PSY

Witam


Potrzebuje preparatu najlepiej w płynie dla sowjego starszego wilczura.
Czy ktoś moze stosował preparaty Cortaflexu dla psów, NAF-u lub tez Orlinga?

BEde wdzieczna za szybką odpowiedz, poniewaz potzreabuje na dniach zamówienie składac.
chodzi Ci o preparat na stawy?
świetne efekty daje u starszych psów cartrophen vet w zastrzykach
dostał zastrzyki z carthopenu ale przyznam szecze że srednio pomogły
Jestesmy drugi dzień po stosowaniu Inflamexu i Biosolu i musze powiedziec ze widac pierwsze efekty. Pies rozluźnił się , biegac zaczyna, dzis nawet na mnie z łapami wskoczył....JAk na razie jestm mile zaskoczona 🙂
czy wiecie ze mozna sie za darmo zaczipowac w wawie?
c.
może Arthroflex?
Arthoflex podawalismy nie pomagał zbytnio
cieciorka&okwiat napisał: czy wiecie ze mozna sie za darmo zaczipowac w wawie?
c.

lista lecznic na dole strony

http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/Biura_Urzedu/OS/Zwierzeta/chipowanie.htm


Czipowałam półtora miesąca temu.
Pies nawet nie zauważył.
Myśmy Shanulca czipowali już z rok czy nawet dwa lata temu. I wtedy jeszcze było płatne

A tak swoją drogą, ONa jak jeszcze było w miarę ciepło, a trawka zielona





A jak tam agilitowcy sobie radzą? piszcie jak Wam idzie
u nas okej ostatnie zawody poszły b. dobrze 3 razy stanęliśmy na podium 3 miejsce



Pozdrawiam
Polonez gratulacje ! Świetna foteczka

Mój pies mnie wczoraj nastraszył. Wyła przez sen ! Nigdy czegoś takiego nie słyszałam, mam nadzieję, że to nic nie znaczy.
Latający pies Super polonez, gratuluję sukcesów! I życzę kolejnych

A sznurka..? chyba też się z psiakiem bawią w agility, czy mi się wydaje?
dziękuję 🙂

W tym sezonie to były ostatnie zawody dla nas, bo wsumie mielismy jechac do Łącka na halówki w ten weekend, ale zrezygnawałam żeby zbytnio nie przeciążyć psa i siebie. Przez zime będziemy ciężko trenować u nas na placu, może wybierzemy sie na jakieś zgrupowanie, tak żeby na wiosne wystartować w jedynkach.

Lena

Wyła przez sen ! Nigdy czegoś takiego nie słyszałam, mam nadzieję, że to nic nie znaczy.



to tylko znaczy, że miała sen. Moim psom bardzo często się to zdaża. Tacyt kopuluje yyyyy tzn. galopuje hihi, czasem wydaje mu sie że cos je i mlaska na całego. A Bloom podczas snu skacze przez przeszkody haha i wydaje z siebi dziwne dzwięki, naprawde dziwne

amnestria - sznurka z tego co wiem kiedys chodziła na treningi agility ze swoim psem, teraz to chyba ze swinka agilituje tak z moich obserwacji wynika hihi ale zapewnie odwiedzi ten wątek i sama podzieli sie info.

Pozdrawiam psiarzy
Hej babeczki!
Sznurka się teraz z zoo w domu w hopki bawi, niestety życie wymusiło na mnie rezygnację z treningów bo niestety brak czasu, brak prawka i mieszkanie na zadupiu.
To trochę tak było ze jak było agility to brakło czasu na konie i życie. A przy swojej stajence nie można sobie na to pozwolić. Ja traktowałam to bardzo rekreacyjnie - nie myślałam o zawodach bo żeby myśleć o sporcie tak samo jak w jeździectwie trzeba mieć najpierw "sportowy materiał"
kleoptra jaka słodzizna!! 🙂
kujka   new better life mode: on
20 listopada 2008 22:54
Edit
sheltie , czyli owczarek szetlandzki
To i ja się z moim kundelkiem pokażę 😉

Deks -



Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
21 listopada 2008 22:23
moja szefowa (weterynarz) ma najlepsze wyniki sa po Hyonate, to jest hialuronian sodu dawany dozylnie. niestety cena powala na nogi, szczegolnie ze nie daje sie tego tylko jeden raz, a conajmniej 3.

oczywiscie chodzi mi o stawy
pigwa na razie odpukac w niemalowane drewno wyszlismy z dziakiem na prosta. Orling i Inflamex Cortaflexu daja efekty 🙂
Lena-moja tez czasem wyje, gada, biegnie itp rzeczy😉
jak miala ze 3 miesiace i jeszcze w ogole nie potrafila wyc kiedys w nocy zaczela jak syrena doslownie, myslalam,ze na zawal zejde, a ona z zamknietymi oczami glowa wyciagnieta i wyje w najlepsze jak prawdziwy wilk xD zew natury sie w niej obudzil😉 nie ma sie czym martwic, znak, ze ma emocjonujacy sen😉)

my dzisiaj bylysmy na szczepieniu i kontroli, wszystko ok, Nika dzielna byla, wylizala pania doktor...i za cholere nie chciala ustac na wadze przez co wachala sie jej w granicach 14,5-19.9 kg😀
jeju jeju jeju, za 2 godziny przyjedzie do mnie nowy piecho. AAAAAle się cieszę 😀



nanananana
ciri
Twoja też Nika?

Moja psica ma niesamowicie wybujałą wyobraźnię senną, bo raczej wyjątkowo zdarza jej się spać spokojnie. Piski, mlaski, poszczekiwanie, ssanie, lizanie (tak, że cały język ląduje na poduszce ), bieganie, machanie ogonem - słowem pełny repertuar. I to jest standart.

A tutaj jamNika w trybie "jestem bieeeednym mały pieseczkiem, który nie jadł nic od tygodnia..."



"Ojej, ojej, co tam macie smacznego... ojej, ojej nie zjadajcie wszystkiego..."
aurelia ale słudziutkie.co to za piesinek?

Ascaia Nina robi miny jak jamnik mojego Karola Jamniki to potwory

Na wiosne prawdopodobnie zawita do mnie czekoladowa panienka z zielonymi oczkami.Nie mogę sie doczekać
Briard.
mama:

tata:

zdjęcia ze strony hodowców
http://www.briebannireamour.pl.tl/

I mogłam wybrać imię 😀 Z resztą wejdźcie na stronę i zgadnijcie po imieniu, który z maluchów będzie psem koniarza 😉
http://briebannireamour.pl.tl/News.htm
Wow, ale ci cudo urośnie!! I jakie wybrałaś imię?
Coraz bardziej mi się marzy pies, bo zawsze miałam, ale wiem że przy moim obecnym trybie życia nie wyjdzie mu to na dobre... Szkoda, może kiedyś...
Aurelia-bedziesz miala pieska czy suczke? Nie mam pojecia, jakie imie wybralas😉 powiedz prosze😀
Ascaia-moja Nikita, mowimy na nia Nika😉 ale do jamnika jej daleko😀

musze zaczac chodzic w raczkach na spacery z nia, bo dzisiaj rano malo sie nie zabilam, jak pies ucieszyl sie ze sniegu...to byl maraton nie spacer🙂😉
a nam podrzucono dzis rano sunie posokowca bawarskiego- w domu wojna, bo 3 bardzo rozne psy- debordog, posokowiec i fox to ciezka sprawa...ojciec dostal szalu, mama beczy, a ja kombinuje co zrobic z sunia...pies jest chudy niemilosiernie , caly czas dygocze z zimna i strachu
Aurelia gratulacje!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się