SIODŁA

Meise, myślę, że pytanie Chantell dotyczy tej konkretnie sytuacji, już jej nie napisze pytania. :P
Dane od kuriera według mnie są wiążące, dziewczyna bezczelnie kłamie.
No dobra, ale... co dalej? Ja bym chyba szła nadal na ugodę. Uwierzyła w tego żubra, który w tej puszczy dowozi paczki z punktu kurierskego i chyba dała ten czas do piątku (nie, 48 godzin wychodzi chyba w piątek...?).... No bo co dalej - proces klientce wytoczyć? Zmusić, żeby to siodło sobie zostawiła? No, nie wiem...
48h to dość ciasny termin, ale spoko, to jeszcze zrozumiem, skoro tak było ustalane z góry, natomiast w dane ze śledzenia paczki nie wierzyłabym tak bezkrytycznie, bo to się potrafi znacznie rozjeżdżać z rzeczywistością.
U mnie w robocie kurier ostatnio dostarczył dokumenty w piątek...tyle że fizycznie w poniedziałek... w piątek to sobie w systemie zaznaczył żeby się wyrobić w terminie...
A to też prawda. Szczególnie, że teraz nie podpisuje się odbioru tj. przez covid zaczęto dostarczać bez podpisów i z tego co widzę, to praktyka nadal obowiązuje. Może w systemie jest coś innego niż w rzeczywistości...
Ogólnie jakoś się rozwiązało, byłam ciekawa jak wygląda w znaczeniu ogólnym temat przymiarki, na jakich zasadach ludzie wysyłają, nie raz sprzedawałam siodła i zawsze wszystko przebiegało bez problemu. Pierwszy raz taka sytuacja, że szczerze nie wiedziałam co zrobić.

Przechodząc do tematu: Oznajmiłam kupującemu że tak jak napisałam, widzę że siodło zostało dostarczone wcześniej i "od momentu odbioru - 48h i czas ma Pan do 12, jeśli nie da znać to siodło biorę za sprzedane", nie wchodził w dyskusje, nawet nie odpisał...

Podkładka z dnia odbioru zaznaczonego przez kuriera jest, (nie wiem jak to wygląda w przypadku paczek za pobraniem, ale wydaje mi się że bez opłacenia paczki kurier nie zmieniałby nic - że dostarczone dwa dni wcześniej) ponieważ również pisałam w tym dniu pytać, jak wygląda sytuacja, i dostałam odpowiedź że dziś się Pan dogadał i je będzie odbierał (jednakże że odebrał to już napisał dwa dni później, co jak mówie nie pokrywało się..), ogółem wszystko było wcześniej omówione na jakiej zasadzie siodło daje do przymiarki, no i zapis również z tego jest.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się