PSY

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 listopada 2018 20:08
kokosnuss, można, ja w przeciwdeszczowke ubieram, bo mi Bu momentalnie przemaka.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 listopada 2018 20:23
ja też będę w przeciwdeszczówki ubierać jak urośnie, bo nie zniesę smrodu mokrych kudłów w mieszkaniu 😉

Czy ktoś ma materac od Psiej Matki? Rozglądam się za czymś do klatki, na co będę mogła wymienić drybeda jak Mloda wymieni zęby i przestanie się pasjonować zżeraniem własnego posłania. Lubi jak jest mięciutko i wygodnie 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 listopada 2018 20:27
Ja planuję też przeciwdeszczowke ale w formie kombinezonu szukam bo Cho ma na dupie 80% swoich klakow -_-
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 listopada 2018 20:36
Smartini, Hurtta slush combat suit?
Dzieki dziewczyny, to sie rozejrze 🙂

Mi w sumie chodzi o zredukowanie syfu na chacie 😉 tak to kundel ma pancerna siersc, taka szczecine z dosc gestym podszerstkiem i mu zimno nie straszne.
A ja tak spytam, czy ktoś się wybiera na wystawę do Lublina? 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
29 listopada 2018 07:23
Po 2 zimach z Nero, już wypracowaliśmy, myślę, dobry system - nie jest to młodzianiaszek, ale jeszcze nie na tyle dziadzio, by powoli tuptać przy nodze. Dodatkowo "ma go co grzać" i podszerstek zapuszcza co zimę całkiem solidny, tak więc mam Eskadronową plandekę na polarze i zakładam ją jak są naprawdę srogie mrozy i idziemy na spacer, na którym nie będzie hasania. Jak jakaś plaża, las, rzucanie kulasków, hasanie - wtedy nie zakładam, ale biorę ze sobą, tak na wszelki wypadek. ;-)

Przy Diunie zupełnie nie ma problemu, bo ona hasa zawsze i wszędzie, ma ją co grzać  🤣 i nawet przy -20 w zeszłym roku na plażę poszłyśmy i nie było jej zimno ani trochę
ushia   It's a kind o'magic
29 listopada 2018 07:55
kolebka, ja dawałam MSM, końskie zresztą, te z dromy z acerolą
bardzo fajnie zadziałało
Prawdopodobnie ja będę się wybierać do Lublina 🙂
Czy ktoś może mi polecić jakąś sucha karmę dla szczeniat?
Obecnie kończą Brita ale jakoś nie bardzo im leży.
Kiedyś używałam dla dorosłego psa Taste of the wild i byłam zadowolona ze składu i efektów ale niestety karmy tej marki wypadają słabo dla szczeniat.
Może Purizon?
Cobrinha, zobacz sobie Simpsons albo Farminę (obu firm wersje bezzbożowe).
epk pierwsza niestety droga no i co ważniejsze nie ma małych opakowań 1-2kg.
A druga brak dla szczeniąt.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 listopada 2018 14:41
Wielkie dzięki. John Dog wygląda zachęcająco ale z racji że robię zbiorowe zakupy w zooplus chyba zostaje mi tylko Purizon- niestety Acana mają jedynie duże opakowania.
Ktoś stosował?
Wolf of Wilderness z zooplusa jest super. Moje obydwa psy nigdy nie miały się lepiej. Niejadek wciąga ją nosem. I mają wersję dla szczeniąt 🙂
Czy mamy na forum kogoś, kto ma hotel dla zwierząt? :kwiatek:
Czy ktoś może mi polecić jakąś sucha karmę dla szczeniat?
Obecnie kończą Brita ale jakoś nie bardzo im leży.
Kiedyś używałam dla dorosłego psa Taste of the wild i byłam zadowolona ze składu i efektów ale niestety karmy tej marki wypadają słabo dla szczeniat.
Może Purizon?

Moja Purizon wciągała nosem, co przy innych karmach nie miało miejsca w takim stopniu.

WoW, Simpsons.
Jak mi część szczeniaków gorzej przyswajała BritCare L&R, to po prostu przeszłam na Grain Free z rybą i jak ręką odjął w każdym przypadku.
Wielkie dzięki wszystkim  :kwiatek:
Dostałam z Rosji zdjęcia mojej szorstkiej kluski 😀





Jutro 12 tyg
Ciałko jeszcze szczeniaczkowo-kluseczkowe, ale z pyszczka już taka całkiem poważna.
emptyline   Big Milk Straciatella
01 grudnia 2018 17:34
Ascaia, one to moim zdaniem zawsze takie dorosłe pyski mają. :P
Nie wszystkie, ale ona jest taki zarozumialec po prostu 😀
Hodowczyni mówiła, że dziś przy zdjęciach na drodze nadszedł obcy człowiek, to ta niczym nieskrępowana zaczęła mu ogryzać buty...  🤣
Co do ciałka, to dostałam zapowiedź, że będę musiała pilnować co do miski wpada 😀
Miła odmiana, po moich niejadkach hehehehe
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 grudnia 2018 19:59
RaDag, z ciekawości - czemu kupujesz psa z Rosji? Nie ma tu fajnych hodowli w PL? (tak pytam, nie znam się na terrierach)
ostra babka z niej będzie 😀
No nie ma.
To dość niszowa rasa... Na europejskiej 19sztuk, normalnie na międzynarodówkach zwykle po 2.
W Polsce są chyba tylko dwie regularne hodowle, plus co jakiś czas przypadkowy miot.
Z jednej idą maluchy jako maskotki na kolanka (hodowczyni nie chciała mi sprzedać szczeniaka wiedząc, że jestem hodowcą), z drugiej myśliwym na polowania głównie.
Ta hodowla w Rosji, to największa, najbardziej znana na świecie i hodowca bardzo życzliwy, otwarty i pomocny.
Rozmawiałam z kobitką pierwszy raz ponad rok temu i przez ten czas oglądałam jej 5 miotów, z trzech miałam proponowane szczeniaki.
Postawiłam na nią ze względu na to, że jestem nowa w środowisku i nie ukrywam, że zdałam się na jej doświadczenie.
USA i Skandynawia były dla mnie zupełnie nieprzychylne, zamknięte, nie mogłam się dobić do nich, uzyskać informacji, czy ustawić w kolejce jako obcy w środowisku.
Rozmawiała ze mną babka z Czech, ale za późno się odezwała (po paru miesiącach 😀 )
No i tak wyszło 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 grudnia 2018 08:05
RaDag, śliczny rudzielec!
RaDag, a jakie wymogi formalne są przy zakupie psa z Rosji ? Bo to chyba niełatwa sprawa ?
Nie taka trudna.
Po ukończeniu trzeciego miesiąca wścieklizna i 21 dni kwarantanny po niej.
Tyle.
No wiadomo, że wyjazdówkę od weta.
Większy kłopot s transportem, bo tam to są odległości solidne 😀 Ruda 2200km od Warszawy.
A jak kto chce jechać sam (tak jak ja), no to z wizą zabawa.
RaDag oj niestety odległości spore, nam się udało i załatwiliśmy super transport na granicę z Litwą i tam odbieraliśmy malucha  🙂 Była też opcja z samolotem , ale nie byliśmy przekonani co do tego...Jeśli chodzi o wymogi to rzeczywiście nie jest trudno..my to już w ogóle mieliśmy inaczej załatwiane..ale to jeśli ktoś chce to napiszę na pw nie tutaj  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się