PSY

Mam klatkę , mam klatkę !  💃
Poszłam do sklepu i jak wróciłam mieszkanie było w całości  🤣
Na noc idę na impreze wiec będzie próba wytrzymałości  .
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
28 kwietnia 2013 07:42
Czy na forum są osoby,które posiadają whippeta? Myślę nad drugim psem i zastanawiam się nad tą rasą. Chciałabym o parę rzeczy zapytać  :kwiatek:
Yasmine ma whippeta  🙂
ekuss   Töltem przez życie
28 kwietnia 2013 13:04
Moje kochane, szalone 😀

I pozować umie 😀 Tap madl

ekuss super zdjęcia 😀
Potrzebuję porady  🙂 Kupić ten Furmaster czy Furminator? Cenowo Furmaster jest bardzo atrakcyjny i nie będę płakać, jeśli po dwóch sezonach padnie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 kwietnia 2013 14:30
abre, ja mam tzn miałam Furmaster do czas aż mi ktoś go nie urkadł. Jest super 🙂
Sprawdził się na sierści ogara, haszczaka, onka długowłosego. Nie wyrywa sierści, a wyciąga tylko martwą.
Super 🙂 Moje mają gęsty podszerstek. Widać wyraźnie, że się przegrzewają na spacerach. Wygląda na to, że trzeba im pomóc w zrzucaniu sierści.
Ktoś wie co to za karma ?  trafiłam przypadkiem w ogłoszeniach

http://tablica.pl/oferta/karma-dla-psow-presta-premium-52-miesa-15kg-gryzaki-i-przysmaki-ID1RUPl.html#bc61f90f4b;r:2;s:
28 kwietnia 2013 16:43
To jest w ogóle karma, o której nikt nic nie wie 😉 Bardzo prosty i krótki skład, tania. Świeże mięso, więc po opracowaniu nie wiele go zostaje. Do tego mieszane jest, tzn  kilka rodzajów mięsa, w tym dwa silne alergeny. No i karma jest luzem, czyli pakowana na życzenie klienta.
No i wygląda tak

Dziąka szukałaś butów dla pudla  😁
http://tablica.pl/oferta/buty-dla-psa-ID2hAj3.html#aed9dda0bd;r:3;s:303
Z ciekawości pytam bo tak własnie myślałam ze to jakiś "krzak"  😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
28 kwietnia 2013 16:54
Wiem, że dopiero o tym było, ale nie zapisałam sobie i teraz zginęło w czeluściach wątku.
Mianowicie: co najlepsze na poprawienie działania jelit i przyswajania jedzenia?
Oraz co najlepsze na stawy? Nic się nie dzieje, profilaktycznie po prostu, bo suka bardzo aktywna.
Z góry dzięki :kwiatek:
28 kwietnia 2013 17:24
1) Na jelita Debutir lub Probiotyk Em
2) Na stawy Gelacan
coś na wesoło z dziś:
😁
no niestety, na Foresto też hasają po nich kleszcze...

po kilka sztuk... czasem tylko idą, czasem usiłują się wpiąć

na szczęście ja robię przerwy na przegląd w trakcie spaceru i cały szit wyrywam na bieżąco :/
U mnie Foresto od tygodnia i bilnas taki, że jeden królewicz śpiący wedrował,  drugi wbił się i nażarł bez pardonu 🙁 Ale... ponieważ drugi był tak wielki, jest szansa, że wbił się przed tygodniem. Daje foresto szansę jeszcze w majówkę i albo zadziała albo wracam do Kiltixa.
ja już cała drżę na myśl, że zaczął się kleszczowy sezon... z moich trzech psów jedna nigdy nie złapała kleszcza (bo to małe wredne może się boją, że krew trująca xD), a setery łapią jak szalone, a już babejszoze mieliśmy i to u dwóch w jednym czasie... najgorsze jest to, że żaden preparat czy obroża nie daje 100% skuteczności, można jedynie w jakimś stopniu ograniczyć prawdopodobieństwo złapania tego cholerstwa...
Ja dziś kupiłam krople z Sabunolu, pan w sklepie polecał, że używa i się sprawdzają. Zobaczymy.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
29 kwietnia 2013 18:26
1) Na jelita Debutir lub Probiotyk Em
2) Na stawy Gelacan

Dzięki :kwiatek:
niestety, kolejny dzień i hasają po psach stadka kleszczy :/
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
29 kwietnia 2013 20:46
kupował ktoś coś w zooplusie? przesyłki szybko dochodzą?
PumCass   zachowaj zimną krew!
29 kwietnia 2013 20:57
ja kupowałam i za każdym razem paczka docierała tak po 2-3 dniach.
29 kwietnia 2013 21:00
Ja czekam do tygodnia, zawsze płacę przelewem z góry w zooplusie. Za pobraniem paczka jest po 2-3 dniach. Nigdy się nie zawiodłam.
Możecie mnie uznać za największą dziwaczkę w tym wątku, ale poza butami i dwoma derkami, mój pies dorobił się torby do noszenia go, mimo że nie jest cziłałą, tylko 7-kilowym pudlem 😀 Torba jest piękna i mogę z nią chodzić na miasto, pies przyjął ją z zachwytem i przysypia w niej jak za długo się szykuję do wyjścia 🙂 Torba była potrzebna, bo mieszkamy na 3cim piętrze i w drodze w dół sikał na schody codziennie :/ a do góry nie może chodzić, bo mu tylne nogi siadły - musieliśmy go wnosić na rękach, a tylko mi się daje podnieść, więc lipa. Fajna sprawa, mega praktyczna 🙂 Ale sąsiedzi się na pewno pukają w czoła jak nas widzą, szczególnie mojego chłopa z białym pudlem w torbie 😉

Taka jest
[img]http://www.hauhau24.pl/files/torbaaustbor.jpg?PHPSESSID=68fb9ecb3120f6b6c94c394c259147c0[/img]
29 kwietnia 2013 21:10
Dzięki za odpowiedź dziewczyny :kwiatek:

Dzionka bardzo ładna torba 🙂 jakby mój pies ważył trochę mniej, to pewnie bym taką nabyła :P
Bajaderka, chcesz 10% zniżki na pierwsze zamówienie w zoo+?
29 kwietnia 2013 22:10
Kazde pierwsze zamowienie ma 10% i 2% znizki. Kiedys do zamowien dawali kupony rabatowe, a mojemu koledze "udalo sie" wziac dwa razy paczki za pobraniem i nie zaplacic. Jednak to wina nieogarnietego kuriera.
Dodatkowo zooplus nie ma problemu z reklamacjami, dwa razy juz je skladalam. Raz kupowalam przysmaki i nierozpakowany worek splesnial mi. Wiec cene smakow odliczylam przy kolejnym zamowieniu ( nie oplaca sie brac zwrotu kasy na konto, bo odliczaja ok10zl za przewalutowanie). A drugi raz wyslali mi smaki w polamanym pudelku (wsadzili polamane, nie bylo opcji by uszkdzilo sie w drodze) i dali mi 10% kupon znizkowy.
Nie, za płatność przelewem jest już 1% zniżki, nie 2%. I jest to tylko przy przelewie. Przy karcie kredyt, paypalu, płatności przy odbiorze już nie ma.
I kiedyś zniżka ze strony była 5%, a z polecenia 10%. Faktycznie, jak się teraz wejdzie, to wszyscy na pierwsze mają 10%.
30 kwietnia 2013 07:16
dziękuję Wistra, ale dostałam od nich 10% 🙂
Dzionka, świetna ta torba 😀

bajaderka-zorro, to jeszcze ja Cię uspokoję 🙂 Z zooplusem nie mam problemów, paczki przychodzą zapakowane w duży karton, nieuszkodzone, zazwyczaj w ciągu 2-3 dni.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się