SIODŁA

widocznie "główna siedzib" to więcej niż jedna komórka, bo ja mam zupełnie inne informacje.
w tym tygodniu jade do Walsall wiec wszystkiego sie dowiem od Nikki, w sumie fajniscie by bylo jakby te siodla wreszcie byly dostepne w PL.wrotku czy mozesz napisac kto bedzie ich saddlefitterem i gdzie tego osobnika bedzie mozna znalezc?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 sierpnia 2009 16:37
pozwól Karlo,że ja odpowiem za wrotka.

jeżeli NIkki o której piszesz,to Nikki Newcombe, ich Sales Manager to bardzo mnie dziwi,że ma tak krótką pamięć,bo od niej ta wymiana korespondencji  się zaczęła.
Tak Ktosinko to ta Nikki! rozmawialam z Nia dwa dni temu i pytalam o przedstawicielstwo w PL itp. i nic mi nie mowila, ze z kims nawiazywala kontakt i ze rusza ze sprzedaza. Chyba podraze temat przy najblizszej okazji.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 sierpnia 2009 17:06
odpisałam na Twoje pw,ale sprawdz czy doszło i czy jest kompletne,bo mi córka pomaga pisać  🤬 🚫
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 sierpnia 2009 08:45
Czy Daw Mag Hubert ma gdzieś wybity rozmiar siodła, siedziska? Jak to można zmierzyć?
Na tej części, która przykrywa przystuły. Jeśli zgubiona, to nie dojdziesz 😉
Kto w Poznaniu dopasuje mi siodło?  🤔
LoveHorses- jak miałam Huberta Daw-Mag, to na spodzie przystulicy (od wewnątrz był nr seryjny. Może kilka cyfr z tego nr to rozmiar siedziska i łęku?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 sierpnia 2009 07:44
Dzięki dziewczyny, dzisiaj przeglądnę dokładnie siodło , może uda mi się odszukać rozmiar.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
26 sierpnia 2009 20:38
od czego zalezy jaki znaczek bedzie mialo siodlo prestiga? chodzi mi o :

skokowe ujezdzeniowe itd?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
26 sierpnia 2009 20:44
domyslam sie ze czerwony to skokoweg zielony wszchstronny a pomaranczowy ujezdzeniowy?
chyba nie, bo ja i na ujeżdżeniowym top dressage i na wszechstronnym silwer star mam pomarańczowo-brązowy znaczek...
ja na ujeżdżeniowym Dodgu mam ten czerwony z zagiętą główką konia 🙂
Gillian   four letter word
26 sierpnia 2009 21:02
chyba latami produkcji są te kolorki też. Te nowsze mają inny kolor niż starsze. Chyba 🙂
zielony znaczek - siodło rajdowe.
patataj   tyle smaku - we fraku
26 sierpnia 2009 21:17
czerwień- skokówki i do wkkw
zieleń- rajdówki, wszechstronne niektóre
brąz- ujeżdżeniówki, wszechstronne niektóre

tyle wywnioskowałam ze zdjęć siodeł na ihaha.pl
gdzieś mam katalog/ulotkę prestige gdzie wszystko właśnie tymi znaczkami jest posegregowane, ale nie mogę go znaleźć...
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
27 sierpnia 2009 08:35
inna skóra
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
27 sierpnia 2009 09:35
a no tak, ja to jestem spostrzegawcza.  🙄
a opinie o siodłach Jacson?? 🙂
orientuje się ile kosztuje przesyłka siodła tak mniej więcej?
kurierem z ubezpieczeniem przesyłki kosztowało mnie niecałe 50 zł 😉
Nirv, paczka pocztowa priorytetowa, którą doszło do mnie siodło, kosztowała 30 zł.

Mam pytanko: ile wychodzi cm pomiędzy poduszkami przedniego łęku w Prestige, w rozmiarze 32...? I czy absolutnie we wszystkich modelach Prestige  można łęki poszerzać, nawet w starych siodłach? Pytam, bo kupiłam używanego Green Stara, jeździ mi się bardzo wygodnie, ale widać, że siodło będzie miało parę ładnych lat  i na razie na konia pasuje, ale widać, że jest wyjeżdżone, może wypełnienie trzabyłoby zmienić, a łęk w przyszłości podejrzewam, że na pewno pójdzie do poszerzenia, w końcu koń ciągle rośnie.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 września 2009 18:54
a opinie o siodłach Jacson?? 🙂


Moja koleżanka ma i bardzo sobie chwali 🙂

A ja się pochwale:
Mam nowiutkiego Green Stara, i jestem zachwycona z tego siodełka- wygodne, ruda pod nim zaczela reagowac na dosiad!!! I no mi tez dosiad sie poprawił, mimoze siodelko nie jest ortopeyczne (a wszyscy mi mowili ze takowe powinnam miec 😉 ) I wogle jestem z niego zachwycona...  😜
Mimo ze jest odrobine za waskie to nie przesowa sie, co tez mnie zachwyca, bo siodla innych firm momentalnie lecialy na lopatke.
Siedziałam tez w kilku drozszych modelach Prestige niz ten, i w zadnym nie jezdzilo mi sie tak dobrze.
Coz jednym slowem:
Kocham Green Stara  😍
ja mam używanego - nawet bardzo używanego - green stara od kilku dni i mimo, że wolałabym głębsze siedzisko [ba, w ogóle wolałabym tą wymarzoną venezję 😉 albo prestige gp 😍 ] to też mi się bardzo wygodnie jeździ.
Tylko tak naprawdę to siodło przed wszystkim powinno być w I miejscu dopasowane do naszego końskiego grzbietu a na 2 do naszego dupska.
arivle, super, ze Ci sie tak dobrze siedzi. Szkoda tylko, ze na konia to siodlo nie pasuje (jak sama piszesz jest zbyt ciasne). Troche odwrotne priorytety byc powinny.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 września 2009 21:13
nasze siodlo jest zamowione, bedzie za tydzien, narazie jezdze w zastempczym tj. testowym, jak kto woli. nasze jest troche szersze, a tak to identyczne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się