PSY

ash   Sukces jest koloru blond....
22 września 2011 12:24
dragonnia hahaha ! mój robi tak samo! przy odwracaniu się tyłkiem do nas jeszcze potrafi głośno wzdychać  😵
bemyself jeszcze doradzę przejście się na giełdy zwierząt (np w weekendy na Teresy), tam zdarza się, że ludzie próbują sprzedać kradzione psy  😤
Dzięki dziewczyny 🙂 Fajnie, że się podobają!

Tercet, to raczej jakiś miks a'la widziałaś.

Anaa, mistrzunie!!

bemyself, nadal nie ma? 🙁

KTOŚ JEDZIE DO LEGIONOWA W PRZYSZŁYM TYGODNIU?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 września 2011 20:37



JARA, ale się Maszy mordka cieszy 😀 Super!
dzis jade do schroniska, poszukać maluszka jakiegos, bo mi serce pęknie. caly czas szukamy gluptasa, jezdzimy, oglaszamy, rozklejamy ulotki 🙁

przejedziemy sie na teresy w niedzielę, oby🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2011 10:49
Dzionka  👀 może jednak się skusisz na niego? :>

Popatrz ogolili go na zero, cały był w pchłach i okazało się, że ma ok 2 lat 😉
JARA, nawet nie wiesz jak bym chciała, żadem pies dawno tak do mnie nie przemówił jak on z tych zdjęć... Zrobiłam mu nawet akcję promocyjną w domu, ale mój facet mnie wyśmiał z pomysłem drugiego psa, więc chyba nie ma opcji 🙁 Jest takim słodziakiem, że mam nadzieję, że szybko znajdzie domek...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 września 2011 14:25
Dziewczyny ratunku brzuch mi z nerwów rozrywa, chyba jednak zdecyduje sie na opcje wystawienia przez hodowczynie 😡

Doswiadczone kolezanki prosze o przypomnienie czego nie powinnam zapomniec na wystawe
Wiadomo:
1 .zaswiadczenie o szczepieniu,
2. potwierdzenie przyjecia zgloszenia
3. miaska + woda:P
4. ringowka
i co jeszcze?
Zairka psa  😁  😜

Będzie dobrze!  😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 września 2011 15:21
hahahahaha dobre:P znajac mnie w takim stresie to moglabym zapomniec...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 września 2011 18:13
Zairka - dacie radę, pierwsze koty za płoty, a potem już będzie ciut lepiej. Tak myślę 😉

JARA, ależ Masza pluszowa! Wygląda jak taka przytulanka. Przytyła już trochę? Naszej na razie lekko zakryły się żebra, na kręgosłupie i miednicy nadal mało tkanki. No, ale mamy ją niecałe 2 tygodnie.

Może głupie pytanie - jakie warzywa można dawać psu w mokrej karmie? Wszędzie piszą 'mięso, ryż/ kasza i warzywa", ale nie podają, jakie. Mój dawny pies żarł marchew, ale Leeloo marchewka kłuje w ząbki, zostawia ją. Wszelkie fasolki ofc odpadają, ale co można?

Byliśmy dziś w lesie u teściów. Suka przeszczęśliwa, wylatała się na lince, brykała jak źrebak, tarzała się w mchu. Bardzo ładnie do nas przybiegała. Poznała się z suką teściów, póki co przez siatkę, wywąchały się, było OK dopóki Xena nie zaczęła popiskiwać, Lee się podnieciła i zaczęła szczekać, to ją tamta obwarczała. Kiedyś je spotkamy na neutralnym gruncie.

Tak czy siak, wróciliśmy o 16 i pies do tej pory nieżywy. Ma jeszcze mało siły, głowa by szalała, a ciałko pada.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2011 18:23
maleństwo, wszystko oprócz cebuli i czosnku.


Masza przytyła kilogram, a później ten kilogram zrzuciła. Jest u nas dopiero miesiąc i tydzień, a dopiero przed wczoraj wyszło co jest powodem jej biegunek :/
Witam 🙂
Nie zdążyłam jeszcze przejrzeć wszystkich wpisów ale w międzyczasie chciałabym przedstawić swojego psa. Jestem posiadaczką mało popularnej rasy w Polsce mianowicie szpica wilczego Sajmona 😉


Uploaded with ImageShack.us

oraz stajenną maskotkę bokserkę Korę


Uploaded with ImageShack.us
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 września 2011 20:10
JARA, o patrz, to mnie zadziwiłaś, bo byłam pewna, ze jest więcej ograniczeń, zwłaszcza ze względu na gazopędność pewnych rzeczy... Dzięki.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2011 20:15
[quote author=maleństwo link=topic=32.msg1139530#msg1139530 date=1316805054]
JARA, o patrz, to mnie zadziwiłaś, bo byłam pewna, ze jest więcej ograniczeń, zwłaszcza ze względu na gazopędność pewnych rzeczy... Dzięki.
[/quote]

Cebula i czosnek powodują anemię. A to czy podasz psu kapustę i będziesz wąchać jego bąki to już Twój wybór 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 września 2011 20:17
Jeśli chodzi o gazopędne warzywa cóż robisz to na własne ryzyko  😁
Jara, Masza jest prze-śli-czna!  😜 Ależ Ci się perełka trafiła  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 września 2011 00:02
Jara, Masza jest prze-śli-czna!  😜 Ależ Ci się perełka trafiła  😀


Strasznie dziękuję 🙂😉
Dla jednych perełka, a dla innych zwykły pies na łańcuch. I tak pewnie by skończyła. Czekałam na takiego psa rok i warto było jechać po nią te 180km w jedną stronę, aż pod Poznań 🙂😉


A najbardziej serce się cieszy kiedy porównuję zdjęcia z przytuliska do tych wczorajszych  😍 Mam wrażenie, że jest u nas od zawsze, a minął miesiąc i tydzień.







Zwłaszcza, że Maszulek mógł do nas nigdy nie trafić. Długo szukałam drugiego psa i w końcu zdecydowałam się dać ogłoszenie na dogomanii. Po opisaniu jakiego psa poszukuję pojawiały się propozycje, ale kompletnie odbiegające od moich "wymogów". Ludzie podsyłali mi psy, mimo iż poszukiwałam suki, bardzo stare, mimo że ja szukałam psa młodego zniosącego energię Zivy albo w typie owczarka niemieckiego, gdzie zaznaczyłam że chce burego kundla.
I kiedy już przeszłam pozytywnie wizytę przedadopcyjną i Masza była już dla mnie "zaklepana" i miała tylko poczekać 3 dni (co mogło się skończyć jej zgonem) na mój przyjazd to wolontariuszka, która załatwiała całą tą akcję przyznała mi się do czegoś. Zobaczyła moje ogłoszenie i pomyślała, że może Masze mi pokaże. Stwierdziła, że podeśle mi jej zdjęcie, ale była w 100% przekonana, że nawet nie zwrócę na nią uwagi. I tak jak nie zwróciłam na nią uwagi, tak stała się psem z wielkiego miasta  💃
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 września 2011 12:02
Dwa pytania: czy ktoś karmił Chudleysem?
I drugie o wzmacniające preparaty na stawy dla wyczynowca 😉. Co myślicie o podawaniu czarciego pazura?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 września 2011 14:10
I co?! Zairka się nie pochwaliła wygraną?  🏇
Przeżywa jeszcze ;p
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 września 2011 15:18
Zairka dopiero wrociła, mega padnieta 😁 ale juz sie chwali 😅

CASSIDY Gorzowska Panorama ocena dosk, lokata 1 i CWC, tym samym skończył Championat i jest nowym Championem POLSKI!!!! 😅
W CACIBIE mocno sie sedzia zastanawial komu dać res. CACIB ale Cassi niestety Inochodzil w 2 przebiegu i spadlismy na 3 lokate... ale powiedzial ze pies, piekny, jest nim oczarowany tylko musimy wiecej biegac.... przegralismy z 2 czechami

Jestem starsznie dumna!!!!... i chce jeszcze 🏇
Jara, ja tam wierzę w przeznaczenie  😉

Zairka, gratuluje! Kto go w końcu pokazywał?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 września 2011 15:41
Jara, ja tam wierzę w przeznaczenie  😉

Zairka, gratuluje! Kto go w końcu pokazywał?


Sierra ja 💃 dlatego jestem podwójnie dumna!! 💃
Swietnie sie bawiłam, kilka fotek,


to juz na CACIBie,

musze przyznać że sędzia mnie mile zaskoczył, mimo że przegraliśmy z Czechami to powiedział że pies piekny, świetny materiał tylko musimy więcej biegać.... Cassid w 2 biegu poleciał inochodem :oops:  Ale wsparł mnie na duchu bardzo 😀

Cassi z hodowcą🙂

i razem

a po wszystkim
(jak zeszłąm z ringu to oczywiscie sie poryczałam ze szczescia :oops: )

Na konkursie na najbardziej dobraną pare


i na stronke naszego groomera🙂
[/quote]

Ciekawe jak poszło RaDag? 👀
Zairka, wow, wielkie gratulacje!! Super wyglądaliście!!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 września 2011 17:29
Zairka, MEGA! Cudownie, wspaniale, bosko! Gratulacje! I jaka Ty dzielna byłaś 😀
BRAWO BABO!!
Wiedziałam że dacie radę 🙂 Graty!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 września 2011 19:52
Przeżywa jeszcze ;p


Escada w ogóle bardzo miło Cię poznać. Byłam tak oszołomiona tym co się działo na ringu u bulli i zwycięstwem Zairki, że jak oszołom się zachowałam  😵

Myślałam, że jesteś w bardziej podeszłym wieku 😉
Zairka, Gratulacje 😉 Jaki był wynik konkursu na najlepiej dobraną parę bo IMO wymiatacie 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się