PSY

Próbujemy coś wyczarować, na razie cicho sza 😉 Ale moze uda wam sie wtedy zadebiutować z mlodą 🙂
Dzionka, trzymam kciuki 🙂
Kurczak, TOZ we Wrocławiu szuka domu dla bernardyna, na fb jest informacja. Ma dom ale jest bardzo zaniedabny, właściciele chcą się go pozbyć.

Moja Szajbka dzisiaj kończy rok ale ten czas leci. Uważajcie co piszecie na volcie bo to może zmienić wasze życie  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 maja 2015 09:29
dziewczynka, wiesz, że 4 czerwca jest dogtrekking w Sobótce? 😉
no widziałam ale nie wiem czy nie wolę spaceru gdzieś nad wodą, ma być gorąco 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 maja 2015 10:54
Mam do Was pytanie 😀

Po warsztatach psiej fotografii z Alą Zmysłowską mam chęci pofocić psiaki 🙂
Czy ktoś z Krakowa miałby ochotę postawić przed obiektyw swojego pupila? 😀
Moje psy.. nie bardzo współpracuję i litościwym wzrokiem ewidentnie pokazuję że lepiej będzie jak schowam aparat…



Juliadna, 21.06 będziemy na wystawie w Krakowie, chętnie Ci się wciśniemy przed obiektyw. A jak nawet nie my to na samej wystawie są chyba najlepsze warunki, wszystkie psy piękne i pozujące ☺
juliadna, dlaczego jesteś na drugim końcu Polski? 🤣 Mój chętnie by się wcisnął 😀
juliadna pisałam Ci już na kąciku fotograficznym 😉 że moje chodskie chętnie by się w Krakowie pofociły. Anytime, anywhere 🙂
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
31 maja 2015 16:45
A ja zglaszam psy ratownicze na sesje 🙂 kontakt na priv
eetam tet 😀 😉 juliadna bierz chodziaki! 😉

Edit - a tak na poważnie,  to paskudy tet są przeurocze, no i przede wszystkim pewnie można je pofocić przy pracy. Moje jedynie w środowisku naturalnym - podczas gonitwy za piłeczką (Szardi) lub za Szardi (Mackie) 😉
dziewczynka, w jakiej grupie wystawiasz się 21.VI? Też sie wybieramy, a że to nasz pierwszy raz byłoby mi raźniej Cię spotkać... ;-)
8 grupa, flacik 🙂 Jakiś gorący portugalczyk sędziuje 😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
31 maja 2015 17:22
Myślę, że jedno nie wyklucza drugiegio. W grupie mamy nie tylko cattle dogi, w krakowskiej jets tez terier rosyjski, owczarek australijski i niemiecki.
tet, było mi bardzo miło Cię poznać :-)

Mamy nawet zdjęcie
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
31 maja 2015 20:16
Ha, mnie też było miło! Nie dałam rady podejść do was, młyn był straszny.
Ps. To jest Orso 🙂
Ale ładna fota, kiedy zdążyłaś zrobić?


A z ogłoszeń parafialnych: znalazłam dziś na wale Wisły, na ścieżce rowerowej w Pychowicach ( Krakow), prześmieszną mała czarną suczkę, o wielkich uszach, dlugim tułowiu i krotkich nożkach, wiek 4 miesiące. Szuka chyba domu, na razie rozwieszam ogłoszenia, ale jak się nie znajdzie właściciel jest do wydania. Charkater świetny się wydaje, wesoła, otwarta, w porządku z dziećmi i psami.
To nie ja, to mój TŻ sobie raz zrobił rundkę z aparatem. Mamy jeszcze kilka, ale nie powalają kompozycją  😁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
31 maja 2015 20:21
dziewczynka, dziękuję, odpisałam na pw 🙂
A do nas doszła derka chłodząca Hurtta, mogę polecić każdemu, kto ma psa źle znoszącego upały. Mój się nagrzewa w tempie ekspresowym, tym bardziej, że jest czarny. A w derce momentalnie przestał dyszeć po treningu i biegał sobie w pełnym słońcu zadowolony.

Jeśli ktoś słyszałby o JRT/PRT do oddania to też prosiłabym o kontakt. Obserwuję kilka stron i fora, napisałam w pare miejsc, ale wiadomo, najlepiej działa poczta pantoflowa. Jedyne wymagania to chętny do zabawy i młody (ale starszy niż wiek szczenięcy). Będę wdzięczna :kwiatek:

Dorzucam fotki Hurtty, z treningu i z młodym borderkiem, który ostatnio dołączył do naszego klubu  😎
dziewczynka widzialam zdjęcie, sędzia dość chłodno wygląda  😀
to widzimy się, my też grupa VIII tyle, że młode psy 🙂 czespik  😉
Jutro o 14 sterylka i korekcja podniebienia... Umrę ze stresu, noc mam z głowy... Zastanawiałam się czy wypada pójść pod wpływem  🥂 ewentualnie łyknąć jakąś hydroksyzyne :p trzymcie kciuki i oczywiście powodzenia z psiakami! Pochwalcie się już po  😀
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 czerwca 2015 00:02
heroinx Trzymam kciuki za jutro w takim razie!

wistra,tet Ech, a ja nie dotarłam mimo, że chciałam🙁 Bo jak zwykle albo nie dzieje się nic albo na raz kilka wydarzeń, na których chcę być i tym razem wygrało wkkw w Facimiechu.

Zora90 Fajna sprawa z tą derką, wydaje się, że nie ma jakichś wielkich upałow, a mimo to to Dex po spacerze już miał lekko dość dzisiaj 😀iabeł: planowaliśmy wrócić zanim zrobi się (za) ciepło ale nam nie wyszło.
W ogóle to stwierdzam, że inteligentna z niego bestia i to inteligentniejsza niż pierwotnie sądziłam, bo jeśli się nie mylę to zaczął wykorzystywać nakręcanie się do zwrócenia mojej uwagi 😀iabeł: i teraz bądź tu człowieku mądry i odróżniaj kiedy się fiksuje i trzebaby zachowanie przerwać, a kiedy chce zwrócić uwagę i wystarczy go zignorować. Bo jakoś 'dziwnym trafem' przy rodzicach, którzy mniej z nim pracują i mniej się bawia już potrafi być spokojny a przychodzę ja i jest szał, ale byłam twarda i generalnie był baaardzo ogarnięty w weekend🙂

Dzionka E tam, dobrze będzie trzymam kciuki i dawaj znać co i jak!
Dostane taka smycz w Polsce? https://www.coupaw.com/deals/28527?aid=2WTFBK&cid=ars_DualDoggie_053115&welcome=1&utm_source=GreaterGood&utm_medium=SocialMedia&utm_campaign=ars_DualDoggie_053115


Mam nadzieję, że nie! Ludzie jednej szmatki na flexi bardzo często nie dają rady ogarnąć, niech się Polacy trzymają od tego z dala  😀iabeł:

Słuchajcie, znajomy grafik otwiera się na szersze grono ze swoimi psimi motywami, jak dla mnie bomba, uwielbiam jego styl. Może komuś coś wpadnie w oko?  Jest już całkiem konkret dla miłośników bulli  😉
Poka poka 🙂
GosiaG gdzie chłodno? przecież się pięknie uśmiecha 😉 będzie dobrze, widzimy się pod ringiem  🙂
Poka poka 🙂


Pochwaliłam i zapomniałam wkleić CO chwalę  😂


koszulki:

http://psowepierdoly.cupsell.pl/

i fanpage:

https://www.facebook.com/psowepierdoly?fref=ts

Gdybym nie była zbankrutowana leczeniem Fadzika... obkubkowała i obkoszulkowałabym się na mur beton  🤣
dziewczynka, GosiaG Ja też powinnam być na wystawie (bez psa oczywiście) to może uda się zobaczyć Wasze czworonogi. Zobaczę jeszcze czy w jeden czy w oba dni będę bo jak na złość rasy, które mnie interesują są w różne dni.. ale w niedzielę jest I i X grupa więc raczej będę😉

A mi dziecko urosło, dobrze, że robię zdjęcia bo miałam wrażenie (do momentu jak zaczęłam oglądać zdjęcia sprzed miesiąca i dwóch), że nic się nie zmienił a tu taka niespodzianka:


Jakoś w maju skończył 7 miesięcy, urosło mu się na ok 40 cm (mógłby jeszcze trochę!) i waży niecałe 9kg 😍
Jednak nie będzie nas w Miechowie - podjęłam decyzję i puściłam właśnie przelew na Top Speed Dog w Tarnowie 14/06 😀
Szardynka vel Czarna Strzała będzie miała okazję się pokazać.

Czy ktoś z Was się wybiera do Tarnowa na TSD bądź Rally-O? 🙂
Jestes faja :P

Blow, boje sie zagladac  😀
Moj szczeniak niecale 9 miesiecy pozniej. Niestety cielsko mu rosnie, a rozsadku nie przybywa 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się