Whose Line [Is it Anyway]

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 lutego 2009 23:18
Nigdzie takiego tematu nie znalazłam, wiec zakładam tutaj 🙂

http://www.youtube.com/user/WhoseLinePL

Whose Line Is It Anyway? (skrótowo nazywane Whose Line?) to telewizyjne show w którym czwórka komików odgrywa w całości improwizowane scenki wcielając się w różne postacie. W zabawie ważna jest publiczność, która - tak jak prowadzący - nie tylko narzuca bohaterom role i style do odegrania, ale także sama często uczestniczy w scenkach.

Niedawno ich odkryłam dzięki znajomej. oni po prostu miażdżą. kilka razy przez ten program [niestety nie ma go w Polsce] popłakałam się i spadłam z krzesła ze smiechu!  👍 😁

Punkty są jak oddech Angeliny Jolie o poranku... nikogo nie obchodzą!
😂
😂 😂  randka w ciemno  😁 nieźli sa  👍
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2009 23:28
znam i uwielbiam juz kilka lat. najlepsi sa oczywiscie Ryan Stiles i Colin Mochrie!! 😀
tu chyba wszystkie odcinki: http://www.wliia.pl/
Cos takiego lecialo/leci w Niemczech w TV na RTL  - Frei Schnauze XXL !!! Tam sa jazdy !!! Tez mozna na YouTube znalezc. Oni tam sa zajebisci 😀D
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 lutego 2009 23:36
Dla mnie nawiedzony Wayne to mistrzostwo xD


Szkoda, ze tego w Pl nie ma..
na czym ogólnie polega tak show polega?  😀
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2009 23:38
ogolnie - na improwizacji 🙂

jest pare takich gierek aktorskich w ktore oni sie tam bawia. wlasnie randka w ciemno to jedna z takich bardziej popularnych. z reszta mozesz sobie poczytac o tym miedzy innymi na stronie wrzuconej przeze mnie 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 lutego 2009 23:39
Publiczność daje pomysły na kartkach. Scenki najlepsze są później wybierane przez prowadzącego i kogoś tam jeszcze. Cały show to IMPROWIZACJA. Właśnie tu jest całe sedno tego programu. Nic nie jest zaplanowane, wszystko na spontan idzie 😁
ja uwielbiam Helping Hands 😀
najlepszy program jaki widziałam 😀 Za każdym razem sikam ze śmiechu, a przy odcinku z richardem simmonsem umarłam 😁
no ladnie... a ja sie zastanawialam co ludzie widza w tym programie... i ogladalam go raczej z takim wyrazem twarzy -  🤔wirek:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się