PSY

Ja trochę oszukuję - wkładam do woreczka zwykłą karmę ze śmierdzielem jakimś (co mi pod rękę wpadnie) i zostawiam na jakiś czas, np. na godzinę. Mam wtedy zwykłe kulki przesiąknięte wonią i tzw. bonusy.


Też próbowałam. Przy pierwszym treningu z "oszukanymi" smakołykami pies dał się nabrać, a przy drugim podejściu, gdzie karma "przesiąkała" smrodkiem tak samo długo, małpa mała wypluwała suchą karmę i niestety straciła zainteresowanie treningiem. Co zajęcia muszę mieć coś nowego w kieszeni, a to oznacza, że za niedługo skończą mi się zoologi w Rzeszowie. 😵
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 września 2017 13:37
Meldujemy się z naszym duetem. Z małej wychodzi już potworek, przestała się już bać starszego kolegi, aczkolwiek jak on szczeknie to natychmiast staje się grzecznym szczeniakiem. On też jej pozwala na coraz więcej.
I ulubione zajęcie zaraz po obmyślaniu planu podbicia świata  😉
[img]https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21192401_1666995416694896_4325687248767648221_n.jpg?oh=616a6ce1db436109311d754ea41c200f&oe=5A1A67A5[/img]
[img]https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/p526x296/21083373_1665381930189578_6414414128442252051_o.jpg?oh=f1cb50858451ee773eb350e63d959f78&oe=5A1BCCB7[/img]
mundialowa, spróbuj meatlove jest kilka smaków i można sobie kroić na dowolną kostkę.
Darlings 😉 Chyba będzie corgiś 😀 czy kojarzycie może sensowne hodowle? Szukam czegoś sprawdzonego :kwiatek: Ale chcemy corgi pembroke. Będę wdzięczna za namiary jeśli ktoś coś fajnego kojarzy :kwiatek:
corgi od koniarzy- hodowla Napoleońska Zagroda- nie dość, że mają fajne corgisie, to jeszcze robią super spotkania, zloty itp.
amnestria myślałaś o jack russel terrierze?
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 września 2017 10:39
amnestria, oh, to ja się nie mogę doczekać rozkosznych do bólu foteczek!!!
Melduję, że Gia wczoraj urodziła 😀 6 dziewczynek i jednego oseska chłopca. Może będzie mój? 😍
Jedziemy w weekend poznać całe stadko (dzień wcześniej druga suka urodziła 5 szczeniąt więc pokaźna grupka będzie do pomiziania!)


smartini, to dawaj znaki czy Ci grratulować czy nie! 🙂 🙂 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 września 2017 10:42
Anaa, na pewno będę się chwalić 😀iabeł:
smartini, no ja myślę!

My z Pączkiem jedziemy 16 na spotkanie z Pauliną z Talking Dogs i będziemy gadać o potencjalnym szczeniaku - czy uda się go z Pączkiem zestawić i w jaki sposób😉 Zestresowana jestem na maxa :P
A co, wrzucę Pączofotkę 😀

smartini   fb & insta: dokłaczone
03 września 2017 13:32
Anaa, jeny jaki słodziak 😀 a co za szczeniaka planujesz? 😉
smartini, drugiego ozika😉 tym razem sucz 🙂
Może Wy mi pomożecie  :kwiatek:

Pies 7 lat, zwyrodnienia stawów kolanowych - osteofity plus w jednym kolanie mysz stawowa nieoperacyjna  🤔 (prawdopodobnie urwany przyczep ścięgna)
Szukam suchej karmy dla dużego psa, typu joint care lub mobility.
Niby proste... ale... absolutnie nie może być kurczaka.
Dodatkowo pies bardzo aktywny i spalający się więc żadne lajty nie wchodzą w grę.

Szukam i co znajdę to kurczak  🙄

W tej chwii jest na Orijnen Six Fish. Wygląda dobrze, ale chodzi słabo  🙁



smartini   fb & insta: dokłaczone
05 września 2017 12:24
Iskra de Baleron, a nie myślałaś w takiej sytuacji o suplach?
Iskra de Baleron, a nie myślałaś w takiej sytuacji o suplach?

Niemądra ja  🤬
On jest na suplach... kurde. Znaczy był, bo mamy zrobić przerwę.
Ze wszystkich wypróbowanych najlepiej było na cortaflexie.

Teraz jest wyjątkowa bieda bo się gwałtownie ochłodziło. Nie mogę go w ogrodzie zostawić bo zaraz ledwo chodzi.
Mamy wytrzymać jeszcze 2 miesiące bez suplementów - zwłaszcza zawierających nawet śladowe ilości przeciwzapalnych.
Przez mysz stawową co chwila są stany zapalne.

Cały czas szukam opcji operacji. Wrocław się nie podejmuje. Będę atakować Poznań.
Szkoda mi go bo ewidentnie cierpi  🙁

Szukam karmy która maksymalnie zwiększy produkcję mazi stawowej, ale wypróbuję wszystko byle by było bez kurczaka.
Kto we Wrocławiu się nie podejmuję?
Kto we Wrocławiu się nie podejmuję?

Pies zdiagnozowany w Neovecie. Konsultowany jeszcze na klinikach, sama rozmawiałam z Bieżyńskim (powiedział że usunięcie tej myszy będzie wiązało się z pocięciem kolana i późniejszymi zrostami które upośledzą motorykę jeszcze bardziej niż owa mysz), Nicponiem, Skrzypczakiem.
Zresztą dr Hildebrandt też rozmawiał z paroma ortopedami.
Odpowiedź jest zawsze taka sama.
Tylko tak jakby nikt nie bierze pod uwagę bólu.
Dla mnie kulawy niebolesny niech sobie będzie, skoro obecnie jest na zmianę czysty albo kulawy i obolały  🤔

Wybieram się do dr. Wąsiatycza w Poznaniu na konsultacje.
No i jeszcze muszę umówić się do dr Atamaniuka on mi zawsze mądrze doradzał w trudnych przypadkach (Kaukaz z dysplazją)

Edit: nieskładnie napisałam
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2017 13:49
Iskra de Baleron, a Niedzielski ?
Ja uderzałabym do kliniki w Ostravie.
Iskra de Baleron, Jara słusznie pisze, może spróbuj skonsultować z dr Novakiem w czeskiej Ostravie.
Abvet Ostrava
Do dr Niedzielskiego bliżej
:kwiatek:
Dzięki dziewczyny.
O Niedzielskim jakoś nie pomyślałam - wyszłam z założenia że skoro Skrzypczak tam pracuje/pracował to zasugerował by konsultacje u nich.
Wybiorę się faktycznie.
Dr Novaka też mogę mailowo zapytać.

Szkoda że nie da się zrobić laparoskopowej operacji - podobno za mało miejsca w stawie, no i mysz ruchoma.
Barfujący Wrocławianie, gdzie kupujecie mięso?
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 września 2017 08:13
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 września 2017 09:57
smartini   😍 😍 😍 😍 😍    czekam na relację!
smartini jaki nosek  😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 września 2017 18:52
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 września 2017 20:00
Wojenka, jeny jaka ona już duża!
Muszę Was kiedyś w końcu poznać osobiście!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 września 2017 21:20
Jakby ktoś planował zakupy z BOT-a  jest grupowe zamówienie ze zniżkami :

https://www.facebook.com/events/542008306131239/

cenowo nawet przystępnie 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 września 2017 20:28
Miałam się chwalić to się chwałę 😀
Decyzja podjęta, zaliczka wpłacona, serducho skradzione
'Chorizo' Gotta Love Me MG 😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 września 2017 00:09
Gratulacje  😅 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się