Celebryci w siodle

A ja sobie tak myślę, że tacy celebryci mogą być przydatni w promowaniu jeździectwa. Bo gdzie K.D. czy Daniel O. czy ktokolwiek inny tam może i kamery, aparaty. Niech mówią, piszą o tych koniach (nawet jeżeli jeździec siedzi pokracznie), może kiedyś doczekam się czasów, gdy o jeździectwie będę mówić w Sporcie po Wiadomościach.
Kapri ale sczerze ona potrafi się często zachowywać jak królowa świata...


thaja, ja nie mówię, że nie. ja jej nigdy nie spotkałam i nie wiem jaka ona jest, widziałam ją kilka razy w telewizji tylko, gdzie wyglądała sympatycznie, ale telewizja to telewizja 😉

chodzi o to, że każdej jednej osoby się tak czepiamy w tym wątku: tu była czy tam była, ale już fakt, że ona może tam CHCIAŁA być i dlatego właśnie tam pojechała, trochę nam umyka 😉

A ja sobie tak myślę, że tacy celebryci mogą być przydatni w promowaniu jeździectwa. Bo gdzie K.D. czy Daniel O. czy ktokolwiek inny tam może i kamery, aparaty. Niech mówią, piszą o tych koniach (nawet jeżeli jeździec siedzi pokracznie), może kiedyś doczekam się czasów, gdy o jeździectwie będę mówić w Sporcie po Wiadomościach.

a własnie 😉
dzięki temu pomagają promować sport i często biorą udział w akcjach np. przeciwko wywozom zywych koni - jasne, że to też świetna promocja dla nich, ale jak się maciek czy inny rysio z klanu podpisze pod petycją to zaraz całe stado też leci się podpisac 😉
a że prasa przy okazji opisze mrożące krew w żyłach historie o rozszalałych rumakach i dzielnych jeźdźcach to już inna sprawa.  😉

Oni tak lubią.
Nie może byc zwyczajnie, normalnie bo to nudne dla przeciętnego czytelnika Faktu czy innego Dupelka 😀iabeł:
nie mialam pojecia o istnieniu tego calego Macka Florka 😡
facet sympatyczny sie wydaje, ale wsluchajcie sie we fragment o kopniaczkach 🤔 przyjrzyjcie sie czaprakowi, no i jesli on zda BOJ to chyba przestane wierzyc w jakakolwiek sprawiedliwosc, choc moze w miesiac sie chlopak wyrobi... 😉
ale chociaz jest dobry dla swojego konia i ma zapal 😀
Fakt, wrażenie robi zupełnie normalnej osoby. Wprawdzie nie zawsze wie, którą ręką należy się mijać na hali, ale zrzucam to raczej na fakt bycia początkującym jeźdźcem, a nie na celowe działanie. A jeździ - no cóż, uczy się i to widać. A do odznak często podchodzą osoby, które powinny dać sobie jeszcze trochę czasu na spokojną naukę.
Fakt, wrażenie robi zupełnie normalnej osoby.


Sympatyczny i życzliwy człowiek (Gleba).

Pani Dowbor propaguje niezdrowy tryb życia - namawiała w telewizji do jedzenia wieprzowiny, a odradzała jedzenie ryb - co świadczy też o braku taktu i rozeznania w skomplikowanej sytuacji międzynarodowej, w jakiej się znajdujemy - od osoby, pragnącej uchodzić za salonowca i elitę można oczekiwać nieco więcej.
Sympatyczny i zyczliwy czlowiek jak najbardziej.
Nawet dostalam przepyszna czekolade ze tego 'glebusia' na zadzie kobyly.

Widzialam juz rozne dziwne osoby zdajace na odznake, wiec mysle ze nie powinien miec z tym problemu tez Maciek 🙂 A odznaka juz jutro. A postepy robi chyba calkiem szybko

edit. Ciri, co jest nie tak z czaprakiem? 👀
czaprak się chyba nieco przesunął
ushia   It's a kind o'magic
27 lutego 2009 21:34
Sympatyczny i zyczliwy czlowiek jak najbardziej.
Nawet dostalam przepyszna czekolade ze tego 'glebusia' na zadzie kobyly.

ha! wiedzialam, ze tu ktos z "naszych" musial przylozyc reke, choc w pierwszym rzucie podejrzewalam Crazy 😉
uu, odznaka jutro? myslalam, ze za jakis miesiac 😉
w takim razie trzymam kciuki, bo sympatyczny jest xD
czaprak sie zsunal "troszke", i zastanawiam sie jakim cudem 😲
haha, wiedzialam, ze to ktos z volty, Sigma jak ladnie zostalas przez niego ujeta  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 lutego 2009 22:02
A mnie dziwi tylko fakt, że niejaki Maciej Florek jest także zapisany na kurs sędziowski na pod. skoki. Może to tylko zbieżność nazwisk?
nie na skoki. a na wkkw.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 lutego 2009 22:13
W takim razie przepraszam. Brałam informacje ze strony skj-tu, gdzie napisane jest, że skoki.
Lov   all my life is changin' every day.
28 lutego 2009 11:47
A nas sędziowski nie trzeba mieć teraz srebrnej/złotej odznaki? Zbieżność nazwisko moim zdaniem.
Wygląda na sympatycznego, krzywdy koniowi nie robi, a każdy kiedyś zaczynał.. 😉
Nie Lov, nie zbierznosc nazwisk. Maciek jest tez na kursie sedziowskim wkkw. Jak widac odznaki miec nie trzeba. ale jak widze jakie nasz sopockie 'gwiazdy' (jezdzace hohoho i jeszcze troche) zapisaly sie na ten kurs to wsrod nich Maciek nie powinien miec problemu z zaliczeniem.
Lov   all my life is changin' every day.
28 lutego 2009 17:22
Sigma hm, dziwne nieco, zawsze byłam przekonana że jakieś tam wymogi trzeba spełniać. Brązowa odznaka,- czem unie, ale kurs sędziowski to chyba przesada?
Lov, na kurs podstawowy, nie ma chyba zadnych wymogow. wiesz jakbys popatrzyla na te osoby ktore u nas do tego kursu przestepuja to nic by cie juz nie zdziwilo 😉
to ja sie nie dziwie, ze na zawodach sa takie kolka wzajemnej adoracji, rowni i rowniejsi... 🙄
Gleba, wydaje sie być całkiem wporządku i chyba jeździectwo bierze całkiem na serio, w wakacje widziałam go na zawodach jako luzaka 🙂 sprawował się chyba nie źle, nie gwiazdorzył i robił wszystko tak jak inni. A nikt nie zwracał na  niego szczególnej uwagi i chyba mu to pasowało 🙂
Ponia   Szefowa forever.
28 lutego 2009 20:55
[quote author=slojma link=topic=3151.msg187287#msg187287 date=1235722966]
A ja ostatnio widziałam w tv relację z jazdy konnej Gleby z you can dance który będzie robił brązową odznakę 🤔wirek:


GLEBA (nie wiem kto to jest ale czytałam na voltopirach w innym wątku) ponoć był na Targach w Poznaniu - teraz na zawodach  😉 to tak gwoli "szwędania" sie gwiazdek po imprezach.

[/quote]

slojma  a czemu taka ikonka? No skoro Facet chce się rozwijać jeździecko to czemu nie,odnoszę wrażenie,że jemu sława nie uderzyła, nie zachowuje się ( tyle co go widziałam na hipo kilka razy)jak  "gwiazdeczka".
A propo jego sławy, był teraz przez 3 dni (jako widz)na konsultacjach z Trenerem kadry w których miałam okazje uczestniczyć i dopiero 2 dnia wieczorem skapnełam się,że to jest On, zachowuje się bynajmniej normalnie😉

edit literówka
lostak   raagaguję tylko na Domi
01 marca 2009 05:20
[quote author=Lena link=topic=3151.msg187547#msg187547 date=1235743130]
Fakt, wrażenie robi zupełnie normalnej osoby.


Sympatyczny i życzliwy człowiek (Gleba).

Pani Dowbor propaguje niezdrowy tryb życia - namawiała w telewizji do jedzenia wieprzowiny, a odradzała jedzenie ryb - co świadczy też o braku taktu i rozeznania w skomplikowanej sytuacji międzynarodowej, w jakiej się znajdujemy - od osoby, pragnącej uchodzić za salonowca i elitę można oczekiwać nieco więcej.
[/quote]


nestor, zartujesz prawda? reklamowala morliny... jakies 8 lat temu. tak czytam i mam nadzieje ze zartujesz.
Kaska jest przemila, fajna, energiczna baba.
Nie Lov, nie zbierznosc nazwisk. Maciek jest tez na kursie sedziowskim wkkw. Jak widac odznaki miec nie trzeba. ale jak widze jakie nasz sopockie 'gwiazdy' (jezdzace hohoho i jeszcze troche) zapisaly sie na ten kurs to wsrod nich Maciek nie powinien miec problemu z zaliczeniem.


niezwykle interesujące
chyba ze zapisany jest bo wierzą ze zda a jak nie zda nie dopuszcza go
ze strony PZJ, zeby była jasnosc

Komunikaty i uchwały : Kursy sędziowskie

Wysłany przez : Wojciech Markowski  opublikowano czwartek, kwiecień 20, 2006 - 04:22 PM HST
Sędziowie
Kolegium Sędziów PZJ przypomina, że od dnia 01.06.2006 r. warunkiem koniecznym do uczestnictwa w kursach sędziowskich będzie posiadanie brązowej odznaki jeździeckiej.

A kto powiedzial, ze ludzie z TV musza byc ujmujaco mili i wspaniale zachwowywac sie w stosunku do wszystkich? Sa tacy jak kazdy inny, moze im sie zdarzyc zly dzien, moga nie uslyszec Waszej prosby o autograf, moga nie miec ochoty Wam go dac. Ciekawe czy Ci ktorzy tak krytykuja wiedza jak to jest byc pod obserwacja caly czas, ja nie wiem ale pewnie wcale by mi sie to niepodobalo. Bycie rozpoznawalnym nie rowna sie wcale z koniecznoscia bycia milym i uprzejmym 24h na dobe. Na dodatek czesciej niz inni sa poddawani wnikliwej obserwacji i jakiekolwiek zachowanie, ktore nie pasuje do wyobrazen publicznosci jest od razu odbierane jako wywyzszanie sie czy chamstwo. Ja z racji pracy poznalalm kilka rozpoznawalnym osob i kazda z nich byla w stosunku do mnie najzupelniej normalna, ale tez ja nie traktowalam ich jak pani/pana z TV, tylko jak kazdego innego czlowieka z ktorym mam w pracy stycznosc. Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki, jak opisala malenstwo ale czasem trzeba spotkac jakiegos chama, zeby docenic tych normalnych 🙂
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
01 marca 2009 13:25
A właśnie chciałam napisać o Glebie, też go spotkałam i faktycznie wydaje sie uprzejmy i życzliwy, nie ma nic do zarzucenia.
I jeszcze wcześniej wspomniane było ,że p. Guzowska ma jednego konia- a nie ma przypadkiem trzech?
sznurka, o widzisz, nawet nie widzialam 🙂
wszyscy na tym kursie napewno nie maja odznaki, ale nie moja sprawa.
a Maciek odznake zdal, wiec nie ma problemu
Sigma, ja bym zwyczajnie do PZJ takie praktyki podkablowała...
jakbym miala 100% pewnosci co do ich uprawnien badz ich braku to moze bym to zrobila.
ale wszystko jest 'chyba', a biegla w przepisach PZJ co do uprawnien tez nie jestem
a to chyba nie temat do tego 😉

Pani Dowbor propaguje niezdrowy tryb życia

nestor, zartujesz prawda? reklamowala morliny... jakies 8 lat temu. tak czytam i mam nadzieje ze zartujesz.
Kaska jest przemila, fajna, energiczna baba.


Żartowałem 🙂


lostak   raagaguję tylko na Domi
02 marca 2009 06:16
[quote author=lostak link=topic=3151.msg189145#msg189145 date=1235884804]

Pani Dowbor propaguje niezdrowy tryb życia

nestor, zartujesz prawda? reklamowala morliny... jakies 8 lat temu. tak czytam i mam nadzieje ze zartujesz.
Kaska jest przemila, fajna, energiczna baba.


Żartowałem 🙂


gratuluje :kwiatek:
prawie sie nabralam...


[/quote]
widzieliście w marcowym numerze Konia polskiego -Marabut na sprzedaż....ktoś wie w jakim stanie pozostawia go pan redaktor?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się