PSY

Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
02 listopada 2018 15:25
Nieśmiało się wtrącimy, że po 3 spotkaniach z behawiorystą (w tym jedno na 2 psy) widać powoli postępy. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale mnie już łatwiej idzie ogarnięcie tych obu gamoni i ich problemów 😉 I wychodzi na to, że ten mój grzywacz to bardzo pojętny zwierzak - zaskakuje nas co szkolenie swoim tempem nauki i pamięcią, a ja miałam go za "głąbka" do tej pory 😜
Dziewczyny, sorry, że się tak wtrącę: możecie polecić jakąś dobrą, najchętniej domową hodowlę dogów niemieckich? Nie mamy preferencji co do umaszczenia, nie będziemy wystawiać, super by było znaleźć psiaka gdzieś na Mazowszu, ale nie wykluczamy dalszych podróży.
szam, napisz pw do Blow, może się jeszcze pojawia na forum. Ma doga, dogi wystawiała i wie o co z nimi kaman.
honey, dzięki!
Dziewczyny, sorry, że się tak wtrącę: możecie polecić jakąś dobrą, najchętniej domową hodowlę dogów niemieckich? Nie mamy preferencji co do umaszczenia, nie będziemy wystawiać, super by było znaleźć psiaka gdzieś na Mazowszu, ale nie wykluczamy dalszych podróży.


Polecam: http://mysliwimgiel.com.pl/index.html hodowla w Chocianowie na Dolnym Śląsku, ale bardzo zadbane psy, hodowane w domu. Właściciele to moi "koniarscy" uczniowie.
szam znajomi brali doga z hodowli Maczupikczu mega zadowoleni. Na Facebooku maja aktualizowana stronkę 🙂
Dziewczyny, sorry, że się tak wtrącę: możecie polecić jakąś dobrą, najchętniej domową hodowlę dogów niemieckich? Nie mamy preferencji co do umaszczenia, nie będziemy wystawiać, super by było znaleźć psiaka gdzieś na Mazowszu, ale nie wykluczamy dalszych podróży.


Może sprawdz dogi do adopcji?? Czasami ludzie oddaja
Dodofon, przy obecnym składzie drużyny i biorąc pod uwagę wielkość tych psów- bardziej odpowiedzialnie będzie wprowadzić szczeniaka. Mam już sukę adopcyjną i dwa koty, wolałabym w ten mix nie wprowadzać dorosłego psa z ustabilizowanymi nawykami, bo różnie mogłoby się to skończyć. Głównie chodzi o samopoczucie rezydentów, stresu i tak nie uniknę, ale mogę go zminimalizować.
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 listopada 2018 12:31
Wczoraj o treningu owieczkowym skorzystalysmy z zacnej jesieni <3 kielbaska by Iza Lyson

And moi
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 listopada 2018 17:02
wygląda jak poważny pies  😉

moja się powoli zaczyna ogarniać. Ładnie się zachowuje w nowych miejscach i przełamuje strachy. Tylko boi się wyjść za bramkę  🤔wirek: rozważam wywiezienie jej autem 500m od domu i wrócenie pieszo (bo samochodem jeździ jak stary wyjadacz), ale jeszcze poczekam, aż pykną pełne dwa tygodnie od szczepienia, bo ostatnio więcej zachorowań na parwo.
No i przyplątała się do nas jakaś infekcja. Jak w poniedziałek wróciłam z pracy, to pies był osowiały, bez sił i miał bolesne miejsca. Już doszła do siebie, kończymy brać leki i mam nadzieję, że lecznicę przez najbliższy czas to na szczepienia będziemy odwiedzać 😉 przy okazji dodam jeszcze do mojej historii z wetem - zmieniłam lecznicę i jestem bardzo zadowolona. Doceniam jak wet gada do mojego psa 😉
[img]https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45220855_1902277166508613_379359437460078592_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4e9654a3adf9d4d65efd01b5ca965c99&oe=5C790D26[/img]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 listopada 2018 08:31
Prawo tez możesz przynieść na butach 😉
Prawo tez możesz przynieść na butach 😉


Ha  🤣
W kontekście obecnych problemów  z sądami w Polsce brzmi to niemal złowieszczo  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 listopada 2018 09:03
😁 autokorekta nachalnie próbowała mi zmienić możesz na Mojżesz 😁
U mnie już zapadła decyzja i to maleństwo w przyszłym tygodniu zostanie ze mną na stałe.
W głowie milion pytań, ale jakoś sobie poradzę 🙂
Na pewno początki będą najgorsze, ale mam nadzieję, że progres będzie widać z dnia na dzień 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 listopada 2018 11:17
aaga84, gratuluję i życzę powodzenia. 🙂 Jaki malutki  💘 ile ma?

Jara, wiem, ale tu jest wiejski teren i ja tak naprawdę, nie chodzę wiele pieszo, bo dojeżdżam do miasta. Spacer z psem-dzikiem to inna sprawa 😉
madmaddie 8 tygodni, znaleziona w lesie w pudełku z dwójką rodzeństwa
aaga84, fajny maluch! Kurde, nigdy nie zrozumiem co kieruje ludźmi, którzy zostawiają zwierzaki na pastwę śmierci z głodu gdzieś daleko od ludzi, dramat 🙁 Moją kluchę to chociaż "mieli serce" podrzucić pod gabinet weterenaryjny...  🙄
Próbuję wstawić zdjęcie mojego gada

EditL udało się. A to mój adopciak Harry vel Harold - szalony dupel
emptyline   Big Milk Straciatella
05 listopada 2018 08:55
agulaj79, awwwwww! 😍 😍 😍
smartini, cudoooowne foty!
madmaddie, jakaś ona słodka!

Czy ktoś ma/miał styczność z nagim meksykańczykiem (Xolotl)?
Korzystacie może z karmy firmy Moja miska? Przygarnelam szczeniaka i zastanawiam się nad karmą. Mają bardzo ciekawą ofertę ale nie mam pojęcia jak to wygląda jakościowo. I czy sugerujecie się dawkami, które podają? Porównywalam z Britem i sugerowana dawka jest dwa razy niższa.. Nie wiem czy zamówić Brita czy zaryzykować..
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 listopada 2018 16:17
Sonkowa, sugerowanymi dawkami za bardzo nie nalezy się sugerować 😉 czasem pies musi więcej jeść, inny za to mniej, także zasady nie ma.
O Mojej Karmie byla juz rozmowa, chyba nikt nią tu nie karmi ale biorąc pod uwagę proces 'ukladania skladu'... to mozna spokojnie kupic normalną dobrą karmę :P
Okej, w takim razie sobie odnajde 🙂
Ile może docelowo ważyć? Ma 9 tygodni i waży 2,3kg 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 listopada 2018 18:18
Sonkowa, stopy, pokaż stopy 😁
Chciałam dodać zdjęcie ale muszę zmniejszyć najpierw.  😵 na zdjęciach wychodzi jak mały bernardyn, na żywo wydaje się mniejsza.  😂
Dziewczyny potrzebuje pomocy 😉 Zastanwiam się nad zakupem pudla miniaturowego/toy, macie może jakieś sprawdzone hodowle, teraz pełno jest tych pseudo.. A doczynienia z hodowlami pudli nie mam i nie wiem gdzie zacząć szukać, żeby źle nie trafić,  będę mega wdzięczna za jakieś polecenia  :kwiatek:
Szukam firmy, która robi jednoskładnikowe puszki/suchą. Wiem, że są takie, mam zaćmę totalną.
Wy jesteście biegli w te klocki.
Z góry dzięki.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 listopada 2018 19:24
Meatlove ma takie
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 listopada 2018 20:02
Jednoskładnikowe czy monobiałkowe?
Meatlove ma jednoskładnikowe mokre, Purizon Single Meat to suche z jednym źródłem białka zwierzęcego (i bez zbóż)
Dziewczyny potrzebuje pomocy 😉 Zastanwiam się nad zakupem pudla miniaturowego/toy, macie może jakieś sprawdzone hodowle, teraz pełno jest tych pseudo.. A doczynienia z hodowlami pudli nie mam i nie wiem gdzie zacząć szukać, żeby źle nie trafić,  będę mega wdzięczna za jakieś polecenia  :kwiatek:


Polecam na FB grupę Pudle Polska FCI. Tam znajdziesz wszystko. W plikach (lub przypiętym poście-nie pamietam) masz spis hodowli. Z moich obserwacji w grupie hodowla Ukulele, Czarna Fuga. Zajrzyj na fb.
Wrocławianie, czy znacie jakiegoś dobrego psiego fizjoterapeutę? Mam starszego psa, który w niedawno przeszedł dość ciężko boreliozę (walczyliśmy prawie 2 miesiące) i obecnie borykamy się z problemami z chodzeniem. Korzystamy jak na razie tylko z pola magnetycznego, ale jest to niewystarczające. Ktoś godny polecenia w okolicach Wrocławia lub w samym Wrocławiu?

Czy ktoś może w wątku leczył psa po boreliozie (rehabilitacja) i może się podzielić jakie metody się u niego sprawdziły?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się