PSY

Aha, no tak nie myślałam, spróbuje to zmienić. Dziękuje
I po co ja ten wątek przeglądam...
WhiteFox. Przecież mnie chłop z domu wyrzuci. Dopiero w planach była (konieczna!) do dokupienia smycz z amortyzatorem z TrueLove a tu taka piękna obroża. A przecież do niej trzeba (znów - koniecznie!) dokupić jeszcze brązową smycz...


edit, dorzucam fotę zbója:

Fotka za duża.
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 czerwca 2017 09:54
Ta jest ładna i owszem, ale w ogóle obroże mi jakoś... tyłka już nie urywają. Jak wcześniej byłam podekscytowana kupnem, tak teraz macham na nie ręką. Być może dlatego, że są niefunkcjonalne. Tzn. wyglądają bardzo przyjemnie dla oka, ale nic poza tym. Lil już mi "zeszmaciła" dwie i wiem, że u nas zwyczajnie sprawdzają się inne. Nas wszędzie pełno: rzeki, jeziora, góry, lasy itd., szkoda takiej.
Chyba że, to syndrom sknery u mnie.  🤣

Buszmen wśród traw:

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19260308_1575026909208397_5036012772518969739_n.jpg?oh=25f8988edc4df13c0a71af40d053db94&oe=59E40AF8[/img]

Najsłodszy uśmiech świata:

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19260219_1575027039208384_3426155582307687407_n.jpg?oh=f8187f99224d56009e637cb0b9393ed2&oe=59D18560[/img]
maluda, sknera nie sknera ale cię rozumiem. Nero mi szmaci wszystkie obroże maksymalnie. Ale jak ma nie szmacić jak głównie przebywa w trybie: woda-krzaki-błoto. Nawet zima nie jest wyjątkiem, tylko błotko czasem bardziej przymarznięte 😉. Ja się czaję na taką obrożę: http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/obroza_skorzana/huner/62345. Widziałam ostatnio taką ponad 3 letnią, zakładaną dzień w dzień i uczestniczącą w psich kąpielach. Mimo, że to skóra to wyglądała genialnie dalej.
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 czerwca 2017 10:07
Ja tam Was rozumiem, Budyń na codzień chodzi w kantarach za 10-15 zł bo je masakruje, 'wyjściowe' są na zawody czy zdjęcia ;D psies będzie tak samo działał :P
Moja zimą też... "Woda? Ale słuchaj, tam jest woda!" I "chlup", bo dlaczego by nie? I idzie potem obok mnie takie szczęśliwe, mokre coś.
Wczoraj tak samo. Przyjechałam do stajni, po czym właścicielka mnie zgarnęła i idziemy z jej psami na spacer. Kto pierwszy wylądował w rowie? Lil.  🤣
epk, maluda, piona!

"Woda? Ale słuchaj, tam jest woda!" I "chlup", bo dlaczego by nie? I idzie potem obok mnie takie szczęśliwe, mokre coś.



Jakbyś opisywała Brands. 😁

Aktualnie mamy zwykłe parciane obroże z furkidz, ale zachorowałam na komplet z lisem z White Fox. 😍 Ale obawiam się, że służyłby tylko na poranne spacery, kiedy to Brands nie spotyka kumpli, nie mija wody, i chodzi wyłącznie po chodniku. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 czerwca 2017 10:14
smartini, odgapiasz!  😂 Też chorowałam na te obroże, ale dla mnie już za dużo kosztują  😁
mundialowa, ja na takie kupo-spacery to mam smyczo-obroże z liny wspinaczkowej. Mega patent i mogę poszaleć ze wzorami 😉. Obroże idą w ruch jak wiem, że będę psa puszczać luzem - bo służą głównie za trzymadło do identyfikatora 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 czerwca 2017 10:22
JARA, noo, trochę kosztują. Ale może kiedyś się wykosztuję :P
epk, maluda, piona!

[quote author=maluda link=topic=32.msg2690575#msg2690575 date=1498036108]
"Woda? Ale słuchaj, tam jest woda!" I "chlup", bo dlaczego by nie? I idzie potem obok mnie takie szczęśliwe, mokre coś.



Jakbyś opisywała Brands. 😁

Aktualnie mamy zwykłe parciane obroże z furkidz, ale zachorowałam na komplet z lisem z White Fox. 😍 Ale obawiam się, że służyłby tylko na poranne spacery, kiedy to Brands nie spotyka kumpli, nie mija wody, i chodzi wyłącznie po chodniku. 😁
[/quote]
To by się obie dogadały.  🤣

Z resztą mam fajne zdjęcie, które oddaje jej zamiłowanie do wody:

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/12512357_1151818574862568_3105178212994115596_n.jpg?oh=7d15649a1865f84b0e1153c5925b4fb3&oe=59D2A943[/img]

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72350_1151818488195910_6783083403316075649_n.jpg?oh=d01ee3dfd179d99afbe91c5de5943399&oe=59E108BE[/img]

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13139319_1175446422499783_7525945017149837591_n.jpg?oh=ff6a306b3b860f7fc06fc46c5d3b749c&oe=59C57B82[/img]

Dooobraaaa, mam kilka zdjęć.  🤣
My mamy najtańsze parciane obroże:


Bo się najłatwiej czyści z bagna na stajennej myjce  😁 Wyjściowych brak bo mój pies jest niewyjściowy, znaczy się na miasto mamy wersję mniej wyświechtaną. Oczywiście do pierwszego rzutu w lekko podmokły teren  😉
Moja też w zwykłej chodzi, furkidz jej się nie znudził. Tanie, mocne i nie żal na pełne wrażeń spacery. Mamy miętową i odblaskową, z której jestem bardzo zadowolona. Kusi mnie fiolet, ale póki nic się nie psuje to zachowam te parę groszy.
epk, masz gdzieś zdjęcie tego patentu? Nie umiem sobie tego wyobrazić. 😉

maluda, którą odblaskową macie? U nas wygrał furkidz ze względu na "wbudowaną" adresówkę - wszelkie "na kółko" kończyły żywot po jednym spacerze.
mundialowa, zdjęcia swojego nie mam, ale tu jest link: https://psiarz.pl/smycz-dla-psa/smycz-zaciskowa/training-line
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 czerwca 2017 10:56
furkidz jej się nie znudził. Tanie, mocne i nie żal na pełne wrażeń spacery.

Furkidz to ma najgorsze z "hendmejdowych" obroży. U mnie po pierwszym spacerze nadawała się na śmieci.
furkidz jej się nie znudził. Tanie, mocne i nie żal na pełne wrażeń spacery.

Furkidz to ma najgorsze z "hendmejdowych" obroży. U mnie po pierwszym spacerze nadawała się na śmieci.

Co ludzie to opinia. Tzn. ja rozumiem, że może się nie sprawdzić, bo to tylko towar, który siłą rzeczy kiedyś się zepsuje. Żeby Cię nie skłamać to jedną obrożę od nich mam ponad 2 lata, a odblask na jesień będzie również tyle użytkowany. I nie mogę powiedzieć, że nie jestem zadowolona, bo jestem. A przeżyły góry i inne atrakcje, także ogólnie na plus.
epk, masz gdzieś zdjęcie tego patentu? Nie umiem sobie tego wyobrazić. 😉

maluda, którą odblaskową macie? U nas wygrał furkidz ze względu na "wbudowaną" adresówkę - wszelkie "na kółko" kończyły żywot po jednym spacerze.

Obecnie nie ma jej na sklepie, bo sprawdzałam teraz. Podrzucę zdjęcia, jeżeli chcesz.
Podejrzewam, że wypuszczą serie na jesień. U nich był cały komplet - smycz + obroża, ale z możliwością osobnego kupna.
epk, aaaa takie coś! Nasza trenerka polecała mi zakup tego patentu, bo Brandy wciąż czasem zapomina, że po drugiej strony liny ktoś idzie.

maluda, u nas bardziej niż odblask sprawdza się obroża ledowa. Jak już łazimy po zmroku, to w takich miejscach, gdzie z samym odblaskiem psa nie znajdę, więc tylko led nas ratuje. 😉 Choć smycz odblaskowa byłaby całkiem spoko. 😉
Mój zestaw na jesień i zimę to:
- smycz odblaskowa
- szelki julius (mają linię odblaskową i napis)
- obroża odblaskowa
- i moja latareczka czołowa

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 czerwca 2017 11:31
My też mamy bardzo wodne życie :P Nawet zimą hihi 😀

Ale WF zdaje egzamin, wypłucze się i wualaa 😀

Kompletnie mi nie przypadł warsaw dog i wild woof jeśli chodzi o materiał, ułożenie na psie etc- ale każdy tam jakiś swój gust ma 😀

mam też jakieś huntera i extream'a ale co wf to wf 😀
Z ledowa się jeszcze nie spotkalem, dotychczas tylko odblask wieczorami, ale led może być rzeczywiście lepszy 🙂
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
21 czerwca 2017 12:52
A miał ktoś obrożę z martisa?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 czerwca 2017 13:18
smartini, nie wróżę długiego życia tym zapięciom. Ja bym się bała założyć coś takiego na mojego psa, że się zerwie, odepnie w najmniej odpowiednim momencie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 czerwca 2017 13:22
Wojenka, e, to taki komplet na lans po rynku krakowskim do ubrania raz na ruski rok i już na wychowanego psa ;D skończy się, że będzie na foty  😂
Pozostając w temacie spacerowym - może ktoś polecić jakąś fajną smycz z amortyzatorem w góry? Zależałoby mi na tym, żeby była dość krótka kiedy nie jest rozciągnięta (tak, żeby się nie plątała), dodatkowo fajnie jakby można ją było zapiąć w pasie.
Szelki mamy te, smycz zwykłą do tego też i jestem bardzo zadowolona.
Ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnego info o tej amortyzowanej, nawet na fb profilu TipTopa nie ma ani jednego zdjęcia tej smyczy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 czerwca 2017 07:27
Ja mam smycz Ruffwear, można ją zapinać na pas i regulować do ręki. Jednak Ezydog ma krótkie smycze z amortyzatorem, właśnie dedykowane do miasta 😉
Pozostając w temacie spacerowym - może ktoś polecić jakąś fajną smycz z amortyzatorem w góry? Zależałoby mi na tym, żeby była dość krótka kiedy nie jest rozciągnięta (tak, żeby się nie plątała), dodatkowo fajnie jakby można ją było zapiąć w pasie.
Szelki mamy te, smycz zwykłą do tego też i jestem bardzo zadowolona.
Ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnego info o tej amortyzowanej, nawet na fb profilu TipTopa nie ma ani jednego zdjęcia tej smyczy.


Ja kupiłam tutaj:
https://www.sali.pl/index.php?id_category=28&controller=category

JARA Ten Ruffwear wygląda fajnie. Miałam pisać że 170 w spoczynku to zdecydowanie za dużo ale jeśli przyjąć że będę ją miała zapiętą w pasie to odchodzi te kilkadziesiąt cm.
No i firmę w miarę kojarzę, jest szansa, że się nie rozciągnie na amen po kilku wyjściach 🙂

maluda hm, zależałoby mi jednak żeby ta smycz pożyła jakiś czas. Trochę się tych z Sali obawiam, cena jakaś taka niska... :P

edit: choć z drugiej strony nie ukrywam że celowałabym w coś pomiędzy jeśli chodzi o cenę. Tak do 100?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
22 czerwca 2017 07:45
Ja się czaję na taką obrożę: http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/obroza_skorzana/huner/62345
Polecam! Obroży nie mamy, bo za wąska na karczycho Foki, ale mam smycz przepinaną Canadian: bosko miękka, super wytrzymała, szmacona na wyjazdach od 2 lat - wygląda idealnie!

wodoka, LEDówki są genialne. Szczególnie, jak czarny pies wpadnie ci nocą w gęste krzaczory na środku bezludzia i udaje, że go WCALE tam nie ma.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się