Nowy gadulec

Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2009 17:47
Już se poradziłam , ale pojęcia nie mam gdzie opis ustawić  🙁

Pozdrawiam 🙂
Mowisz o tym Beta GG? Ja to mialam i działało normalnie, aczkolwiek skasowałam je bo kompletnie mi sie nie podoba. Moze cos net Ci zamula?
ja mam i mi się podoba  🤣 



klikasz na opis, wpisujesz co tam chcesz wciskasz enter i gotowe.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 lutego 2009 18:14
opis ustawiasz na samej górze -  pod paskiem "gadu dadu, kontakty, radio, usługi ..."
masz wybór dostępności
pod spodem opis
nizej: stan konta
Właśnie zastanawiam się czy ściągnąć....
Lepsze od starszej wersji???
wydaje mi się że lepsze  😉 ściągnij, jak Ci się nie spodoba to wrócisz do poprzedniego  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 lutego 2009 14:59
Ściągnełam,ale jakoś owle stare GG takie swojskie jest 😉
tez tak myslałam, ale idzie się przyzwyczaić  🙂
wasia   Goniąc marzenia!
22 lutego 2009 16:54
Też mam nowe i bardzo je lubię. Wreszcie mam jedno okienko w rozmowie z kilkoma osobami, a do poszczególnych osób są zakładki. Bardzo fajne rozwiązanie. I kiedy wysyła sie kilka wiadomości na raz są jakby połączone, a nie każda oddzielnie co sprawia, ze lepiej się czyta  😉 Można ustawić, że gg nie będzie nam plumkało przy jakim kolwiek ruchu kogoś z naszych znajomych, co mnie osobiście baaardzo irytowało 🙂 Do tego oczywiście skórki różowe  😎
Więc polecam  😀
Można ustawić, że gg nie będzie nam plumkało przy jakim kolwiek ruchu kogoś z naszych znajomych
W GG 7.7.0 też można ten dźwięk wyłączyć, jeśli tylko o niego chodzi (bo mnie czasem irytują wyskakujące co chwilę komunikaty w dymku, dotyczącego tego, kto akurat się dostępny zrobił).
Gillian   four letter word
22 lutego 2009 18:38
a mnie się jakoś nie może spodobac uparcie 😉 stare mi bardziej podchodziło ale jak już jest to jest... 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2009 15:23
Wreszcie mam jedno okienko w rozmowie z kilkoma osobami, a do poszczególnych osób są zakładki. Bardzo fajne rozwiązanie.


Gdzie można ustawić - patrzyłam i lipa ?

Pozdrawiam 🙂
dobra ja mam teraz pytania do osób które zajmują sie informatyką, jak ustawić hasło w archiwum w nowym gadu?  🙇  😁
a ja mam tlena i nie zamienie go na nic innego a juz na pewno nie na gg :P
ja miałam kiedyś to nowe GG, wersja była naprawdę bardzo Beta  🤣 nie wytrzymałam i usunęłam. Oczywiście ani mi nie zaimportowało mojej listy, ani potem nie eksportowało tej którą stworzyłam. Byłam bardzo z tego niezadowolona, ale jeżeli teraz dużo poprawili, to może się wkrótce przerzucę 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 lutego 2009 00:33
Kaktus, Mnie nie dodawało nowyk kontaktów na serwer gg. Wkurzyłam się i też odinstalowałam. Wolę stare gg, chyba najbardziej mi leży 🙂
widziałam wczoraj u kumpla tą nową wersję, chyba sobie zainstaluję... oby się obyło bez problemów 😉
a ja mam tlena i nie zamienie go na nic innego a juz na pewno nie na gg :P


Zgadzam się  🏇
Ja tez sobie zainstalowalam,jeszcze sciagnelam taka bajeranca skorke i mam wywalonego Garfielda,na pol ekranu  😁
Nie wiem jednak,czy tamto nie bylo lepsze,bo to ma tendencje do wieszania sie,co jest troche irytujace.
Ojciec miał. Chwilę na nim posiedziałam i stwierdziłam że jednak wolę stare dobre GG 🙂
ja po raz kolejny je usunęłam, wiesza się bardzo, spowalnia komputer. wróciłam do starego..
Nowe gg jest teraz baaaaardzo podobne do msn'u  🤔
kpik   kpik bo kpi?
07 marca 2009 16:15
te udogodnienia jak jedno okienko rozmowy do wielu osob i zakładki, wiele opcji dot. dzwięków - już daaawno dostępne w tlenie, a ten jest praktycznie bezawaryjny, nie spowalnia kompa
ale rozumiem co to przywiązanie do gg- na szczęscie się wyleczyłam, tylko do tlena ściągnełam sobie ikonki i emoty jak ze starego gg 🙂
ej a nie wie ktoś jak zmienić kolejność grup? bo chcę mieć vipy na początku 😉
nie wiem gdzie mam sie wpisac, wiec pisze tutaj.

ktora wersja gg chodzi sprawnie pod vista? postanowilam sie przekonac do nowego oprogramowania, ale wlasnie.. wszelkie komunikatory mi nie dzialaja pod vista..
Najnowsze gg działa mi bez problemu na viscie.
A jesli GG nie dziala, to jest pewien Multimessenger Miranda IM. Funkcjonuje na Viscie i przyjmuje praktycznie wszystkie messengery.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 maja 2009 20:04
zen, Najnowsze działa na vista. Ja mam viste i też najnowszy gg i działa bez problemu.
Starsze wersje na vista się tną i zamulają nieco...
dziekuje pieknie :kwiatek:
wlasnie przesiadlam sie na vistowy komp i zainstalowalam nowe gg. na razie dziala- teraz tylko mecze sie nad znalezieniem miejsca gdzie moge przyspieszyc ruchy touch pada- bo w myszce baterie zdechly..  😵

edit- znalazlam 🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 maja 2009 21:57
Czy wy też macie problem z zalogowaniem się na gg?
Bo ja od dwóch godzin próbuję się zalogować na konto i lipa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się