Co mnie boli, czyli pozdrów moderację

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 sierpnia 2010 19:26
Boli  mnie to, że moderacja nie pomyślała przed wakacjami o tym, że będzie chciała wyjechać, w związku z czym forum a forum mamy teraz mały chlew. Teraz to właściwie po ptakach, ale ustalenie kiedy kto wyjeżdża i ewentualnie dobranie kogoś do pomocy ( ze starych modów, czy kogoś na zastępstwo) nie przewyższało zdolności intelektualnej moderacji i było do zrealizowania. A może się mylę? Dziwi mnie w każdym razie, że tego nie zrobiono.
noen   A story of a fighter of our human race
20 sierpnia 2010 19:42
W sumie zgadzam się ze Strzygą !!
ushia   It's a kind o'magic
20 sierpnia 2010 19:43
Ale o co konkretniej chodzi?
Moze poza tym, ze robisz dubel do książki skarg i wniosków

Swoją droga już sobie wyobrażam to święte oburzenie, ze modzi ośmielili sie wziąć kogoś na zastępstwo, bez uniżonego błagania o pozwolenie szanownych użytkowników. Względnie młyn z nowymi wyborami i fale postow dlaczego ten kto wygral nie powinien itd itp
noen   A story of a fighter of our human race
20 sierpnia 2010 19:48
ale zauważyłam ze duzo osób przeginało, a teraz co, nie mozna nic w wątku znaleźć. Bez sensu sa ten spekulacje czy cos jest kwiatkiem czy nie jest, w wątku n-k, pb czyli ''kwiatki'' czy coś takiego. Ale też bez przesady ze ktoś dodaje że kocyk od siodełkiem jest.
ushia   It's a kind o'magic
20 sierpnia 2010 19:58
Wiesz, może forum będzie czytelniejsze jak każdy sam zadba o jakość swoje posta? Bo na przykład nad Twoim to trzeba się solidnie namyśleć, a i tak nie do końca rozumiem co tez chciałaś przekazać...
Nie widzę ani burdelu ani chaosu, wszyscy żyją i forum kwitnie niezależnie od urlopów modów 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 sierpnia 2010 20:53
absolutnie sie nie zgadzam z postawiona teza o jakims burdelu.

mniej niezdrowej nadgorliwosci = mniej naciagania regulaminu czy wrecz wykraczania poza niego = wiekszy luz na forum =wiecej tematow =wiecej zycia = wiecej dyskusji. Generalnie wszystkim wychodzi to na dobre.

Tak wiec naszym kochanym Modom zycze nie ulegania wrzaskom frustratow i wymaganiom chorobliwie porzadnickich i zycze im zachowanie zdrowego rozsadku i wywazenia wswych dzialaniach.

Mniej znaczy lepiej a lepsze jest wrogiem dobrego!. Czego i sobie zycze.
noen   A story of a fighter of our human race
21 sierpnia 2010 20:55
wejdźcie np. w wątek o kwiatkach i piękna kłutnia pań trzech !
Wątek o kwiatach.. już zapinam wrotki...


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się