PSY

Dzięki raz jeszcze wszystkim 🙂 I niestety kurde karmy nie dali :P właśnie szukam czegoś 🙂😉

RaDag, no zdecydowanie wiem co mi sie podoba, ale jeśli chodzi o typ.. dwa różne. Te psy które wstawiłam to zdecydowanie angielskie linie i angielski look. I z anglików właśnie to mi sie podoba. I planuję kryć angielskimi liniami. Ale szwedzkie są świetne, bardzo takie na show bym powiedziała. Mają to coś.. ale wśród szwedów dominują w kółko te same linie i bardzo dużo jest ich u nas. Ale są super.

wojenka piękny wiek, na prawdę!

Blow, widziałaś się z Magdą i Juicem? 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
03 października 2011 21:12
Dziękujemy  🙂
Jeszcze odkopana historia-Macallan na pokazach agility,to chyba 2003 rok:



[quote author=k_cian link=topic=32.msg1147813#msg1147813 date=1317666794]
RaDag, no zdecydowanie wiem co mi sie podoba, ale jeśli chodzi o typ.. dwa różne. Te psy które wstawiłam to zdecydowanie angielskie linie i angielski look.
[/quote]

Mówiłam o wstawionych chłopcach 😉
wiem 🙂  piszę, że z obu typów flatów - angielskiego i skandynawskiego- zdecydowanie w obu mam typy które mi się podobają 🙂 te dwa są z angielskiego. 
cieciorka   kocioł bałkański
04 października 2011 12:19
[quote author=k_cian link=topic=32.msg1147813#msg1147813 date=1317666794]
wojenka piękny wiek, na prawdę!
[/quote]
Gapa dobija siedemnastki 😉

Z wystawy uciekłam przed twoim przyjazdem bo marzłam bardzo 🙂
Jeszcze raz spróbuje?


Podawał ktoś psu preparat Naf Flexi Joints? Bo nie wiem czy brać Orlinga darling Biosol cyz spróbowac Nafa?
Wojenka, super psina 🙂 Równolatka mojego Puyola 🙂

U nas znów wycie, bo zaczął na dłużej zostawać sam w domu. Sąsiad się poskarżył, że wył pół dni ostatnio. No cóż, wracamy do nauki.
Dzionka, a może spróbujcie poradzić się jakiegoś behawiorysty?...
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
04 października 2011 23:36
Suka przestała być agresywna w stosunku do psów.


Mogłabyś napisać coś więcej, jak z nią nad tym pracowałaś? Do jakiego etapu dokładnie doszłyście? Może się normalnie bawić z innymi psami? Z góry ogromne dzięki 🙂
Dzionka, nie pamiętam czy ten temat był poruszany, coś mi świta, że już tu komuś sugerowałam-spróbuj DAPa.Nie wierzyłam w skuteczność feromonów....do momentu, w którym zetknęłam się z przypadkiem, w którym okazał się jedyną efektywną metodą 😲
Właśnie chciałam pisać o feromonach. Najlepiej połączonych z zajęciem jakimś- uszy wędzone, kong. No i przede wszystkim porządne zmęczenie przed wyjściem- jak nie starczają godzinne spacery to trzeba trzy h 😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
05 października 2011 11:13
a ja uwalilam egzamin  😵 na wlasne zyczenie. Gruzowy. Mialam do przeszukania jeden budynek, znalazlam 4, uznalam ze pies byl wszedzie i to juz koniec wiec przed czasem zglosilam ze koncze. A okazalo sie byl jeszcze jeden. Widzialam ze pies cos tam weszyl, ale zaraz obok byl inny czlowiek schowany, wczesniej znaleziony, bylam pewna ze to zapach od niego wywiewa i osiada na scianie. A to byl drugi, choera, przy tej samej scianie tyle ze po drugiej stronie. Mac...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 października 2011 11:27
Nie ma to jak być mądrzejszym od psa,co?  🤣
To co teraz? Co ile musicie przeprowadzać te egzaminy,co rok?
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
05 października 2011 14:00
ano, pokory zabraklo, pokory  🤣
za pol roku moge powtorzyc bo w roku sa dwie sesje tylko, na razie mamy system, ze co rok trzeba zdawac, ma wejsc nowy, w ktorym egzamin bedzie wazny 18 miesiecy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2011 14:07
A czy do zdania egzaminu za pół roku jesteś wykluczona ze swoich obowiązków?
Jadłam, i akurat w telewizji było, że mastiff pogryzł chłopca po twarzy. No dobra, współczuję. Ale to co było na końcu (nie pierwszy raz to słyszałam)...
"Pies powinien być uśpiony, i dodany do list ras szczególnie groźnych" normalnie mnie krew zalewa jak takie coś słyszę, NIE MA psa szczególnie groźnego, to zależy jak właściciel się nim zajmie! Tak wiem, pełno osób już o tym pisało, ale musiałam gdzieś się wyżalić  :/
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
05 października 2011 17:43
tak, teoretycznie jestem bez uprawnien gruzowych na pol roku, mam wazne terenowe. W praktyce w okolicy jest juz tylko jeden pies z papierami, wiec jakby co...to pewnie na papiery terenowe pojade nawet do gazu. A uwalilam przez wlasna glupote a nie braki psa.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2011 17:53
tak, teoretycznie jestem bez uprawnien gruzowych na pol roku, mam wazne terenowe. W praktyce w okolicy jest juz tylko jeden pies z papierami, wiec jakby co...to pewnie na papiery terenowe pojade nawet do gazu. A uwalilam przez wlasna glupote a nie braki psa.


Następny egzamin zdasz śpiewająco 🙂😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
05 października 2011 17:55
a  gromkie mac mac pod melodie wlazl kotek na plotek bedzie sie nioslo po zaganskim poligonie
Tet, no nie pocieszę Cię - dałaś ciała  😉 ale to takie ludzkie, że chyba nie ma co walić się po głowie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2011 18:27
Eee tam jest teraz bogatsza o kolejne doświadczenie 🙂
Raz na wozie, raz pod wozem a na swoich błędach niestety uczymy się chyba najlepiej-bo nie głupio go popełnić raz, głupio popełnić go znowu nie wyciągając wniosków 🤣
Blow, a skąd to wziąć? Pierwsze w ogóle słyszę... Mogłabyś napisać coś więcej?

RaDag, niestety u niego wszystkie paszczowe zabawy odpadają - nie gryzie niczego, nie zajmuje się wędzonymi uszami, kostkami, kongiem - wszystko już przerobiła, włącznie z tym kongiem dla seniorów faszerowanym pastą zamiast ciastkami. On ma słabe zęby i nie za wiele już, więc nie lubi ich używać. Napisz coś więcej o tych feromonach!

Niestety, będzie teraz więcej godzin spędzał sam w domu, ale na spacery chodzi 3 dziennie - 1 krótki i 2 długie. Maksymalnie jest 7 godzin sam, ale to rzadko. Zostawiam mu włączoną muzykę, ale nie reaguje chyba na nią za bardzo. Ciekawa jestem innych sposobów 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 października 2011 21:04
a ja dzisiaj po raz kolejny kłóciłam się z jakims zasranym dziadkiem 😵
Oczywiście siedziały dziadki na ławce i jeden skomentował jaki piekny pies, na co drugi to mieszanka "Lessi'', ja mu na to że to rasowy pies, owczarek australijski a on do mnie żebym kitu nie wciskała bo on ma już ponad 70 lat i swoje w życiu widzial 😵
Stwierdziłam że nie ma sensu dalej kontynułować rozmowy, odchodze a on do mnie, żebym sie wstydziła takiego dużego psa trzymac w blokowisku, że męcze zwierzęta i takich jak ja powinno sie karac i w budzi trzymac 😀iabeł: cos we mnie pękło, powiedziałam pare słów co myśle o jego podejsciu (dość ostro), że życze każdemu psu żeby go właściciele tak męczyli, że wraca ze spacerów zmęczony tak że w domu tylko śpi, albo pracuje....
Pan który siedział obok zaczął mi bić brawo 😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
06 października 2011 08:08
Zairka, to dobrze zes sobie cattla nie wziela bo bys sie zagotowala na komentarzach o pieknie umaszczonym kundelku  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 października 2011 08:22
Ja to mam na codzień 😀
To morderca! Trzeba uśpić, najlepiej zaraz po urodzeniu! 3 tony uścisku na cm2! Jak złapie to nie puści! 4 rzędy zębów! Takie psy zagryzają właścicieli podczas snu! Jednym kłapnięciem odgryza rękę! Świnia! Jak na ciebie spojrzy automatycznie rzuca się do gardła. To pit bull. itd..
Ale i tak mistrzem było: mamo! mamo! ta pani prowadzi kozę! 😀


Catlle faktycznie wygląda jak stary kundel, ale dla mnie są najpieknięjsze  😍 przynajmniej nikt go nie ukradnie z podwórka 😉


Na powyższym zdjęciu widać, że mój pies ma standardowe uzębienie  😁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 października 2011 08:38
I Wy się przejmujecie takimi rzeczami? Z ludźmi nie ma co nawet wchodzić w dyskusje. Kiedyś szła grupka młodych dziewczyn i na widok Rudej krzyknęły głośno i z odrazą "co za brzydki pies, wygląda jak hiena!". Myślała może, że sprawi mi tym przykrość, ale to był dla mnie największy komplement  😁

Ale i tak mistrzem było: mamo! mamo! ta pani prowadzi kozę! 😀


Ja prowadząc kiedyś pszeniczną szkotkę usłyszałam "o, a ta pani prowadzi zajączka!"  😁

Hahaha, ale komentarze 😀 Ja ciągle słyszę "tato tato, owieczka!". Sama tak do niego mówię, więc tylko potwierdzam 🙂

Dziewczyny, napiszcie mi o tych feromonach!!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 października 2011 10:19
Wczoraj wreszcie Jumbot został uśpiony... Psiak, jak się okazało po sprawdzeniu książeczki, prawie 20 letni, po 3 operacjach wycięcia nowotworu, z zanikiem mięśni w zadzie i tylnich łapach, a ojciec K. dalej chciał go leczyć i trzymać przy życiu... :/ Z jednej strony to rozumiem, ale pstrząc na Jumbota... Dopiero wczoraj udało nam się go przekonać, żeby skrócił mu ciepienia...
A teraz pewnie hasa za tęczowym mostem, podrywa suczki i bawi się ze szczeniakami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się