Celebryci w siodle

no to mamy komplet nazwisk
busch   Mad god's blessing.
26 lutego 2009 18:51
A Mietek Podgórski i Mariusz Krzemiński czym się zasłużyli całemu światu?  😡  😡
Czyżbym zbyt rzadko zaglądała na pudelka?  😉
A Mietek Podgórski i Mariusz Krzemiński czym się zasłużyli całemu światu?  😡   😡
Czyżbym zbyt rzadko zaglądała na pudelka?  😉

👀
Kto to?
dempsey   fiat voluntas Tua
26 lutego 2009 19:09
hehe ja np. 90% tu wymienionych nie kojarzę 🙂
telewizora nie mam, filmy na dvd jeśli polskie to stare. czasem do teatru zajrzę. wiec wszystkie gwiazdy seriali i małego ekranu sa dla mnie zupełnie nierozpoznawalne 🙂

oftop: kiedyś pracowałam w sklepie-galerii designu, gdzie czasem zaglądały "sławne" i sławniejsze osóbki. gdy trafiały na mnie to miały kłopot. bo generalnie zero reakcji z mojej strony (poza standartową uprzejmością). jeśli je  rozpoznawałam to nie tyle po rysach twarzy , co po zachowaniu. próbowały z wszystkich sił dać mi do zrozumienia że są kimś 🙂. miny, pozy, zniecierpliwienie, patrzenie coraz bardziej z góry - to oznaczało że prawdobnie mam do czynienia z "samą Kasią z Polskich dróg" czy kimś podobnym. o czym skwapliwie informowali mnie koledzy tuż po wyjściu klienta  😎

z końskich: mój mąz czasem ma ciekawe zlecenia i ciekawą dokumentację z nich. np. ma zdjęcie jak niejaki pan Materna jest wsadzany na (naszego) konia za pomocą dźwigu. taka była koncepcja jakiegoś programu. p.Materna podobno bardzo miły
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2009 19:11
dempsey,  ale czemu go wsadzali dźwigiem na konia?
O ile się nie mylę, Mariusz Krzemiński ma swój udział w którymś z polskich seriali, rola drugo a może i trzecioplanowa. Tylko który to serial to już nie pamiętam.
Z resztą, facet jest raczej w porządku. Przynajmniej nie udaje, że jeździ konno. [no, chyba, że o czymś nie wiem]
dempsey   fiat voluntas Tua
26 lutego 2009 19:13
Strzyga, no własnie tak sobie wymyślł rezyser. że to niby miało być smieszne, czy jakoś tak. nie pamiętam w jakim programie zostało to użyte. jakimś telewizyjnym więc pewnie nie widziałam  😁
U mnie kiedyś była Pani z Chorym Ptaszkiem.
I tak się jakoś kręciła,patrzyła na mnie,jakaś była dziwna. Nie słuchała co mówię.I w końcu nie wytrzymała i wypaliła:
-No,proszę się nie krępować! Ja chętnie dam autograf! Ja wiem,że Pani mnie poznaje.
Ja zgłupiałam kompletnie -zbaraniałam.Grzecznie odmówiłam i obróciłam w żart. Dopiero jak wyszła to moja pracownica z wypiekami mnie dopadła -czy ja wiem,że to była X z serialu Y.
Nie wiedziałam. Nawet nie dlatego,że nie oglądam seriali.Oglądam.Tylko ta osoba grała tam naprawdę epizod.I nigdzie indziej nie grała.Patrzyłam w necie. A już była gwiazdą.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2009 19:15
dempsey, ale jeśli miało być to śmieszne w kategorii "że trzeba go dźwigiem na konia wciągać" raczej o pana Manna chodziło, bo pan Materna, to wygląda tak:

ushia   It's a kind o'magic
26 lutego 2009 19:16


akurat Guzowska jezdzi z tego co mi wiadomo regularnie (przynajmniej tak bylo) i miala swojego konia, ktorym dosc regularnie startowala. zle to nei wygladalo, raczej normalnie zupelnie wiec to chyba wina tych co opisywali 😉


moze, aczkolwiek to bylo zdaje sie zanim pani Iwona wziela sie do roboty a w czasie kiedy tak sobie wsiadala

Oj Ushia juz myslalam ze mowisz o Efektorze,a tu o Korpusie- przeciez to całkiem grzeczny konik, ale te "gwiazdy" jak ktos juz wspomniał kreują się na super znawców i efekty pozniej .. co cóż.. widac  😀iabeł:

eee, ale Efektor tez jest grzeczny konik, ja na nim kursy robie  😉
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
26 lutego 2009 19:17
Mietek Podgórski to dosyć znany zawodnik bodajże strzały krubiczew i trener.  a Mariusz Krzemiński to nie mam pojęcia 😁

pewnego pana o którym pisała już Hiacynta i Karla miałam okazje poznać. i w pełni się zgadzam z jej opinią...jego umiejętności jest tyle, że na życiowego konia trafił (ten który wylądował w klinice), a pozostałe regularnie rozpieprza i oddaje właścicielom. generalnie facet porażka, gbur niesamowity.

miałam okazje obserwować marka siudyma prowadzącego trening. sympatyczny facet, do pogadania, nie skupiałam się za bardzo na jego komentarzach do zawodnika bo miałam własny trening jednocześnie. nie miał problemów z kooperacją z moim trenerem jeżeli chodziło o przeszkody. komunikatywny i sympatyczny człowiek. a kobietom hale i drzwi otwiera 😉

daniela olbrychskiego prowadzącego jazdę wnuczkowi też widziałam, a wrażeń chyba nie muszę opisywać...biedny dzieciak.

jeżeli chodzi o pierwszego pana, to śmieszne, że o ludziach "spoza" mówimy otwarcie, a o osobie poniekąd z "wewnątrz" boimy się otwarcie...
Ten Pan to jak mniemam brunet?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 lutego 2009 19:35
Mariusz Krzemiński gra Mariusz w "Klanie", taksówkarza, kolegę Ryśka  😉
Taki mały  🚫
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2009 19:38
Nasturcja-Renata, o stary, to na prawdę znany jest... "Celebryt" ( nie powiem co mi się z tym słowem kojarzy) jak się patrzy...
Pamiętam, że w tym roku w Strzegomiu też były jakieś gwiazdeczki, ale chyba z polsatu(?) koleś był tak wystylizowany, że żalll... na najsympatyczniejszego też nie wyglądał.
[quote author=Karla🙂 link=topic=3151.msg185772#msg185772 date=1235588350]
Hiacynta widze, ze poznalysmy tego samego "gwiazdora"...ow pan tak pieknie zepsul konia (ogier z SO Lack, hod. SK Racot) ze wyladowal w klinice..jak na najbardziej znanego koniarza w PL przystalo u konia bywal..2 razy- jak konia przywiozl i jak zabieral..w rozmowie cham, prostak , gbur...i jak sie okazalo  bladego pojecia o zdrowiu konia nie mial...
[/quote]


Taa, dokladnie, musial miec jakies uklady z Lackiem, bo stamtad sobie zawsze konie przywozil. Dwa z nich calkiem dobrze zdazylam poznac - jednen 'mial szczescie', bo po jakims czasie okazalo sie, ze nie chce skakac pontonów, wiec poszedl do wymiany... "Kon zycia" nie mial juz tego szczescia - to bylo zlote konisko, zbyt zlote 🙁
dempsey   fiat voluntas Tua
26 lutego 2009 20:02
dempsey, ale jeśli miało być to śmieszne w kategorii "że trzeba go dźwigiem na konia wciągać" raczej o pana Manna chodziło, bo pan Materna, to wygląda tak:

he Strzyga no tych dwóch to nawet ja odrózniam 😉
dopytałam: chodziło o efekt lewitacji a potem pojawiał się kon i pod pana Maternę grzecznie wchodził a on z wyżyn na niego spływał. dzwigu nie było w kadrze (tylko na naszych fotkach pamiątkowych)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2009 20:31
dempsey, ahaaaaaaaaa, taki ahtystyczny zabieg... to ja przepraszam  😵
dempsey   fiat voluntas Tua
26 lutego 2009 21:16
wiesz, mąż tam tylko od konia i jego kup był 😉 gdzie mu tam krytykować J.W.. Reżysera TV 😉
dobra koniec oftopa

edit: Hiacynta, co to jest skakać pontony?  😡
chyba chodzi o pontonowe imitacje podprzeszkodowej wody 
Taniu- ja dla ciekawostki powiem, ze od kilku lat moj padre a teraz ja lecze koty znanego piosenkarza kiedys zwiazanego z "gangsterskim" zespolem- X jest straszliwie sympatyczny, doskonale zdaje sobie sprawe, ze za jego muza srednio przepadam, ale zawsze do zaplaty  dorzuca mi plyte i jak poprosililsmy o pomoc w akcji charytatywnej to dodatkowo nakrecil znajomych artystow
Hiacynta- on nie tylko z Lackiem mial uklady... na szczescie teraz juz mu nikt konia ot tak nie chce dac🙂
co to za zloty kon o ktorym piszesz? moze byc na pw

Kiedys  podczas arabskich dni w janowie poznalam pana wspomnianego przez lostak i W &W , byl bardzo sympatyczny- w przeciwienstwie do Schymalli ( czy jak to sie pisze)czy jak jej tam- zazadala tonem nie znoszacym sprzeciwu ostrog od mojej kolezanki, ktora akurat pomagala przy pokazie... oczywiscie nie dostala...
ostatnio w Janowie zostawiliśmy jednej pani z telewizji aparat, bo nie było kiedy robić zdjęć, potem widziałem jedno na którym widać osobe podpisaną jako autor 😉
Bischa   TAFC Polska :)
26 lutego 2009 22:08
3 lata temu za Dartha Vadera był przebrany , a gra nie wiem kogo w "Klanie" , ale widywałam go w tym serialu . Jego również "poznałam" 2 lata temu na wolontariacie 🙂
Ktoś Marka Siudyma gdzieś wspomniał - jest częstym gościem na Służewcu , nawet kiedyś pare słów zamieniłam . Do wielkich graczy należy też Jan Englert , właścicielem koni był / jest Jerzy Engel , były selekcjoner naszej reprezentacji w piłkę kopaną . Kiedyś Józef Glemp i Emanuel Olisadebe zawitali  🤣 W wielkie święta wyścigowe nie może pani Katarzyny D. zabraknąć , ona wszędzie musi być  🙄 Bywają Zbigniew Buczkowski ( znany jako Zbyszek ze "Świętej wojny" ) i Adriana Biedrzyńska .

a ja zrobie taki mały  🚫

strasznie mi sie nie podoba w tym wątku to, że np. "objeżdża" się taką Katarzynę D. (swoją drogą jak to czytam to mam pierwszy odruch ze to do mnie - bo moje imię i mój inicjał  👀 ), że wszędzie bywa i tak dalej. Nie przyszlo wam do głowy, że może jej po prostu sprawia przyjemność bycie w takich miejscach nie po to, żeby bywać, tylko dlatego, że to dla niej fajna impreza? ona nie jest robotem, ona jest tylko człowiekiem, nie miała chyba takich możliwości jak my by się uczyć jeździć konno od dzieciństwa a jako dorosły człowiek i trudniej się nauczyć i mniej czasu się na to ma  🙄 nie wiem, póki nie zachowuje się jak królowa wszechświata, jak dla mnei niech sobie będzie gdzie chce, bez względu na to co robi - czy siedzi czy chodzi czy co innego. Wam chyba nie byłoby przyjemnie, gdyby ktoś was "śledził" a potem wypisywał na Volcie: "a ta to była tam i tam... pokazać się chce!".
🙄
zeby nie było - nie jestem żadną fanką Katarzyny D., po prostu patrzę na to trochę przez inny pryzmat, bo czasami się zapominamy, że gwiazdy to tylko ludzie - oni też mają prawo mieć zainteresowania, nawet jeśli nie są ekspertami w jakiejś dziedzinie. Ja np. interesuje się jazdą na desce, zawsze chętnie się przyglądam (jak jest ciepło i ładna pogoda to u nas w parku siedzę na ławce i się gapię jak robią te wszystkie tricki w skate parku, aż sie pewnie zastanawiają co to za wariatka  😁 ) a sama umiem jechać prosto i skręcać (tylko trochę) i nie wiem czy kiedykolwiek nauczę się czegokolwiek więcej. Ale to nie przeszkadza mi w oglądaniu jak robią to ci, którzy umieją 😉 Tylko teraz wyobraźcie sobie ze jestem sławną piosenkarką, aktorką czy tam prezenterką i jadę na jakiś konkurs - dla przyjemności po prostu sobie pooglądać, bo po prostu lubię. ktoś mnei wypatrzy raz, drugi i zaraz na forum deskorolkowym się pojawia, ze łażę tam żeby "zaszpanować"  🙄

Ja rozumiem, Voltowy pudelek voltowym pudelkiem, ale zachowajmy kulturę, jak w pozostałych częściach forum. Wymagamy wszyscy od gwiazd zachowywanai się jak ludzie, ale kiedy zachowują się jak ludzie - np. po prostu są tam, gdzie mieli ochotę pójść  - to też jest źle!
I nie mówię o tych, co zadzieraja nosa, bo takich to wiadomo, gdzie należy kopnąć  😁 tylko o to, żeby dać innym ludziom troche przestrzeni, bo oni też chcą sobie choć troszkę pożyć 😉
i pamiętajcie też o tym, że wszystko co napisane (z cytatami włącznie) trzeba dzielić przez 10 - bo nikogo nie interesuje Katarzyna D. która pojechała na pokaz koni bo lubi konie. Za to zawistni ludzie chętnie przeczytają, że nieznająca się na koniach ww pani pojechała poszpanować i powywyższać się, że może sobie pobyć w rzędzie dla VIPów. A jak taka informacja pojawia się w Fakcie/Superaku czy na pudelku to nawet i przez 50 to trzeba podzielić 😉

koniec off topa 😉  🚫
Kapri ale sczerze ona potrafi się często zachowywać jak królowa świata...
slojma   I was born with a silver spoon!
27 lutego 2009 08:22
A ja ostatnio widziałam w tv relację z jazdy konnej Gleby z you can dance który będzie robił brązową odznakę 🤔wirek:
caroline   siwek złotogrzywek :)
27 lutego 2009 08:29
A ja ostatnio widziałam w tv relację z jazdy konnej Gleby z you can dance który będzie robił brązową odznakę 🤔wirek:


i mozesz to nawet jeszcze raz obejrzeć 😉

Znalazłam 😀

http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,15623,news,,1,,nowa_pasja_macieja_florka,aktualnosci_detal.html#autoplay

Sigma robi kariere xD
slojma   I was born with a silver spoon!
27 lutego 2009 08:50
caroline- nieeeeeee 🤔
czemu?  🤣
Jesli o mnie chodzi to Pani D. niech sobie jezdzi jak to lubi..przeciez nikt jej nie broni😉 i kazdy ma prawo czy jest znany czy nie.. a jesli o ta sytuacje chodzi to nikt naprawde nie musial jej sledzic;D ale juz sie nie odzywam;D
A ja ostatnio widziałam w tv relację z jazdy konnej Gleby z you can dance który będzie robił brązową odznakę 🤔wirek:


GLEBA (nie wiem kto to jest ale czytałam na voltopirach w innym wątku) ponoć był na Targach w Poznaniu - teraz na zawodach  😉 to tak gwoli "szwędania" sie gwiazdek po imprezach
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się