PSY

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2011 11:07
Ale różne są od siebie!Śliczne, mama też super 🙂
I jak suka? Poczuła się matką?
Perz już miesiąc na chemii i żadnych zmian, żadnych...  🙄
Jara jeszcze jest czarny ,suczka zaczęła się opiekować małymi .Dzięki za pomoc  :kwiatek:

Dzionka też wielkie dzięki za pomoc  :kwiatek: 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2011 15:32
Ja właśnie wróciłam z 12km spaceru.  😵 Nogi zaczęły mnie boleć jakies 250m przed samym domem, jak musiałam dwa razy wleźć na siatkę ogrodzenia i za pomocą grabek wyciągać piłkę  😵
Mam nadzieję, że mój upiór padnie ze zmęczenia.
Mam nadzieję, że mój upiór padnie ze zmęczenia.
Padnie.....na pół godziny po czym wstanie od nowa gotowy do akcji 😀iabeł:

Pewno zbulwersuję wiele osób ale gdyby trafiło na mnie, uśpiłabym te szczenięta.

k_cian, Twoja też zamiata? 😉
Pewno zbulwersuję wiele osób ale gdyby trafiło na mnie, uśpiłabym te szczenięta.
ja też. za dużo się naoglądałam psiego nieszczęścia.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2011 17:59
Padnie
Padła.



Zaczęłam przed chwilą rzucać mięsem, że sąsiad znów wierci. A to pies chrapał.
Jara ale macie kondycję!

Dziewczyny, czemu nie dać psiakom szansy, może znajdą dobre domy?
Padła.
A to co niewidoczne przeczytała? 😀

Chaff, czemu zabrać szansę tym już istniejącym, dorosłym co czekają i czekają?Psów jest za dużo na świecie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2011 18:25
Przeczytała, ale nie zapesza 😀 Oprócz ruchu miała sporo wąchania, więc trzymam kciuki, że z 30 minut przeciągnie się na 45 😀
Na gumowego kurczaka, piszczącego pora i piłkę już patrzeć nie mogę.
Jak nie widzi to chowam po kątach 😉


Zwłoki zagłodzonego psa rasy amstaff znaleźli policjanci przeszukujący mieszkanie 29-latka z Opola. Mężczyzna został wcześniej zatrzymany za posiadanie narkotyków. Usłyszał już zarzut, m.in. znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

Jak przekazał rzecznik opolskiej policji nadkomisarz Maciej Milewski, policjanci znaleźli zwłoki psa. Był przywiązany do kaloryfera, doszczętnie wychudzony i zmumifikowany. W pomieszczeniu czuć było fetor gnijącego zwierzęcia. - Okoliczności znaleziska wskazują, że zwierzę od długiego czasu było systematycznie głodzone - relacjonował Milewski.

Do zagłodzenia zwierzęcia przyznał się 29-letni Karol U. Tego dnia został zatrzymany do kontroli na opolskim osiedlu Chabrów. Policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z marihuaną, a w jego samochodzie kolejne dwa opakowania - łącznie 1,2 grama.

Funkcjonariusze rutynowo w takiej sprawie poszli również do mieszkania zatrzymanego. Oprócz zwłok psa znaleźli tam jeszcze woreczek z ponad 5 gramami amfetaminy.

Ponieważ mężczyzna tłumaczył, że niedozwolone substancje kupił na własny użytek w Czechach, oprócz zarzutu posiadania narkotyków usłyszał też zarzut przewożenia ich w obszarze wewnątrzwspólnotowym. Może mu za to grozić kara do pięciu lat więzienia.

Niezależnie od tego, sąd rozpatrzy zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt, grozi za to kara do dwóch lat więzienia.



Ja pier*dole! Przed chwilą obejrzałam film jak trzech cweli wyrzuca psa z mostu  😕

edit2:
Blow 1h 40 minut 😀 już chodzi i piłki szuka  😵
Blow, moja? Full serwis 🙂 Mięcho na obiad zdobędzie a i porządek w obejściu zrobi  😁 😁





Jara, a na piszczącego pora jest metoda.. ostre nożyczki lub śrubokręt..  😀iabeł:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 lutego 2011 19:36
... albo mój pies  😁 Jedenego pora załatwia w pół godziny, a potem po całym domu walają się tylko kawałki białej gumy 😉
K_cian, świetna jest 😜
btw monia, gratulacje ogromne! Ten z kropka wymiata 😀

arivle szkoda tak na strzępki.. lepiej zrobić piszczałce małe sepuku kiedy nikt nie patrzy  😁
thx 😉
Dzięki wielkie ,a tu już cały komplet  😵  co parę godzin niespodzianka
Monia ale różnorodność 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 lutego 2011 20:16
K_cian, ale jedym kłapnięciem, może zrobić artystyczny tuning  😁
monia, ale cudne! Oby były kudłate!! Sunia też piękna, takiej szukałam jak poszłam do schroniska te 8 miesięcy temu 🙂 Trzymam kciuki za gromadkę 🙂
Sama jestem w szoku że wszystkie inne ,ciekawe co ona porabiała zanim trafiła do mnie  😁  połowa ma już nowe domy  😅 
k_cian boska psina!  💘

To ja przedstawiam Wam moje maleństwo - Karmelek. Do kopania łopaty nie potrzebuje, ale jest baardzo grzeczny.
Jest to czwarty mój pies, ale na takiego czekałam... uratowany ze stajni i pomyśleć, że kiedyś był czarny w beżowe łaty 😀 i próbowałam wbić sobie do głowy, że to labrador.  😀
Nazywany potocznie Melkiem, Melitem, Kangurkiem Hip-Hop, Karmelitem i Karmelkiem bum-bum. Na wszystko reaguje...  😀






Pozdrawiamy  :kwiatek:
Kowusiasta, dzięki 🙂 Na labradora to on totalnie nie wygląda 😉 Ale na jakiegoś dingo jak najbardziej  👀

Monia aaaaa jaki cudny miot! To teraz obowiązkowa regularna fotosesja  😀iabeł:

arivle no że możliwości ma to wierzę 😉


Troche Brydża











troche go za duzo 😤
za duze zdjecia 🤦
Co tu się dzieje??Jedna ma dingo, druga niedźwiedzia, trzecia świnkę...a toż to PSI wątek miał być 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lutego 2011 09:05
To nie dingo... to kojot! 😀
jutro moje kochanie debiutuje na wystawie 😀 😀 😀

Kowusiasta, bardzo fajny pies 🙂 Masz fotki w całej okazałości?
Ha! A niektórzy mają Tosty :P

kleopatra66,  uhuhuhu jaki puszek 🙂

edit: jak mówię, że dingo to dingo  😀iabeł:



Bo kojot wygląda ździebko inaczej z pysia 😉 Bardziej liskowaty.

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lutego 2011 09:33
Aneta ma jeszcze wilki.

Teraz zagadka, to mój poprzedni pies - jakie to zwierzę? 😀

uszy ma jak yoda :P


k_cian twój pies by mi się przydał do ogarnięcia podwórka ,świetnie sobie radzi z miotło i ogrudek by przekopał  😁  Kiedyś miałam psa co mi nosił żerdzie na ogrodzenie ,niestety parę lat temu odeszła ,teraz muszę sama nosić  😉

gacek🙂 owczarek świetny

Jara zaniedbujesz się ze zdjęciami ,lubię oglądać twojego psa .

Kawusiasta super zdjęcia ,dałaś mi pomysł na zrobienie przeszkód dla psów ,nie mogę ogarnąć ich wariacji ,więc od wiosny zrobię im tor przeszkód żeby się wyżyły .

kleopatra66 życzę powodzenia i zdaj relacje z wystawy

A o to moja banda 1 Szaga ,2 Lusi i Willi ,3 Iga ,4 Jule ta biała, Emilii ta czarna ,nie ma już .Szczeniaki już widzieliście ,są to moje pierwsze szczeniaki od 10 lat.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się