PSY

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 stycznia 2012 21:01
O rany, nie fajnie 🙁 Trzymamy kciuki z Połamańcem żeby było ok 🙂
qniara Przyznaję że nigdy nie lubiłam tej rasy, te psy zawsze były dla mnie nie za piękne ale teraz kiedy wstawiłaś te fotki - moje spojrzenie na bullteriery się diametralnie zmieniło.
Strasznie śmiechowe psiaki - normalnie się w nich zakochałam  😡
asds   Life goes on...
20 stycznia 2012 21:04
Dzieki...Ja w tej chwili dosc głupiej sytuacji jestem bo na szybko organizuje kasę, a więc część rzecyz na r-v co zadeklarowałam przykładowo zakup teraz pisze pw z odwołaniami i przeprosinami bo juz po dzisiejszych lekach samych i kroplówkach jestem sporo lzejsza  na portfelu....


Mam nadzieję że to tylko zatrucie. Że zadnej kości nie dali....Najgorsze jest że te ekipy sie cały czas wymieniają i co jednym powiem to drugim już nie przekażą....
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
20 stycznia 2012 21:09
Husse to najgorszy syf jaki w zyciu widzialam, chappi juz chyba lepsze
asds, może jakąś tabliczkę wywieś...
nam mija dzisiaj dokładnie 10lat razem  😅  :allcoholic:
kilka starych fotek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2012 08:31
zapewnić więcej ruchu
Więcej to już się chyba nie da 🙁 pies i tak na spacerach spędza 5-6h dziennie, gdzie stale się rusza, a zaczyna wyglądać już nieciekawie.


edit:

Proponuję karmę HUSSE. Moja amstafka ją uwielbia.Karma jest niedostępna w sklepach,najlepiej zadzwonić lub napisać do przedstawiciela handlowego i opisać mu swojego psa -doleci odpowiedni wariant.Zresztą na otwartych końskich zawodach często są stoiska Husse -polecam.
Poleciłaś trochę karmę na pałę, bo Twój pies to je. 😉
Przejrzałam ofertę tylko karm Super Premium i zdecydowanie nie jest to to czego szukam, bo:
1) mało mięsa
2) drób
3) gluten
4) nieokreślony tłuszcz zwierzęcy

Strach zaglądać jaki skład mają karmy Premium 😉
JARA, to mniej żarcia, nawet drastycznie aż będzie widać zmianę. Raczej nie umrze przez ten czas choć pewnie oczyska będą wskazywać zupełnie inaczej  😉
A swoją drogą zależy jak ruch, bo to też istotne.
Ja na szczęście nigdy z tym problemu nie miałam - nie ma to jak niejadek z motorkiem w tyłku :] Bach nawet wczoraj spał z nosem w kurczaku i dopiero po 3 godzinach stwierdził, że chyba go zje, bo mu się nudzi.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2012 14:19
A swoją drogą zależy jak ruch, bo to też istotne.
Masza własnie nie tupta przy nodze, tylko lata wszędzie, motorek w tyłku, jest w kilku miejscach na raz 😉
Obetniemy żarcie.




arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 stycznia 2012 14:34
Dawno to nie zaglądałam, ale skoro mam nowe zdjęcia Bońki, to aż wstyd jej nie pokazać  😁






Martuha, wszystkiego najlepszego!  💃


cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2012 19:00
JARA, właśnie mi się przypomniało, że mam majtki w bullterierki :P
arivle - przepiękny!!! Co to za rasa?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 stycznia 2012 19:23
Losse, dziękujemy, to owczarek belgijski tervueren 🙂
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
21 stycznia 2012 19:30
Piękny owczar 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 stycznia 2012 19:32
JARA mój psiak jest strasznie tłusty i w dodatku chorowity więc mało się rusza. Weterynarz polecił karmę Arion Adult Light i w przypadku mojego psa sprawdziła się- schudł 😉

http://www.delazoo.pl/prod_id_443.html
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2012 19:43
Asds u nas niestety dzieja sie dziwne rzeczy...
OSTRZEŻENIE DLA PSIARZY WE WROCŁAWIU

Kasia Urbaniak napisała:

W poniedziałek wieczorem ktoś "życzliwy" wrzucił mi do ogrodu kawał mięsa. Myślę, że był on przeznaczony dla moich psów, które zresztą natychmiast go znalazły. Nie podoba mi się taki sposób karmienia, więc dziewczyny oddały to, co mogły zjeść, w zamian za to dostały węgla.
Od wtorku są pod opieką lekarską w osłonie z leków.

Zatrucie kumarynami początkowo przebiega bezobjawowo, później następuje krwawienie ze wszystkich narządów.
Zatrucie glikolem również początkowo nie daje objawów – niszczy nerki, wątrobę.
W obu przypadkach, często w momencie wystąpienia objawów zatrucia może być już trochę późno.

I tu dochodzimy do sedna:
W nocy z wtorku na środę w lecznicy był z nami ciężko zatruty pies.
Dzisiaj na klinikach przy mnie odeszły trzy zatrute psy i nie były to jedyne przypadki w dniu dzisiejszym.
Podobne zdarzenia miały miejsce na klinikach parokrotnie w ostatnich dniach.
Psy, o których wiem – nie były to luźno biegające bezpańskie psy, miały domy, właścicieli i swój kawałek podwórka…

Nie wiem tak naprawdę co się dzieje, ale jak dla mnie to troszkę tego jest za dużo. Celowo piszę zatrute, a nie otrute…

Proszę uważajcie na swoje psy.
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
21 stycznia 2012 20:17
Kilka miesięcy temu głośno było o podrzucaniu zatrutej karmy psom w Krakowie, bardzo możliwe, że tzw."miłośnicy" zwierząt teraz atakują Wrocław.
Proponuję wzmożoną czujność!
qniara Przyznaję że nigdy nie lubiłam tej rasy, te psy zawsze były dla mnie nie za piękne ale teraz kiedy wstawiłaś te fotki - moje spojrzenie na bullteriery się diametralnie zmieniło.
Strasznie śmiechowe psiaki - normalnie się w nich zakochałam  😡


Dzięki, miło że kluchy rozwiały trochę specyfikę :P

Co do Husse to ja z przedstawicielem się  nie dogadałam ogólnie, chłop wciska karmę, napastuje mnie telefonami, nachodzi w domu ... a ceny podać nie potrafi... A do tego mój pies po próbce karmy dostał uczulenia :| i oczywiście chłop mi powiedział, że to NIEREALNE bo karma nie uczula... No cóż, nie będę się z chłopem kłóciła, ale dziwne że pies kilka dni dostawał tylko próbki i nagle uczulenie ....

A jak jest już temat karm to odświeżę pytanie - karmił ktoś Happy Dog'iem ??
Karmiłam przez chwilę wygranymi Happy Dog'ami - skład bez cudu, ale nawet ok, jednak szału nie było. Karma ani nie uczuliła, a jeden z moich to alergik. Sierść fajna, grubsze sprawy też ok, nie miał gazów ani innych problemów. Nie kupowałam więcej, bo jednak oczekuje w składzie czegoś troszkę więcej. Choć i tak przywykłam już do sytuacji, że każdy z moich czworonogów je co innego. Rude (każdy inny rodzaj) Pro Plan, duży Czarny wcina Wolfsbluta, a junior Czarny aktualnie jest na Fish4Puppies. Ze wszystkich tych karm jestem zadowolona. Pro Plan też ma fajny nawet skład, nie jest karmą och i ach, ale służy psom bardzo i nie narzekam. Wolfsblut jest dla mnie karmą wręcz idealną składem, a F4D bogaty w to co długowłose psy potrzebują szczególnie, ogólny skład prosty, ale rzeczowy. Po za tym ja i tak w sezonie wystaw podaję troszkę suplementów.
arivle, dzięki :kwiatek: śliczny pies i śliczne zdjęcia  😀
HappyDog to, o ile dobrze kojarzę, ta karma w której w ogóle nie ma mięsa. Więc raczej nadaje się do karmienia świnek.

arivle, fajne ma umaszczenie, takiego tervika mogłabym mieć :]


swoją drogą nas też dawno nie było, a tu zima w końcu przyszła



Co do odchudzania zwierzątka, które na brak aktywności nie narzeka, poszłabym w stronę niskokalorycznych karm, niekoniecznie light.Np Mera Dog salmon&coś tam, wypróbowałam, jest w miarę ok.Dużo ryżu w składzie, myślę że zwyczajnie należałoby obniżyć "treściwość" żarcia.

Arivle, biegane foto bomba, iście belgowy uśmiech 🤣

Qniara, tatuowałaś uszy? Na którymś zdjęciu mi się rzuciło w oczy tatuowane białe uszko, szczerze mówiąc-fuj 😉

Dziś w nocy napadało mnóstwo śniegu, spacerowaliśmy po ćmoku po lesie-psy wniebowzięte!Nocny las okazał się megarozświetlony taką ilością białego, wszystko widać jak na dłoni a już na pewno dziki,których się obawiam w takiej sytuacji 😀iabeł: Wrażenie niesamowite!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2012 11:29
Karma light karmie light nie równa. Np Acana light ma ponad 3000kcl i 24% białka, gdzie Wolfsblut konina 9% białka.
Nie wiem, nie wypowiadam się nt. light.
Byłyśmy wczoraj na krótkim spacerku. Zaspy większe od psa ale on dzielny 🙂

Byłyśmy w lasku...



... i na łące gdzie było dużo czyiś śladów ..? 😀

Czy psy mogą jeść królicze kości? Jeśli tak to surowe czy np. ugotowane?


Edit:
Doczytałam, że surowe są ok. Pozostaje pytanie czy mogę je lekko obgotować dla psa nie lubiącego surowego mięsa? Jestem ciekawa czy kości mu zasmakują.

monisiaxp, to chyba bażanty 🙂
Nie pomyślałam o bażantach  😜
U nas koło szkoły ich ostatnio pełno 😀
Zairka coś w tym jest. Kubik mial krwotoczne zapalenie jelit, wczoraj rownież krew w moczu. Na szczęście czuje się już dobrze, bo zatrucie zostalo wylapane szybciutko. Przyczyną bylo podanie nieświeżego mięsa w małej ilości, lecz nie podrzucenie, tylko starsza pani w domu postanowila dobrotliwienakarmić psy...
escada, naprawdę aż taka reakcja po nieświeżym mięsie? A bardzo było nieświeże? Bo słyszałam, że można dać lekko nieświeże i nie powinno to mieć żadnych konsekwencji zdrowotnych.
Qniara, tatuowałaś uszy? Na którymś zdjęciu mi się rzuciło w oczy tatuowane białe uszko, szczerze mówiąc-fuj 😉


Nie ja, wet - tak wyszło, tak jest 😉 Dla wielu osób to plus , dla innych "fuj" ja już przywykłam do Dee Dee z dziarą w uchu  🙄


Wczoraj na zimowej krajówce w Będzinie zadebiutowała nasza astka 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się