Koń odebrany ze Starego Lubina

majek   zwykle sobie żartuję
25 sierpnia 2010 11:22
Niestety, odrobaczany był tylko owies (zaraz, może te kury owies odrobaczały?)


Nie no słuchajcie... Może nie powinnyśmy sobie żartować (chociaż wyjątkowo mnie historia z seksem po dopalaczach urzekła)

Skoro są takie zaniedbania to może warto jakieś służby tam posłać, a nie robić sobie jaja
wątek zamknięty
zabeczka17(...)Kolejna sprawa znam trzy osoby którym popękały kopyta po robocie kamila ! heloł czysty przypadek?(...)
(...)W gwoli ścisłości dla innych znam Kamila który tak zamęczył konie.(...)
Robił mi rok temu kopyta oraz moim koleżankom

O Matko Boska! (używam imienia na daremno-moja,wina,moja wina...)
Toż tam są koleżanki z kopytami!!!  I to popękanymi.
Akcja zmienia się na klimaty SF.  😅
i znów REKLAMA :
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 sierpnia 2010 11:24
to są Taniu, centaury 😁 i nie sf tylko fantasy

mnie nadal frapuje kurzy wątek
wątek zamknięty


Zastanawia mnie cały czas, jak koń w tak krótkim czasie mógł aż tak bardzo schudnąć mając 5 ha pastwisk??? Po jaki krzak fermentujące w żołądku jabłka, jak są pastwiska? Te teksty z jabłkami to jakaś nastoletnia histeria. Po co nie pracującemu koniowi więcej? Po co owies? Nie można było koni trzymać na tych pastwiskach podczas nieobecności gospodarza? Tam chyba mniej są narażone na walki? Chyba, że z tymi pastwiskami coś nie tak lub konie nie wypuszczane na nie? Dlaczego inne konie na zdjęciach z fbl nie wyglądają na zabiedzone? Dla mnie tu obie strony są "złe" tylko z różną definicją sytuacji.


no szkoda tylko, że na pastwisku była trawa wygryziona do ziemi.
wątek zamknięty
A racja,z fantasy.
No mnie też frapuje,zwłaszcza,że hanoverka pozbawiła mnie rosołu.
Kury w korytarzu jak skaczą? Dobrze rokują? Jajka im nie wypadają?
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 sierpnia 2010 11:29
moje skacza fantastycznie 😁 i nieprawdą  jest że orpingtony nie potrafią! potrafią i to jak!
wątek zamknięty
duunia Twoje kury sa brzydkie, tamte na pewno są ładniejsze, chcesz się dorobić na krzywy ryj? Przyznaj się.

Taniu te kury skaczą dobrze, a jajka mają na miejscu, tylko seksu im się chce.....
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 sierpnia 2010 11:34
moje kury są brzydkie? 🙁
wątek zamknięty
To ja dla odmiany napiszę bardzo poważnie:
-Byłam u Metki ,widziałam Nadzieję -Kobyłkę.
Celowo nie wypytywałam o losy innych koni bo i tak mi serce krwawiło.
Żartuję , szydzę z tej całej sytuacji - tak troszkę z nerwów -jak chyba wszyscy.
Ale w kieszeni otwiera mi się nóż na kolejnych bezmyślnych dziwaków-co mogą skrzywdzić zwierzaki.
A kury Duuni są śliczne.
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 sierpnia 2010 11:40
A kury Duuni są śliczne.

dziękuję :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: a może chcesz darmowe jajka? 😀
wątek zamknięty
🙄 Tak poza tym to wszystko w porządku? Stare baby, a dają się wmanewrowywać w taki syf. Po co? Zabawa przednia, doprawdy.
wątek zamknięty
duunia kura jeszcze ujdzie, ale kogut jakiś wydziobany :/ no dobra ewentualnie mogą być.... są śliczne 💘

Tania tak masz rację, żarty żartami, ale to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiadomo komu wierzyć.
wątek zamknięty
🙄 Tak poza tym to wszystko w porządku? Stare baby, a dają się wmanewrowywać w taki syf. Po co? Zabawa przednia, doprawdy.


Taaa, kupię sobie majtki cnoty. Cichoo dziewczyny, bo zachowujemy się nietaktowanie.  :allcoholic: Jakoś nic nie mówiłam jak płynęliście pontonem do Austrii  😉

p.s edit - Kury fajne, oddaje je wam, uciekam z marią isabel źrebakiem. Kupiłam jej krowę żeby doiła.
wątek zamknięty
😅
Dziękuję! Lecę po włoszczyznę zwaną tu jarzynką. I po makaron.Mrrrr....
Cip,ciiip,ciiip ..... 😁
wątek zamknięty
Nie wiem czy to przypadek ale w rzeczywistości kopyta po robocie kowala pękały nie tylko u mnie ,zabeczki czy następnych koleżanek .Dlatego same wzięłyśmy się za robotę kopyt .Dzięki pomocy revoltowiczów dużo się człowiek nauczył o kopytach i tu od razu chce podziękować .

A co do sprawy niech załatwiają to wszystko dziewczyny co rozpętały ten wątek. Ja mam swoje problemy ,swoje konie i nie mam zamiaru tu dolewać oliwy do ognia . Jak ktoś sobie piwa nawarzył to go teraz nich wypije . 😉

żabeczka17  daj sobie spokój nie ma sensu i tak nic nie możesz zrobić ,niech to dalej prowadzą dziewczyny co to rozpętały .Jestem ciekawa jak to się skończy .
wątek zamknięty
Jakoś nic nie mówiłam jak płynęliście pontonem do Austrii  😉


CZOLNEM! ile razy mam powtarzac, ze to bylo czolno!!!
wątek zamknięty
A ten Kamil jest chociaż przystojny? To by tłumaczyło parę zjawisk (jak to w telenoweli)  😀iabeł:
wątek zamknięty
proszę a tu fotoblog mamy mojej znajomej, która ma stajnię obok stajni Pielgrzyma-kowala i jego dziewczyny Myszy

http://www.photoblog.pl/#jakucja/73663326/fot-karolina-w.html

można poczytać notki i ocenić, że jednak wiele osób widzi w Pielgrzymie i Myszy problem.
wątek zamknięty
A ten Kamil jest chociaż przystojny? To by tłumaczyło parę zjawisk (jak to w telenoweli)  😀iabeł:

[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:Yoq3edH5d25yZM:http://img322.imageshack.us/img322/8592/padrecoraje39jb.jpg&t=1[/img]
Coś w tym stylu by pasowało.
wątek zamknięty
A.   master of sarcasm :]
25 sierpnia 2010 12:20
a moze ta co lubi seks, to po prostu nimfomanka i potrzebuje leczenia?  🤔
wątek zamknięty
[move]The End[/move]
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.