PSY

MartaBaranowska   Proszę o więceeej fot.  👿 👿  Co to tak jedną?!?  🤔
A to moje dziewczynki z wczorajszego spacerku 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 września 2011 09:46
RaDag, ile w sumie masz psów ?
RaDag  👍 za pielęgnacje , gdyby mi tak przyszło codziennie czesać psy to bym zwariowała .... Dlatego york całorocznie krótko ścięty ...  🙄 Raz  z nudów (brzydka podoga,brak neta....) przy dłuższej szacie zrobiłam mu salon piękności ..... skurczybyk poleciał pod konie i wytarzal się w sianie/słomie ......... podziękowałam, nie zapuszczam mu długich włosów  😵
qniara już wspominał tu nie raz, że czeszę raz na miesiąc to najczęściej, zwykle ok dwa i pół miesiąca.

JARA od czerwca mieszkam z narzeczonym i właśnie z tymi dwiema dziewczynkami: Kontra (4,5r.) i Lawia (1,5r.), miesiąc temu sprzedaliśmy ostatniego czarnego szczeniaka Medorka, którego wystawiałam we Wrocku.
Z moją mamą została Ash (10,5r.) i jej czarny pies RINO TIVIO (7,5r.).
No i kundelek Mike (13,5 r.), który od wiosny dotrzymuje mojej, samotnej babci towarzystwa.
Ale wszystkie psy Kuźni nasze są 😉
cieciorka   kocioł bałkański
30 września 2011 21:19
Wiecie gdzie dokładnie ma miejsce wystawa w Legionowie? Wybiera się ktoś?
cieciorka, w Nowym Dworze Mazowieckim
http://www.zkwp-legionowo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=195:xx-wiosenna-mapka-dojazdu&catid=23&Itemid=131
Jeżeli moi rodzice wezmą Harleya na szkolenie i tym sposobem mnie zastąpią, to i ja będę 🙂

Przy okazji: Harry by nasza forumowa Strzyga z wyjazdu nad morze ( :kwiatek: )
cieciorka   kocioł bałkański
01 października 2011 09:40
Anaa, mapkę znalazłam, ale może znasz adres?
Wybiera się ktoś?
ul.Sportowa 66 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 października 2011 09:52
Anaa, mapkę znalazłam, ale może znasz adres?
Wybiera się ktoś?



K_cian będzie.
Będzie 🙂 od 13:20 flaty, ring...eemm... nie pamiętam który :P edit. ring 14 🙂
Radzę obejrzeć dokładnie mapę na stronie oddziału, ponieważ są tam jakieś remonty i zależnie od tego, z której strony się jedzie, można mieć lekki problem z dojazdem.

Dzisiaj też byłam -Wystawa Klubowa Retrieverów dla odmiany.
Tosiak w klasie championów, lokata 1, ocena doskonała, CAC. 🙂😉) W rasie zgłoszonych 38psów a porównanie o Zwycięstwo Kluby przegrałyśmy zasłużenie - małpa nie chciała jeść śniadania, a potem dopadł ją szał na smaczki... Na rękę z podniesionym podskakiwała i podłaziła dupką, ewentualnie siadała a na rękę przy pysku przestawała machać ogonem i smętnie go opuszczała w dół... Cóż tu mówić.. kopasek w dupasek się nam należał 😉 Ale i tak było super.
A rasę wziął pies znajomej z młodzieży (jeden z pretendentów do bycia Tosinym mężem zresztą 😉 ), na finałach BIS Junior 3 i BIS 3 🙂

Toś na lokacie 🙂


sierra jak pięknie Harley wygląda!!
qniara już wspominał tu nie raz, że czeszę raz na miesiąc to najczęściej, zwykle ok dwa i pół miesiąca.

Tylko moje mają na codzień styczność z sianem i słoma ;p
cieciorka   kocioł bałkański
01 października 2011 19:22
Sierra, dzięki 🙂
dokopałam się już do programu. nawet wystawa jest niedaleko stacji, tylko że ja moglabym do 14 max.
ach, nie ma ktoś wolnego miejsca w samochodzie z warszawy?
[quote author=RaDag link=topic=32.msg1145123#msg1145123 date=1317388131]
qniara już wspominał tu nie raz, że czeszę raz na miesiąc to najczęściej, zwykle ok dwa i pół miesiąca.

Tylko moje mają na codzień styczność z sianem i słoma ;p
[/quote]
Moje wcześniej też, od czerwca z dalsza od koni, ale i tak 1- 1,5h dziennie po chaszczach leśnych 😉
Ale to też zależy od pedantyczności wł dużo 😉


k_cian- moje gratulacje!
Piękny sukces 🙂 Ale też zasłużony. A tosiakowa szyja to mnie zachwyca zawsze- jeszcze ta zaciskowa ringóweczka tak ładnie podkreśla 🙂
Świetne sukcesy młodziaka, kandydata- gratulacje oka 😉
RaDag dzięki 🙂 Zaraz pokażę Ci gnojka 😉 Łysun jeszcze totalny, klatka jeszcze schodzi... roczek ma z kawałkiem 🙂 Poczekamy co z niego wyrośnie jeszcze, bo krycie i tak na wiosne 2013 😉



a drugi obiekt to już dojrzały samiec 😉 tutaj w wieku 3lat

maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 października 2011 08:26
k_cian, gratulacje, widzę, że zawsze jesteście w czołówce 😉

A u nas małe sukcesy, jest minimalnie lepiej w obliczu innych psów - czasem sie z jakimiś powącha, z jednym już nawet dwa razy, bo często lata luzem w tym samym miejscu. Tylko ona by chciała, zeby pies siedział bez ruchu i pozwalał się tyckać nosem (ona jest baaaardzo namolna w tym wąchaniu), a tu piesek był równie energiczny i skakał jej na kark, więc go obwarczała. Sporo pracy przed nami, ale też coraz częściej udaje nam się ją wyciszyć.

Drugi sukces w domu - wczoraj pierwszy raz się z nami chwilę pobawiła. Poskakała, pogoniła piłkę, poszczekała. Ona jest dziwna w domu, jak się zacznie albo bawić, albo przymilać, to zaraz kuli się w sobie i idzie do legowiska. Tak jakby chciała, ale bała się. no nic, idzie ku lepszemu 🙂
[quote author=maleństwo link=topic=32.msg1142364#msg1142364 date=1317126289]
W&W, zgadzam się z Dzionką!
Kurczę, patrzę i patrzę, i marzy mi się na wiosnę zapisać się z Lee na takie agility... Tak tylko dla siebie, żeby spędzać czas z psem i pobiegać na powietrzu.
[/quote]

Zapraszamy 😉

http://www.dimico.olsztyn.pl/


Właśnie wróciliśmy z Fadzikiem z ponad tygodniowego maratonu po stolicy...Padamy oboje, kocham ten stan, było warto 🤣  Przypadkiem pomacałam też coś Rudego 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 października 2011 17:10
Blow, no właśnie już tę stronę widzieliśmy. Ech, mam nadzieję, że do wiosny już będziemy ogarnięte w stosunku do psów...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 października 2011 19:20
No tak, przypadkiem i ja pogłaskałam Fadowskiego  🤣

A my dzisiaj brałyśmy udział w pokazach- z Rudym prezentowałyśmy frisbee,sztuczki i obedience,a szkota 8 letniego wzięłam na pokazy agility  😁.
Chciałabym zaznaczyć,że Wojenka(szkotka) ostatni raz na torze agility była z 5 lat temu  😁,a na widok przeszkód merdała i szczekała(zachowanie dla niej obce-byłam w szoku) i nie zapomniała nic z agilitowania  😀. Śmiesznie było  🏇
Maleństwo - czasami nie da się nie być w czołówce z racji na popularność rasy.  🤣 Na szczęście na wystawach  z dobrą obsadą sędziowską jest z kim walczyć 🙂 a wygrana wtedy cieszy po stokroć!

Wczoraj sędziował nas niesamowicie miły sędzia z anglii, z hodowli Fenwood i IMHO bardzo dobrze posędziował. Tosia w championach znowu 1 dosk i CAC 🙂 a w porównaniu tak mu się suki podobały że ganiał nas po ringu milion razy, macał, oglądał... i znowu ganiał ;P Najbardziej łechcące jest to, że przy BOBie nie miał takich wątpliwości jak na porównaniu o najlepszą sukę hihi.
Wygrała ostatecznie z nami suka, która wzięła suki też w sobotę na klubie 🙂 no i wczoraj wzięła też BOBa. Także dziewczyna w świetnej formie na prawdę  👍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 października 2011 08:33
Jakaś karma się trafiła? 😉 😀
Gratuluje po raz kolejny 🙂
k_cian no ładni faceci. I podobni- wyraźny typ masz 🙂
Gratulacje po raz drugi.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 października 2011 10:07
K_cian GRATULUJE!!! Tośka mistrz 😜
Mi sie już marzy nastęona wystawa 😁...tak, tak pewnie potem zaczne sie stresować 😂
Ale następną planujemy dopiero na lato, we Wro na pasterskie 🙂

Musze sie pochwalic że Keszu biegał ostatnio z owcami i był fenomenalny jak na to ze to nasz 1 pierwszy raz, a czytalam tylko co i jak robic 💃
Niestety nie mielismy fotografa, dorwałam aparat na koniec jak juz psa odwolałam a owcom otworzyłam zagrode. Fajnie że pies z niepracujących rodziców jest taki wszechstronnie uzdolniony, szkoda że czas i zacięcie mam tylko na rekreacyjne zabawy 🙂

a tu po zaganinaniu

i Kesz ze swoim nowym kumplem Ciu-Ciem


z jakiś początków agillitowych



Piotruś też lubi agi😀


i z coś z codzienności

czy ktoś podawał swojemu psu NAF Canine Superflex ? Chce kupić swojej czarnej turbokuli w celach wsparcia aparatu ruchu, jako zę ostatnio dosć aktywnie się udziela ( pływanie, dłuższe spacery, aportowanie z skakaniem)
Suka przestała być agresywna w stosunku do psów.
Bardzo polubiła konie.



Ciska, piękne zwierzę z niej!A metal na szyi w celu...?

Podczas wojarzy w stolycy zdążyłam się zboczyć...bawiliśmy się w ozzikowym towarzystwie i poznaliśmy pewnego sławnego Ozzika-podróżnika 🤣 Lubię na nie patrzeć, przebywać w ich towarzystwie...ale tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że dla mnie to nie to.
Kolczatke ma ponieważ tego tematu jeszcze nie ogarnelismy do końca  😉
Ciągnie strasznie na obroży ale sie uczy i zakładamy jej na zmiane , wiedziałam ze takie pytanie padnie ale nie bede jej specjalnie do zdjeć zdejmować  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
03 października 2011 16:31
Moja Macallanka kończy dzisiaj 13 lat !  😅 😅 😅
W Polsce jeszcze żaden pszeniczny szkot nie dożył takiego wieku. Maka idzie na rekord  🤣
Muszę zrobić jej aktualne zdjęcia, a tymczasem sprzed kilku lat...




Piękny wiek 🙂
Gratylacje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się