PSY

smartini, dzięki. :kwiatek: Ale jak patrzę na rozmieszczenie sklepów na mapie, to stwierdzam, że chyba mniej kłopotów będzie, jak zamówię na allegro. 😀

derby, pokażesz, jaką kupiłaś? 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
28 września 2017 09:44
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2017 09:49
derby, fajnie wygląda tylko kurcze czy ma dziury na pas bezpieczeństwa? :<
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
28 września 2017 09:54
Nie wiem czy ma. Nie używam więc nie zerkalam. Brałam pierwsza lepszą
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2017 09:57
derby, to czekam na relację jak już do Ciebie przyjdzie ;D bo dla mnie nawet, jakby brakło dziur to byłaby chyba spoko do przerobienia na to, co bym chciała. Przynajmniej materiał sprawdzony 😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
28 września 2017 10:01
Myślę że zrobienie dziury w odpowiednim miejscu to pikuś. Szukałam czegoś łatwego w ściąganiu i zakładaniu. Mam dość zaklaczonych kocy
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2017 10:07
derby, ja to więcej zmian chcę (przede wszystkim matę na pół kanapy ;D) ale tu spoko, bo materiału jest sporo, byłoby z czego przerabiać a odpadłoby mi poszukiwanie po hurtowaniach po omacku czegoś, co się przy psie sprawdzi.
Ja też nie chcę kocy i to na dwa auta. Jeszcze mój jak mój ale nie chcę, żeby teoretycznie mój pies syfił w aucie P. 😁 to w końcu moja zachcianka i moje widzimisię 😉
smartini, uwierz mi, że bardzo szybko zmienisz zdanie co do syfienia nawet w swoim aucie. 😁 Ja aktualnie kłaki mam nawet na desce rozdzielczej. 😵
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
28 września 2017 10:28
U mojego w aucie..  Oriks jeździ.. .w nogach, ale to i tak sporadycznie
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2017 10:30
mundialowa, nie no, ja tam lubię mieć porządek w aucie. Raczej chodziło mi o to, że jednak już wolałabym syf w moim niż w P. bo trochę nie wiedział w co się pakuje 😂 Albo - będzie mi strasznie głupio, jak będzie syf w jego aucie przez mojego psa, w swoim to jeszcze jakoś to przeżyję bez wyrzutów sumienia ;D
Bo wiem, że nie będzie miał pretensji, jak pies nasyfi, nie będzie robił problemu żeby jego autem go wozić i sam się go doczekać nie może ale nadal 😉
smartini, uwierz mi, że bardzo szybko zmienisz zdanie co do syfienia nawet w swoim aucie. 😁 Ja aktualnie kłaki mam nawet na desce rozdzielczej. 😵

U mnie w aucie jest osobna przestrzeń dla psa - bagażnik.
Kupiłam matę na siedzenia (właściwie za grosze, w Biedronce była), wyłożyłam na całą powierzchnię i jeszcze dodałam do tego legowisko. Pies nie marudzi, wchodzi i idzie spać. Całą trasę przesypia, a ja mam czysto w dalszej części samochodu.

Ale to...
Musiałam kupić większe auto z bagażnikiem ze względu na psa.
Nie wiem kto na tym lepiej wyszedł.  🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2017 11:15
maluda, no własnie, ani do sedana ani do hatchbacka psa do bagażnika nie wsadzę a kupować dużego auta na razie nie planuję 😉
maluda, ja chętnie bym woziła Brands w bagażniku, ale... nie zmieści się. 😁 W przyszłym roku planujemy zakup kombiaka, dlatego na teraz szukam najtańszej wersji maty, żeby trochę ograniczyć syfienie.
Tyle że, mój pies to skromny średniak, więc mi lepiej ją upakować. Także nie mam mega wypasionego bagażnika, ale jest wystarczająco duży dla niej. Wiecie, niby ta mała ma te około 17 kg, ale to wciąż małe i szczupłe.  😉
maluda, Brandy ma 15 kg i też należy do szczuplaków takich w kolano, ale moje autko posiada bagażnik mniejszy, niż skromny - to raz, a dwa, że jest wiecznie zawalony różnymi rzeczami. 😀
mundialowa, obróżkę i smyczkę mam, psa niet 😀 Z sunią będzie jednak wiadomo dopiero pod koniec tego tygodnia. Natomiast w weekend (jeszcze nie wiem czy w sobotę, czy w niedzielę) jedziemy oglądać stadko 😀
amnestria, ach, super! Mówiłam ostatnio smartini, że przez Was korci mnie na drugiego psa. 😂 To przygotowywanie, wyprawka. 😍
majek   zwykle sobie żartuję
28 września 2017 12:13
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
28 września 2017 12:55
maluda, no własnie, ani do sedana ani do hatchbacka psa do bagażnika nie wsadzę a kupować dużego auta na razie nie planuję 😉
Wożę pełnowymiarowego charta Polskiego w bagażniku skody octavii II, wersja hatchback/liftback. W piiip miejsca, poducha stosowna do gabarytów psa, a do tego zapasowe legowisko, końskie derki, buty na zmianę, 2 kilo karmy i samochodowe klamoty. Jak psia głupawka jest do ogarnięcia to spokojnie (czytaj: wygodnie) jedzie jeden chart polski i dwa whippety, opcjonalnie jeden chart polski i jeden collie rough (tutaj lekkie spięcia są, bo collie życzy sobie 20 cm strefy buforowej dookoła każdego włoska swego świętego futerka, więc na ogół chart śpi rozwalony podwoziem do góry, a collie jedzie na siedząco).
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2017 12:57
Alvika, chłop ma hatchback z wyjątkowo niską szybą, nawet ze zdjętą klapą będzie mocno klitka. Z resztą i tak najczęściej to ja psa będę wozić a do sedana no to nijak nie upchnę. Także mata chcąc niechcąc będzie w moim życiu obowiązkowa
Mialam kombiaka i nie wyobrazalam sobie mniejszego auta, az sie okazalo ze nic sensownego nie moglam znalezc i kupilam astre w hatchbacku. W bagazniku jezdza teraz 3 Psy 10 + 21 + 25 kg, wszystkie moga sie swobodnie polozyc i obrocic, wiec nie swirujcie 🙂

edit: słownik w telefonie...
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2017 14:11
honey, ja tam nie świruję, bo i tak mam sedana :P
My ostatnio upakowaliśmy nasze psy do Hondy Civic Type R  😁 Wprawdzie tylne siedzenia położyliśmy, ale daliśmy radę, a dziewczyny wyglądały na zadowolone 😉

Co do szczeniaka, to przez Wasze opowiadania, aż mi się znowu zachciało szczeniaczka! A na początku przyszłego roku będzie taaaaki fajny miot.  😜 Ale nie mogę mieć teraz 3 psów, nie mogę....   🤬
O boże, a ja to nie chcę szczeniaka 😀 Nie lubię szczeniaków 😂 Tzn lubię, ale cudze, na 5 minut.
Dlatego tak bardzo, bardzo liczę na tego 6-miesięcznego. No, ale... Jak się nie uda to będzie maluch.

Swoją drogą mnie przeraża kompletowanie wyprawki. NIC nie mam 😵 Prócz smyczki i obróżki właśnie
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2017 15:19
amnestria, polecam się... 😂 moje zachowania kompulsywne wyłażą w takich rzeczach, podstawy już są-czekają :P
Ciotka, będę mieć parę pytań na pewno 😀iabeł: Tylko właśnie chcę zobaczyć co w ogóle i kiedy do nas trafi, a powinnam to wiedzieć po weekendzie :kwiatek:
Więc spodziewaj się, że Cię zasypię pw 😎
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2017 15:25
amnestria, to po weekendzie będzie szczeniaczkowo-cukrzycowa powódź 😁
Nie mogę się doczekać tej powodzi! 😍

amnestria, ja też z tych, co kupują więcej dla psa niż dla siebie, więc służę pomocą. 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
29 września 2017 15:49
A my jedziemy z Pepeszą w przyszłym tygodniu w Karkonosze  😍. Jak wrócimy, to zaczynamy treningi IPO  💃
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
29 września 2017 16:08
Pisarze możecie doradzić w kwestii karmy dla psiego dziadka, który że względu na zwyrodnienia jest w stałym leczeniu ale niestety to obnizylo jego apetyt a co za tym idzie wagę. Potrzebuje czegoś co będzie  smakowało żeby zachęciło go do jedzenia a przy okazji pelno wartościowe. Do tej pory byliśmy albo na acanie dla seniorów albo na husse. Macie jakieś doświadczenie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się