SIODŁA

Ma ktoś real fotkę Winteca 500 skokowego?  :kwiatek:
Bay, nie raz szukałam opinii o tym siodle, ale chyba niewiele ludzi je ma...
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 grudnia 2010 21:25
Jeździł juz ktoś z was z siodłach forumowego Bogdana? wyglądaja jak dla mnie naprawdę super 🙂😉


ja mam 🙂, od razu lepiej usiadlam na koniu, a szycie w porownaniu z wyrobem Daw Magu ( i to w wersji de luksus 😉 ) jest jak niebo do ziemi 🙂.
BASZNIA - a gdzie mogę znaleźć jakiś katalog siodeł Bogdana?  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 grudnia 2010 21:51
Fatamorgana - [url=http://www.facebook.com/#!/pages/HB-Contact/112000715536913?v=info]http://www.facebook.com/#!/pages/HB-Contact/112000715536913?v=info[/url]
" szycie w porownaniu z wyrobem Daw Magu ( i to w wersji de luksus 😉 ) jest jak niebo do ziemi 🙂"-chyba Cię kobieto Bóg opuścił, że sobie pozwoliłaś na takie porównanie, przecież to jest szyte jak Butet lub BdG...Prestige w żadnej wersji nie jest tak szyty!
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
09 grudnia 2010 22:24
A w jakich mniej więcej cenach wachają się siodła forumowego Bogdana??
Bay- są rózne, do wyboru do koloru 🙂  [[a]]http://sport.shop.ebay.de/Sattel-/85189/i.html?rt=nc&Sattelart=Springsattel&_nkw=wintec&_catref=1&_dmpt=Reits%C3%A4ttel&_fln=1&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m282[[a]]
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 grudnia 2010 09:39
wrotki,  a bo mam porownanie tylko do Daw Magu 😉. Kajam sie niniejszym 🙂.

florcia9
cena zalezy od wersji i modelu. Napisz do Bogdana co potrzebujesz, poda Ci widelki.
muszę się was popytać bo już zgłupiałam, chodzi o rozmiarówkę Daw-maga. Moje siodło (dm grand prix) ma wybite na przykrywce sprzączek : S 17,5" M więc jaki jest rozmiar łęku S czy M? wydaje mi się ze S na początku może oznaczać profil skokowy a M to rozmiar łęku, bo jeśli S to rozmiar łęku to co znaczy M na końcu? wcześniej tego M  nie zauważyłam bo było lekko wytarte...
skokowa 17,5 łek M 😉 z tego co laski wcześniej rozszyfrowywały  😉
aaa dziękuję  :kwiatek:

to znaczy, że folglut mi z M wyrósł...  😲
Po długim czasie poszukiwań wreszcie doszło do mnie moje wymarzone siodło 😀
Prestige atena flaps:
może mi ktos rozszyfrowac nr z siodła Prestige

ile ono ma lat , jaka skóra itp  :kwiatek: :kwiatek:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79045a82063ac029.html
Burza- dzięki

A jak wygląda z poszerzeniem Prestiga? Czy ktoś ma porównanie jak rozstaw Prestiga 33 wypada w stosunku do rozmiarówki Daw Maga?


Prestige 33 = Daw-Mag L

Dla zainteresowanych:
Mimo że pozornie w miejscu gdzie mierzy się rozstaw łęku to daw-mag XL ma 33 cm - to L i 33 prestigea pokrywają się w 90%
Podobnie jak ok 28 Passiera to 33 Prestigea - Ilość miejsca dla konia podobna rozstaw jakże inny.

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
20 grudnia 2010 14:50
Donia Aleksandra o kurde !!! widzisz.. mamy podobne marzenia  😁 !
opowiadaj - jeździłaś już ?
na razie przejechałam się tylko, parę minutek, większy teren planuje w Wigilię. Póki co  mogę powiedzieć że w 100% spełnia moje marzenia 😍 fajnie sie w  nim siedzi, mięciutko, wygodnie, nie narzuca dosiadu. Więcej powiem po dłuższym terenie😉 a i rozstaw łęków mnie pozytywnie zaskoczył.Myślałam ze 35 będzie jakiś super szeroki, tym czasem jest w sam raz na moją folblutkę 🙂
Donia Aleksandra, Woow, siodło wizualnie robi wrażenie!

Btw, wie ktoś coś na temat siodła Euroriding Opal Event ?
profilowanie takie:


wygląda dosyć "ujeżdżeniowo" czy mnie się wydaje?
może to kwestia zdjęcia, lub ujęcia, ale siodło wygląda bardzo nijako i na pewno jest w dosyć przestarzałym typie...
wydaje Ci się, jak dasz w poziomie to nie będzie wyglądało ani trochę ujeżdżeniowo 😉
euroridingi mają strasznie śliską skórę, przynajmniej niektóre...
wrotki, , epk,  Dzięki 🙂 Znowu mam jakieś złudzenia optyczne. 😁
W sumie fakt, może to być jakiś stary model, bo na stronie euroridinga już takiego modelu nie znalazłam. Trafiłam na ebayu i na zdjęciu to tak ładnie wygląda. 👀
escada Trafiłaś któreś nowsze ze śliską skórą? Wydawało mi się, że to chyba tylko starych modeli by się tyczyło.
Ja jeździłam w skokówce Euroridinga (nie wiem jaki model) ale wiem że z niebieskim znaczkiem - czyli z tych nowszych i skórka właśnie bardzo fajna. Mięciutka, trzyma kiedy trzeba ale w skoku swoboda 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
24 grudnia 2010 17:10
Witam ja zaczynam sie juz pilniej rozgladac za siodlem euroriding jade s skokowka, ale wylacznie tym co miala Deborah. Sprawdzalam w necie i widzialam ten sam model z tym ze zupelnie inne klocki kolanowe. Wiecie gdzie mozna je jeszcze dostac? Kiedys byly na Ihaha, alle siodla pl,ale juz nima.  🤔
hej 😉

mam pytanie, bo wcześniej czytałam same negatywy na silver stara (prestige)

możecie uzasadnić dlaczego mówicie nie temu siodełkowi ??
cudna_11, Jeśli znalazłaś te negatywy, to powinnaś również znaleźć uzasadnienia. Chyba były.

adrianna32, Jeszcze je można dostać w Niemczech. W Polsce nie da rady chyba, że znasz kogoś, kto będzie pośrednikiem i sprowadzi Ci z Niemiec nówkę albo sama upolujesz używkę na np. allegro albo ebayu.

[quote author=sebas_tian link=topic=31.msg813905#msg813905 date=1292702719]
Burza- dzięki

A jak wygląda z poszerzeniem Prestiga? Czy ktoś ma porównanie jak rozstaw Prestiga 33 wypada w stosunku do rozmiarówki Daw Maga?


Prestige 33 = Daw-Mag L

Dla zainteresowanych:
Mimo że pozornie w miejscu gdzie mierzy się rozstaw łęku to daw-mag XL ma 33 cm - to L i 33 prestigea pokrywają się w 90%
Podobnie jak ok 28 Passiera to 33 Prestigea - Ilość miejsca dla konia podobna rozstaw jakże inny.


[/quote]


a ja się z tym nie zgodzę - mój koń chodził w tym samym czasie w siodłach:

Prestige Elastic łek 34 i był idealny, albo i na styk na moje oko
oraz Daw Mag GP łęk M i pod te miałam żel, bo było ciut przyszerokie
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
24 grudnia 2010 23:23
Wlasnie a jakie sa wasze opinie w uzytkowaniu, siodel euroriding jade s? Bo ja musze powiedziec ze siedzialam w nim w stepie i siodlo naprawde jak dla mnie ideal, pod kazdym kontem. Super siedzisko nie glebokie, swietnie trzymajace klocki jak dla mnie ideal.......
Ale byc moze znajdzie sie wiecej opinii w glebszej fazie uzytkowania, ww siodla.  :kwiatek:
Miałam Daw Maga M i z całą pewnością było węższe od Prestiga 34.
Ja miałam Prestiga z rozstawem łeku 33 i było za ciasne. Kupiłam Daw Maga L i używam tego siodla z podłkadka Mattesa bo jest na tyle szerokie.
To sie zastanawiam jakim cudem 33 = L ?!  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się