne (dodajmy, że to długi basen). Do rocznikowych MP zostały 2 miesiące, jak widać - dużo czasu, będzie szał. Na medale nie wiem czy mogę się czaić, zobaczymy, próbować będę, ale na finały A na 100 % będę. Generalnie wszyscy mi mówią, że mam mega potencjał i że to właśnie to powinnam robić, achh wpadam w jakiś samozachwyt  😁
i fotały, by Mama <3
100 delem



100 kraulem, widać, że zapomniałam odwinąć nogawek skóry, brawo ja  😂

i jakieś takie chyba przed 50 koniem, ale nie wiem
Witam wszystkich 🙂

Mam pytanie dotyczące rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Po wybraniu klasy do jakiej chcę iść muszę wybrać kwalifikacje, chociaż po kierunku na który chce iść w ofercie szkoły, jako posiadane po jej skończeniu, wypisane są wszystkie i tak czy inaczej będę miała przedmioty zawodowe związane z każdą z nich. Więc wie ktoś może jak to wygląda? Czy po protu muszę wypisać wszystkie?  👀
Wilczyk, gratulacje i powodzenia na kolejnych zawodach! A foty masz super 💘

Ja od wczoraj bardzo "lubię" naszą nauczycielkę od francuskiego. Z 1 trymestru miałam 4, z drugiego 4, a w trzecim mam dwie oceny 5- i 4. Co wychodzi na koniec roku? Ewidentnie 3/4. Nosz... 👿 teraz do piątku muszę odpowiedzieć z całego roku 😜
Ale, że jak? 🤔 Ewidentnie wychodzi Ci 4  🙂
kaszmirowa2302 dzięki :> eee dziwna jakaś ta nauczycielka, 4 jak nic :/ powodzenia na odpowiedzi 🙂

Rany, a ja jestem w trakcie podejmowania najcięższej decyzji w moim życiu, czyli muszę wybrać SMS, zobaczyć czy wgl mnie przyjmą. Zobaczyć czy będzie miejsce w internacie, jeśli nie to ogarnąć jakieś mieszkanie. Będę musiała się mocno ogarnąć życiowo wtedy. Echh, ciężko jest, ale warto 🙂 Do wyboru mam Kraków, Wrocław i Szczecin. Podejmowanie decyzji nadal w toku...

Ale jedna fajna sprawa, sprawdziłam rankingi, jestem w moim roczniku w pierwszej dziesiątce na moich dystansach, fajnie tak wracać po prawie 4 latach i nie być wcale na szarym końcu  😁
Bierz Wrocław. Najfajniejsze miasto z tych, które masz do wyboru 😉
Na miasto to ja najmniej patrze, bardziej na szkołę, basen i trenerów, póki co wygrywa Szczecin, ale sama nie wiem jeszcze...
Retna   nic nie zmieniać
12 czerwca 2014 09:09
wilczyk, gratulacje! Super, że zdecydowałaś się na powrót do pływania, trzymam za Ciebie kciuki! No i obyś wybrała dobrze z tymi miastami 😉
kaszmirowa2302, znam takie sytuacje, że nauczyciele wystawiają ocenę niżej, chociaż za Chiny ta ocena nie wychodzi, "żebyś miała motywację" 😁, chociaż nie każą nam wtedy odpowiadać z całego roku :/

A ja przeżywam wspaniałe chwile z moim Siwusem, jest po prostu bajecznie! Ten koń daje mi takiego powera, że szok 😜 wilczyk, Ty chyba kojarzysz Saskowego Jakuta, nie? 😀 W ogóle jest super, wakacje blisko, do szkoły chodzę rzadko, bo nauczyciele dali nam luz, więc żal się kisić w budynku w taką pogodę, jeżdżę dużo na koniach i na rowerze, do domu wracam padnięta - mimo wszystko nie mam aż tak dobrej kondycji, po około 23 km na rowerze, 2 lub 3 jazdach i przewalaniu i grabieniu lucerny jestem mega wymęczona, ale tak pozytywnie 😍 Planuję w wakacje zdać srebro i zacząć podbijać czworoboki na kucyku mamy, zobaczymy, jak nam to wyjdzie.

Selfie z Jakucixem, na którym wyszłam absolutnie nietwarzowo, ale jest z koniem! I to jakim! 😎
Retna dzieki 🙂 kojarze Jakuta jak najbardziej, pamietam jak byl dziki i niezajeżdżony :p nie wiedziałam nawet, że jest wasz 🙂 powodzenia z nim w takim razie, fajnie, ze sie dogadujecie :>
vicke   Marzeniami żyłem jak król
12 czerwca 2014 11:04
Wilczyk Powodzenia z podejmowaniem dalszych decyzji.
Zdjęcia masz zaje****e  😁 😁
Ja za tydzień lece, już powoli zbieram ciuchy, rzeczy jakieś, organizuje wszystko. Wczoraj dostalismy mieszkanie, 15 minut od centrum na piechote, z taraem i widokiem na caaaałe miasto i wode  😍 Po prostu cudoo!
W sumi etroche zaczęłam się denerwowac.. Że sobie nie poradze w szkole, z językiem itd.

Retna O to mi przypomina wakacje moje w zeszłym roku! Było identycznie! ok 28 km na rowerze i 3 jazdy dziennie! Było wspaniale! I właśnie to uczucie zmęczenia. Ahh tak za tym tęsknie. Btw wyglądasz na opaloną. Zazdorszcze, ja jestem biała  😤


Kaszmirowa Daj znać jak Ci poszło odpowiadanie 😉
Znam to uczucie. Mi wychodziła z ocen 5 z chemii, ale nie miałam na nią nawet szansy bo "w zeszłych latach sie nie starałam i miałam 4".
Retna   nic nie zmieniać
12 czerwca 2014 20:56
wilczyk, no był był, dwa razy już z niego leciałam 😀 Chociaż u niego największym problemem jest strach przed człowiekiem, ja się raczej spodziewałam takiego gnojka, co to będzie dęby walić, brykać, tulić uszy itd., a przyjechał mały, przestraszony Jakucik 😜 A Dupka musiałam sprzedać, bo jego wzrost mnie przerażał, już miałam takie akcje przed jazdami, że się to zaczynało odbijać na moim zdrowiu 🤔

vicke, to jest najlepszy sposób na wakacje! Zamiast zamulać przed kompem (chociaż to też czasem robię :hihi🙂, to wsiadam na rower i heja na konie 😉 Zeszłego lata robiłam tak samo.
Opalona jestem, wręcz zjarana, bardzo szybko się opalam, chociaż aż tak mnie to nie cieszy, bo w połączeniu z moją orientalną urodą to często jestem pytana, czy aby na pewno jestem Polką 🤣

Tu bardziej wyglądam jak ja 😎 (tysiąc pińcet słit focie z kaczym dzióbem, heeeeell yeah!)

EDIT: o, albo Pocahontas:
Gniadata   my own true love
12 czerwca 2014 21:15
Retna powiem Ci, że takie przestraszone konie potem odwdzięczają się najbardziej 😉 i przemiana jakiej mogą ulec potrafi być niesamowita.

aaaa u nas kontuzja. 😕
kucia sobie załatwiła międzykostny 😵 szczęście w nieszczęściu nie tragicznie i nie ma aresztu boksowego jakoś na długo... no ale mimo wszystko dwa miesiące w plecy. nie żebym miała jakiś wielki progres w planach ale mimo wsio... wolałabym, żeby była zdrowa 🙁
Retna   nic nie zmieniać
12 czerwca 2014 21:56
Gniadata, ja wiem, już to u Jakuta zauważyłam, chociaż jego strach się w ogóle nie bierze z tego, że był bity, czy coś, bo miał wspaniałe warunki, co jest tym bardziej dziwne 🙂 W obejściu i do jazdy jest super, bardzo grzeczny i posłuszny, tylko czasem ten jego lęk go przerasta 😉
Jest 4  😅

Wilczyk, a w Wawie nie ma SMS? Czy jej nie bierzesz pod uwagę?
vicke dzięki! zdjęcia dobre, bo mamusia najzdolniejsza! Na tamtejszego, oficjalnego fotografa (btw, genialne zdjecia robi) miałam za mało fejmu  😁
ale Ci zazdroszcze tego wyjazdu, powodzenia tam!  😜
Retna szkoda, że musiałaś go sprzedać, też był fajny, ale wiadomo, dobra decyzja, jeśli tak to się na Tobie odbijało 🙂
Gniadata zdrówka dla kobyłki!
kaszmirowa2302 brawo! 😀 jest, ale szkoda mi zdrowia, mój kumpel rok tam był, to uciekał w podskokach i dłuugo się leczył
Retna   nic nie zmieniać
14 czerwca 2014 07:49
wilczyk, był najlepszym i najwygodniejszym koniem do jazdy ever, gdyby był 10 cm niższy, to nawet bym nie rozważała sprzedaży 🙂



Dupek wie, jak się ruszać! (to już nie u nas ;p)


kaszmirowa2302, no i super!
Super Dupek wygląda, oby dobrze trafił! Fajny koń z niego!
Retna   nic nie zmieniać
21 czerwca 2014 08:28
Trafił do Szwecji, do jakiejś zawodniczki, która jeździ wysokie konkursy w ujeżdżeniu 😜

małolaty, jak tam testy? 🙂
Co do testów, przypomniało mi się. Moja szkoła jest nienormalnie zwariowana 😂  Siedzimy sobie spokojnie na pp, jakaś prezentacja, przybiega pani z biblioteki: "pani v-ce dyrektor! Proszę szybko na odbiór boiska!". I pobiegła.
Następnego dnia, pp, pani na wstępie mówi "noo, dzisiaj już spokój, nigdzie się nie ruszam, skończymy prezentacje i wystawimy oceny..." posiedzieliśmy 10 minut, cisza, spokój, wbiega dyrektorka: "Agnieszka! Co ty tu robisz?! Przecież miałyśmy jechać na odbiór tych wyników z testów!". I pobiegła... 😁
Ja mam dodatkowo 61,8 pkt do rekrutacji na 100. Mogło być lepiej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się