Kącik Małolata...:D

niedotykalskie dzieciątko...  😁
Onlyright, mały diabełek ;D, śliczny 🙂.
wy też przedstawiajcie swoje..
Nie posiadam :/ buu.
Miałam takiego jednego długo pod opieką z nieśmiałą myślą o kupnie, to też się liczy?
pewnie, dzierżawione, współdzierżawione, opieka, wszystko..
Ja też teraz dzierżawie i chce kupić! Uwaga Uwaga!!! Kto mi pożyczy 4 tys ?  🙇
opieka/jazda
Oto wredna ale kochana kobyła Hraba  😀
Przepraszamy za czystość, było za zimno na mycie  😡
To ja przedstawię moje skromne stadko:
Klacze hodowlane:
Triada
Nadzieja
Jagoda
Nadzieja z naszym pierwszym źrebakiem - 10 lipiec 2007
Mamy także ogiera z licencją, na którym aktualnie jeżdżę 🙂.
No i młodzież - 2 klaczki i ogierka z tego roku, 3 klaczki z 2009 i 2 klaczki i ogiera z roku 2008.
Zdjęć wszystkiego już nie chce mi się wklejać 🙂.
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
24 sierpnia 2010 20:12
Ja mam klacz szetlandzką i wałacha małopolskiego po Halogenie. 😁 Jak narazie w ogóle nie widać, żeby odziedziczył jakieś cechy po tatusiu. ;P
Graba.   je ne sais pas
24 sierpnia 2010 20:27
To i ja się melduję 🙂 16 skończone w marcu. Jeżdżę 3 lata, także szczypior jestem 😀
Do sierpnia współdzierżawiłam Alka, od września będzie zmiana konia(stety lub niestety, ale tak to w jeździectwie bywa ;-) )
Alek:


Sisisa a ogierek jak się nazywa?  🙂
Graba. ostatnie super! śliczny  .🙂
Mirabelka gdzie foty?! strasznie Apacz(?) mi się podoba . 😉

to ja się z moja także wepchnę, Galanteria, sp . 😉
z dzisiaj pod moją kuzynką:

mały buncik:

pod kuzynką w czerwcu:

tu pode mną:

i sama zimowe:


sorry, że tak dużo, ale nie mogłam się zdecydować .
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
24 sierpnia 2010 20:59
przeztysiacmorz, musze poszukać zdjęć, bo mam cały komputer zawalony. 😁 Imie rodowodowe to Hetman, ale jakoś tak przyjęło się Apacz. 😉
W takim razie - nie mój, być może będę go dzierżawiła. Jutro rozmowa z właścicielem...
Atut, śl.
Zdjęcia ze mną [oczywiście nie wyjściowo, fotograf nas złapał  😀 ]




i jakieś zimowe, pode mną 😉


edit. zmieniłam rozmiar zdjęć  😉
Alabamka, ogier ma bardzo końskie imię - nazywa się Hors 🙂.
Atutowa, faajny grubasek, lubię takie  .  ( ;  trzymam kciuki za dzierżawę!
Kuchnia, a ja nic swojego nigdy nie miałam, nie mam i raczej się nie zapowiada  😕
Hmy no to ja też ! Obecnie dzierżawię chce kupić  👀
Poznajcie moje oczko w głowie  💘
laga, powodzenia ! Piękny koń !
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 sierpnia 2010 13:55
to ja przed stawie hucułki pod moją opieką
Kastor 4 letni wałaszek http://picasaweb.google.com/A.oladanecka/Nielepice1606#5483451537864303618 (zdj z wiosny)
Pick 3,5 letni ogierek http://picasaweb.google.com/A.oladanecka/Nielepice1904#5461880459068026578 (zdj z wiosny)
Faworek prawie roczny (6 września będzie miał rok) ogierek http://picasaweb.google.com/Kielek29/Ferie10Nlp#5434785133355735074 (zdj z ferii)
jett   success is the best revenge
25 sierpnia 2010 14:23
To i ja się wklejam! 14 lat i 6 koni pod opieką. Jeden to kucyk Kuba, ale nie lubię tak na niego mówić. Po prostu Kucyś ;D. Poznałam go rok temu. Był strasznie nerwowy, niedotykalski i bał się ludzi. U poprzedniego właściciela był prawdopodobnie bity. Powoli doszliśmy do tego stopnia, że stał się taaką przytulanką. Potrafi chodzić za człowiekiem krok w krok po podwórku. Czasami oprowadzam na nim dzieci, a od czasu do czasu sama na niego wsiądę. Jest też 5 kobyłek. Wszystkie małopolskie. Mirinda, Migotka, Bajka, Balbina i Basia. Mirinda i Bajka są ujeżdżone, ale miały 3 lata przerwy i powoli wracamy do treningów. Balbina jako młodziak zaczyna dopiero biegać z siodłem, a Migotka z Basia na razie mają wolne ;]
ja tez sie dolacze  😉
15 lat a konia wlasnego nie mam (pomijajac 2 konie dziadka na wsi, moge wstawic zdjecia :hihi🙂, woze sie rekreacyjnie  😀
jezdze krotko  😡 ale mam kontakt z tymi zierzatami ok 6 lat  😵
Może i ja się odezwę, lat 15 🙂
Jeżdżę mniej więcej od dwóch lat, zaczęłam w 2007r. we wrześniu, ale cały rok u pseudo instruktora przejeździłam stępem pogłębiając podstawowe błędy w dosiadzie, więc tego nie liczę  😉 Do listopada 2009 woziłam się w szkółce, potem wydzierżawiłam nic niepotrafiącego trupka, więc było baaaaaaardzo ciężko [ja nic nie umiem, koń także...]. W czerwcu miałam wypadek, 2 tygodnie w szpitalu i zakaz jazdy na czas nieokreślony, ale, że wyniki były w normie oczywiście już jeżdżę  😁. Trochę pokomplikowały się sprawy z właścicielką dzierżawionego konia, więc musiałam zrezygnować i znów trafił mi się koń nie potrafiący praktycznie nic. Niezbyt dobrze jak jeździec zielony i koń zielony, ale cóż poradzić przy marnych funduszach  🤔
No to i ja dołączam. 15 skończone w lutym.

Ja zaczynałam jakoś 3 lata temu, systematycznie jeżdżę od 2, rok zajmowałam się koniem właściciela stajni a od marca tego roku go dzierżawię 🙂

przeztysiacmorz z nowszych też lubię Step Up 3 3D a Moose to mój ideał!  😍
Favoritta   siwo, rudo i blond.xDD
26 sierpnia 2010 00:10
Lychee, ja też rok czasu spędziłam u pseudo instruktora, tylko z tą różnicą, że ja jeździłam stępem, kłusem, galopem, a nawet skakałam, tylko, że z techniką jazdy zerową... Szkoda gadać...
Sisisa, koniki polskie?. Ładniusie.
Wasze konie też wszystkie cudne. 😍
Lychee, dawaj Elvisa  😍  👀
Favoritta ja próbowałam zakłusować kiedy 'instruktor' nie widział, ale nigdy mi to nie wychodziło i jeszcze się dziwiłam, mając łydki na łopatce, dlaczego  😁

Onlyright już, już  🙂
Jeszcze !  🏇  👿
pandora   czaprakomania...XD
26 sierpnia 2010 08:04
Aaaaaa!!! Dobra to na początek pochwale się iż w końcu naprawiono mi internet 🏇
Widze ze wiele osób się odnalazło w tym wątku ale troche jeszcze sprostuje jeśli pozwolicie bo szczególnie na pierwszych stronach widziałam ze niektórzy mają problem : ten wątek jest własnie po to żeby tak sobie pogadać o wszystkim i o niczym , jeżeli się komuś nie podoba po prostu może nie brać udziału ,po drugie założyłam go również dla tego żeby udowodnić że nie każda nastolatka musi być słodką idiotką , pustą laleczka, i Qn!@rą bo wydaje mi się ze niektóre osoby na forum właśnie tak sądzą... ok mam nadzieje ze każdy zrozumie moja chaotyczną wypowiedź 💃

A teraz uzupełnienie ... na koniach jeżdżę od roku i trochę w czerwcu zdałam brązową odznakę, mam swojego konia który zresztą został po części kupiony z konieczności bo w przeciwnym razie musiała bym się z nią rozstać w sobotę jedziemy swoje trzecie zawody 🥂...Poza tym muszę się pochwalić ostatnio pobiłam swój rekord i skoczyłam 127cm. 💃 Zdjęć nie będe wklejać ale jak ktoś ma ochotę nas zobaczyć to zapraszam  polaola94.fbl.pl

edit: jeszcze takie małe ale ... nie ważne ile kto ma lat tylko na ile sie czuje... znam np. pewna 15-latke która twierdzi że dzisiejsza młodzież ma jakieś ADHD 🤔,, Ale znam także 23 latke która jest w stajni w naszej bandzie małolatów lata z nami po lumpeksach w poszukiwaniu bryczesów itp. więc naprawdę cyferka nie ma większego znaczenia ... jak jakaś 20-latka i w górę czuje się małolatą to zapraszam  😀 😀 😀
Favoritta, tak, koniki polskie 😉.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się