SIODŁA

Gillian   four letter word
14 lipca 2009 22:01
caroline, i gdzie ten specjalista miałby przyjechac? do Warszawy? nie stac mnie ani finansowo ani psychicznie na taką podróż. Weź też takie coś pod uwagę 🙂
a byłabym pierwsza chętna na liście. No ale co z tego skoro mieszkam na wypierd..ewie 🙁
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 lipca 2009 22:07
Gillian, były zainteresowane 4 osoby z całej Polski. a ten pan ma samochód i jezdzi po Polsce. Pytałam o osoby zainteresowane - ile sie zgłosiło już napisałam.
whatever, dla mnie temat zamknięty.
Gillian   four letter word
14 lipca 2009 22:08
widocznie przegapiłam zatem 🙁 pozostaje żałowac 🙁
asior   -nothing but eventing-
14 lipca 2009 22:28
[quote author=ae link=topic=31.msg297240#msg297240 date=1247600228]
To ja miałam chyba jakieś wybitne szczęście jeśli chodzi o p.Sebastiana  🤣 Przyjechał z siodłem, umówiliśmy się na kontakt telefoniczny i nie było żadnego problemu. Wczoraj wpłaciłam pieniądze - dzisiaj dostałam siodło. A żeby było jeszcze lepiej, transport i podkładka gratis. Żyć nie umierać  😜
widac są ludzie szczęśliwi i tacy którzy lubia narzekać i dlatego muszą mieć "inaczej"- można powiedzieć że c o najmniej raz w miesiącu zostawimy w X-Horse kilka stówek i nigdy nie byłem zmuszony reklamować czegokolwiek...przesyłki kurierskie na następny dzień, to realizacja do której, dzięki Sebastianowi się przyzwyczaiłem...z tym że nie wydziwiam i nie szukam na siłę ,np gumek do grzywy w tęczową kratkę...
[/quote]

No wybacz wrotki, ale tu wszyscy pisza o zakupie siodel, a nie gumek, grzebienia, czy pedzla do kopyt  🙄
zakupie i serwisie...i ja też o tym poniekąd piszę.
tak się składa,że sam często widzę jak "kapeluchy" na siłe siodła ciasne kupują, "bo daleko od kłębu". sprzedawca przekonuje,że ma być wystarczająco, a nie jak najdalej, ale klient "wie lepiej" i kupuje siodło co sterczy na koniu , jak ambona na dromaderze, ale jest zadowolony że szkapina "nie odwali sobie kłebu". dopiero jak po kilku jazdach koń całe plecy ma spuchnięte, to się larum podnosi i "proszę przyjechać i naprawić"- jak ktoś "wie lepiej" to niech sobie radzi.

ps. na marginesie. dziś pewien właściciel konia, dawał mi rady jak załadować jego konia do przyczepy...podałem mu uwiąz do ręki i powiedziałem, że wolę zobaczyć ja chce to zrobić, bo mogę go źle zrozumieć- sekundę później usłyszałem,że już go źle zrozumiałem i jest przekonany, że jego koń najlepiej się załaduje jak ja to jednak zrobię.
Gillian   four letter word
14 lipca 2009 22:53
wrotki, ale... o co chodzi?
o dygresję z puentą...taka parabola,żeby nie powiedzieć przerzutnia.
Gillian   four letter word
14 lipca 2009 23:03
piszesz o zakupie i serwisie - bardzo się cieszę, że miałeś farta i Ciebie obsłużono dobrze. Ale jak widzisz jest tu kilka osób, które ma przeboje z panem Sebastianem. Sklep ma tu mało co wspólnego, bo wysyłkowo faktycznie jest dobry a i na miejscu pomarudzic można. Tylko co z tego skoro te kilka osób ma konie, które potrzebują zmiany siodła?
Chyba nie mam nastroju na dyskusje z puentą...
śledzę watek siodeł i dopasowania na bieżąco i wierzę we wszystkie Wasze problemy i utagir z pasowaczami i sprzedawcami... wszystko jest ok dopóki chce się u nich zostawić któryś tysiąc... potem.. już gorzej..

tym bardziej ciesze się, że ja takich problemów nie miałam, przyjechano, wymierzono, zabrano siodło... nawet się nie obejrzałam i było u mnie z powrotem... robił to Equishop, którego osobiście nie darze sympatią bo wiele przeboi z nimi miałam.. ( ogłowie.. także nietanie ) ale tutaj się wykazali.. co więcej siodło nie było kupowane u nich..

ale wierzę, że wyjątek potwierdza regułę.. a Polsce po prostu nie dba się o klienta.. przyszedł zostawił kasę.. niech sp.... 
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 lipca 2009 14:18
stubben excalibur
jakie wrażenia?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 lipca 2009 14:54
Średnie.
Twardo, a jak Kulesław z zadu pociągnął, to już w ogóle wesoło nie było.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 lipca 2009 14:59
2-3 tys -jakie dziewczyny polecacie?
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 lipca 2009 15:03
2-3 tys -jakie dziewczyny polecacie?

jakie dziewczyny za 2-3 tysiace polecamy...? to chyba nie to forum 😂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 lipca 2009 15:09
😂 😂 😵
aż sie zakrztusiłam.
wybaczcie, za mało snu za dużo zabaw.

a tak wracając do tematu, 2-3 tysiące, jakie polecacie SIODŁO?  🤣 :kwiatek:
yga - jakie siodło? skokowe, ujeżdżeniowe czy wszechstronne?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 lipca 2009 15:27
ujeżdzeniówka.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 lipca 2009 15:31
a tak wracając do tematu, 2-3 tysiące, jakie polecacie SIODŁO?  🤣 :kwiatek:


używane i dopasowane do konia 😉
poczytaj sobie wątek o siodłach ujeżdżeniowych.
wybór używek w tej cenie jest ogromny.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 lipca 2009 16:35
wiem.
myslalam tylko że macie jakieś typy w okolicach tych sum.
to zmieniam wątek w takim razie
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 lipca 2009 20:18
możesz kupić używane siodło w zasadzie każdej marki w tej cenie🙂
Gillian   four letter word
16 lipca 2009 20:42
a my dziś po wizycie p. Sebastiana i wszystko jasne  😅 😅

normalnie... volta-power  🙇
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 lipca 2009 20:51
rozwiniesz myśl?
Gillian   four letter word
16 lipca 2009 21:36
niektóre myśli są lepsze nierozwinięte 🙂 a przynajmniej nie tak publicznie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lipca 2009 21:37
a my dziś po wizycie p. Sebastiana i wszystko jasne  😅 😅

normalnie... volta-power  🙇


😂 🏇
yga, DAW Mag Sylwester jak dla mnie super.
taaaa szkoda, że na mnie moc volty nie spłynęła i od "będę miał dla pani siodło w piątek" minęły już dwa tygodnie...
aurelia, i jak z siodlem?
Słuchajcie, mam pytanie z rzędu tych, na które odpowiada się jak krowie na rowie: o co chodzi z elastyczną terlicą w siodłach Ken Taur? że się terlica do konia dopasuje czy cooo..... ?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
29 lipca 2009 07:24
znaczy, że ma zdolność do odkształcania się  pod wpływem podskoków 4 liter jeźdźca i w ten sposób absorbuje część wstrząsów (które sztywna terlica przeniosłaby prosto na poduchy i na grzbiet)
Przymierzam się do zakupu siodła, stwierdziłem, że może nowe polskie, tylko czy Daw-Mag czy Parkur, ktoś ma porównanie?
Siodło do klepania tyłka kilka razy w tygodniu
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
29 lipca 2009 09:26
ogurek,  daw-mag 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się