PSY

amnestria, haha mój też wymienił zęby nie wiadomo kiedy - po prostu któregoś razu ciotka zaglądnęła szczeniakowi do pyska a tam komplecik 😉. I nie miał fazy na gryzienie kompletnie. Może jakby miał, to bym zauważyła wymianę 😉.

tulipan, ta pomarańczowa w batmany jest super  😍
mundialowa, ooo! byłabym bardzo wdzięczna! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


a co do śniegu... tak. odnotowuję kisielek zamiast mózgu.
Brands dostaje totalnego świra jak czuje śnieg pod łapami. Skacze, biega, kopie, niucha... i znów skacze, podgryza smycz, skacze po mnie... Obłęd. Sąsiedzi patrzą na nas z politowaniem.


P.S. czy Waszym psom też odłącza zasilanie w móżdżkach, gdy widzą śnieg? 😜

Lil kocha śnieg. Dwa dni temu trochę go u nas spadło to była radość, aż po sufit. Tyle że, nie zapowiada się u nas sroga zima.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 grudnia 2017 15:31
Moja stara, 9-letnia krowa, a na śniegu jak szczeniak, uwielbia. Do biegania, tarzania i jedzenia.
Uff... Myślałam, że gdzieś popełniłam błąd. 😜
Dziewczyny, dziękuję za polecenie weterynarzy, pomoc w decyzji o operowaniu. Ostatecznie znaleźliśmy inną klinikę w austrii, która zdecydowała się podjąć operacji. Klinika pełna fachowców - Tierklinik Schwarzmann - https://www.tierklinik.at. Właśnie odebraliśmy psa, teraz czeka nas regeneracja.:kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2017 17:39
Trzymam kciuki!
Mój pies tak kocha snieg,że oprócz latania po nim jak nienormalna to go połyka 😵 i dorobilyśmy się zapalenia gardła 😫
Kminie tylko co z nią w domu robic żeby mnie nie rozniosła z braku długich spacerów(trenowałyśmy też w sumie tylko na dworze...) i już mnie moja kreatywność zawodzi 🤣
Florcik, a tak z ciekawości, pies mieszka w Austrii?
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 grudnia 2017 23:46
NomNom, nosework, sztuczki, świadomość łap ;D
Florcik, zdrówka!!



Mam kurdulpa, który właśnie terroryzuje gigantów. Młodszy się go bał i chowal pod stolikiem kawowym (pod którym teoretycznie się nie mieści :P)
I nam Bonus wyrósł :O
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 grudnia 2017 23:48
smartini jaka ekipa 😜
A tym czasem mój asystent rośnie i rośnie
smartini świadomość łapek ciagle robimy, w sztuczkach kreatywność mnie zawodzi 😉 ale wczoraj sobie wymyślilam nauke wsadzania skarpet do miski 🤣
lusia722 CUDO 😍 kocham chudełki!
mils   ig: milen.ju
22 grudnia 2017 08:01
smartini jaka niepozorna ekipa! 😀iabeł:
lusia722 jaka elegancja! 😍
Karmelito poznaje lasy, momentami jest niepewny, ale na szczęście nic go nie przerasta. 😀
mils, jaki on ma śmieszny ogonek! 😍
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 grudnia 2017 09:02
Mój kocha śnieg. Napadało nam na 3 dni 1cm...biegał jak poparzony, tarzał się cały, jeździł twarza po nim, no emocje mu całkiem się rozchichotały hihi
Czesc wszystkim 🙂 Szukam tu pomocy bo koncza juz mi sie pomysly. Mamy psa schorowanego staruszka ze schroniska. Jest z nami ponad rok ma chore serce a teraz doszla nam nowa diagnoza ktora nas dobila. Moczowka prosta ktorej koszt leczenia to 170 zl na 10 dni 🙁 wydajemy bardzo duzo na leki nasercowe i teraz kolejne leki nie damy rady 🙁 pojawila sie nadzieja ze mozna sciagnac tanszy odpowiednik tego leku z Czech.  Nazywa sie adiuretin. Jesli ktos moglby nam pomoc go sprowadzic to prosze o pv odwdziecze sie jak moge.  :kwiatek:
Cricetidae, mieszka w Szwajcarii z moimi rodzicami, kilkanaście km od granicy z Austrią.  :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 grudnia 2017 15:54
Ekhem...
No to poznajcie Luśkę, na razie na tymczasie, ale docelowo na stałe.Z kształtu beagle (prawie), z usposobienia chyba pluszowy miś. Suki na razie spoko, nie wchodzą sobie w drogę. Stara lekko obrażona, ale w schronie zachowywała się wzorowo. Oglądaliśmy kilka psów, na spacer wzięliśmy dwie sunie, ale pierwsza młodziutka, pełna energii, skacząca i ciągnąca - za mocno dla nas. Lusia ma ok. 2,5 roku, jest stonowana, ładnie chodzi na smyczy, przylepa straszna. chrupek nie chce jeść. Ewidentnie była w domu, bo ma ciągoty do łóżka, kanapy i lodówki 😉

Haha, wiedziałam! Tzn. miałam z tyłu głowy, że jak komuś coś siedzi to tak szybko nie wypadnie. I proszę, udało się Wam!
maleństwo, od rana wchodzę do wątku sprawdzić, czy się tu ujawniłaś. 😁
Gratuluję! Żeby Wam się dobrze razem żyło! :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 grudnia 2017 17:44
Mils uroczy maluch, i ta kitka  😍
Maleństwo super psina. Piękna. A jak się dogadują? Bez problemu?

Smoczyca z dzisiaj. Boziu jakie to już wielkie jest  😵
maleństwo urocza sunia!
Dziewczyny,czy któraś zamawiała psie derki w caballu i mogłaby mi powiedzieć ile mniej więcej się czeka na zamówienie :kwiatek:?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 grudnia 2017 18:05
Kastorkowa, odpukać, na razie spoko. Stara młodą raz lekko owarczała, bo jej weszła do wyrka, ale jest spoko, na spacerze spokojnie, w domu każda w swoim kącie, w kuchni razem żebrają. Zobaczymy dalej.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 grudnia 2017 18:09
ah moje dziecko 21.12 skończyło 2 lata! Ale czas leci, najlepszy czas pod słońcem 🙂

Dziś miał małą imprezkę urodzinową po treningu, było mięsko, lał się szampan(picolo :P ) i było miłooo


NomNom ja czekałam jakieś 2,5 tyg
mils   ig: milen.ju
23 grudnia 2017 20:56
mundialowa, Kastorkowa no ogon to robi furorę, dzięki!
derby sto lat dla przystojniaka! 😅
U nas w tym roku życzenia składa Karmel! 😁
maleństwo mordka suni bardzo znajoma  😉  schronisko w Olsztynie?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 grudnia 2017 21:02
megi007, tak 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 grudnia 2017 21:03
Kastorkowa, ile ciałka 😍
derby, najlepszego!! Sto lat dla pleśni 😀
maleństwo, gratsy, przeurocza jest 🙂 na pewno się dogadają, sprawiliście sobie i jej uroczy prezent świąteczny😉
mils, ogon hit, i ta muszka!

Chorizo już kupił wszystkich domowników, Fortis nie wyrabia zabaw z nim 😁 a z drugiej strony świetnie się bawi i szarpie będąc zaczepianym przez owczary, słucha się, nie pilnuje jedzenia, płaszczy się przed Pullusem (co muszę nagrać, bo wygląda to przekomicznie). Jutro na wigilii będzie bankowo gwiazdą wieczoru :P
Do tego był ze mną wczoraj w kawiarni i u fryzjerki, którą z resztą też kupił całą, mam nakaz przychodzenia z nim już zawsze ;D

Naprawdę, jakbym miała psa na zamówienie :O wszystko się zgadza (tylko niech już przestanie sikać :P)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się