Celebryci w siodle

a tu Martha Stewart - czasami ją oglądam, podglądam jej przepisy, ale nie wiedziałam że ma 5 fryzów, 3 osły i własną stajnię



Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2014 18:25
http://www.pomorska.tv/videos/video/zawody-regionalne/

wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy (chronionej  :hihi🙂. nieskromnie powiem, że ją znam  😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 lutego 2014 18:34
Siej się smiej ->  😉  zobaczysz ona jeszcze bedzie rządzic na parkurach w tym kraju !  💃
Justyś skopa w posladek i do boju  🏇
Ponia   Szefowa forever.
07 lutego 2014 22:30
Ktoś,  to kiedy mam wizytę w PB?  😂

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2014 22:33
PB przyjedzie do Ciebie. coponiedziałkowe spotkanie Biura zrobię na Hipo,żeby moi koledzy mogli poznać gwiazdę 🙂
Ponia   Szefowa forever.
07 lutego 2014 22:34
Ktoś, skontaktuj się z moim menadżerem celem ustalenia godziny  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2014 22:37
ale że Maciej jest Twoim menago?
Ponia   Szefowa forever.
07 lutego 2014 22:41
jeszcze nie :P
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 września 2014 05:01
Ciekawe czy  ktoś zgadnie kto to. Hollywodzka gwiazda dodam.

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 września 2014 07:27
Jakas dpowiedz? Facet to to czy baba?  😉
Któraś z bliźniaczek Olsen?
Dokładnie to Mary-Kate. 😉
kujka   new better life mode: on
01 września 2014 09:22
Wyglada na posadzona na sile i smiertelnie przerazona 😉
Jeśli wierzyć internetowi to ona jeździ i startuje w skokach (lub jeździła i startowała) - a jakie miny się zdarzają w ruchu to sami doskonale wiemy. 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 września 2014 14:08
Ascaia: tak, Mary-Kate Olsen na zawodach Hampton Classic.

Faktycznie ona wygląda na śmiertelnie przerażoną.
No nie żartujcie sobie... To jest Mary Kate Olsen? Przecież to jest zupełnie nie ta twarz  🤔

Edit:Gdyby nie udało mi się znaleźć foty na której bardziej przypomina siebie to w życiu bym Wam nie uwierzyła że to ona...
a ja bylam przekonana, ze to jakis nastoletni chlopiec 🤔 mysle se, jakis kolejny Bimber czy co? 🤔
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 czerwca 2015 08:09
Tania, on ma taką metodę na trzeźwienie  😲
autem juz nie pojezdzi...  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 czerwca 2015 13:34
przykro się to ogląda...ehhh biedna szkapka 🙁
Jak tak patrzę po tych zdjęciach, to odnoszę wrażenie że jego opowieści o kunszcie jeździeckim to są cokolwiek przesadzone...
Moon   #kulistyzajebisty
22 czerwca 2015 16:46
W starszej części mojej rodziny, Obrychski to jest niemal bóg kina, a mnie po prostu szlag jasny trafia jak bucefała widzę i dostaję wysypki jak tylko otwiera usta i zaczyna pier*lić tym swoim kretyńskim patetycznym głosem.
Wszyscy wybałuszają oczy i pytają dlaczego. No właśnie dlatego:  😤
http://www.se.pl/galerie/165803/428905/olbrychski-znowu-jezdzi/
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 czerwca 2015 17:27
Jak tak patrzę po tych zdjęciach, to odnoszę wrażenie że jego opowieści o kunszcie jeździeckim to są cokolwiek przesadzone...


Nie miałam odwagi tego napisac  😉
ovca   Per aspera donikąd
22 czerwca 2015 18:51
Jak tak patrzę po tych zdjęciach, to odnoszę wrażenie że jego opowieści o kunszcie jeździeckim to są cokolwiek przesadzone...


oczywiście że są, m nawet bardzo mocno przesadzone. Miałam okazję conajmniej kilkukrotnie obserwować tego pana w siodle na żywo. Mamy wielu o niebo (NIEBO) lepiej jeźdżących aktorów.
Ja miałam okazję widzieć 'w akcji' Annę Guzik - całkiem przyzwoicie jeźdżąca osoba, do tego sympatyczna i normalna 😉
[quote author=DeJotka link=topic=3151.msg2380443#msg2380443 date=1434986998]
Jak tak patrzę po tych zdjęciach, to odnoszę wrażenie że jego opowieści o kunszcie jeździeckim to są cokolwiek przesadzone...


oczywiście że są, m nawet bardzo mocno przesadzone. Miałam okazję conajmniej kilkukrotnie obserwować tego pana w siodle na żywo. Mamy wielu o niebo (NIEBO) lepiej jeźdżących aktorów.
[/quote]

Ja także go widziałam. "Na żywo" to delikatnie powiedziane. Raczej "na żywca" lepiej pasuje.
Bufon z niego straszny. Patos w tonie głosu doprowadza mnie do szału.
Widziałam go także, jako gościa specjalnego na jednych z zawodów dla aktorskiej braci w Zakrzowie.
Olbrychski dawał wtedy pokaz ujeżdżenia.
Żal dupsko ściskał na te popisy.

Laicy byli zachwyceni. Ci z jako-takim pojęciem o jeździectwie kpili po kątach.
Pan Daniel.O cd.Oj... awantura w sezonie ogórkowym Ciekawe.
To już nie na arabie? Miał kiedyś (ma?) przecież Cudnego.
To już nie na arabie? Miał kiedyś (ma?) przecież Cudnego.

Koń wygląda na aqh czy coś takiego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się