PSY

Thymos, mój jest całkiem podobny do tego który wpadł Ci w oko, nawet mieszkam w okolicy (50km od Tczewa)... Pomyślałabym, że rodzinka, ale mój jest starszak, ma najmniej 5lat. Do Bordera jednak podobny tylko z wyglądu, charakterem za grosz - dlatego radzę: nie nastawiaj się na tą konkretną rasę. Jedź tam z myślą, że jedziesz obejrzeć psa podobnego do bordera, reszta niech będzie niespodzianką 😉

Edit: zdjęcia na dowód, że istnieje 😉


JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 16:47
uf. Właśnie mi babeczka napisała, ze:
Pies jest w typie bordera, im się taki zdarzyl2 raz w ciagu 6 lat... Właśnie z charakteru podobny.
Zrobili mu test z kotami o który prosiłam (pani sir na początku nie chciała zgodzić). Okazało się, ze pies pierwsze co to chce się z kotem bawić!
Trzecia kwestia, w sobotę idę z nim na spacer 🙂

Teraz szukam argumentów dlaczego to pies najbardziej ma się podobać mnie:
Jeśli się rozstaniemy to ja go zabieram.
Niemaz się śmiał, wiec może przejdzie.

Zastanawiem się też (bo w schronisku w sumie bylo ładnie wysprzatane, każdy pies miał wodę, niektóre nawet po parę misek, sloma w każdej budzie i max 3psy w kojcu) czy nie lepiej pojechać gdzieś, gdzie psów jest dużo i maja gorsze warunki. Żeby wieksza bidę uratować...
coconutssy   Mało ludzi myśli, ale każdy chce mieć swoje zdanie
20 lutego 2014 18:54
Purizon w promocji
http://m.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/purizon/401912

Wiedziałam, że jak tylko zakupię wór, to będzie jakaś promocja! 😵

😉
Thymos, a pomyśl tak: jak weźmiesz psa z Tczewa, to zrobisz miejsce w schronisku, dzięki czemu jakaś bida trafi w dobre miejsce zamiast w nędzę. Jakbyś się jednak upierała, to zapraszam do Kwidzyna, nie mamy wprawdzie schroniska, a przytulisko, które powinno nazywać się Przystań Rozpacz. Psiaki możesz obejrzeć na Facebooku.
no tak. Śliczne to Twoje malenstwo🙂
Cześć wszystkim 🙂 Pies jest już u mnie i powolutku zaczynam poszukiwania domu. Dałam ogłoszenie w Zwierzakach do adopcji, jak możecie to zerknijcie, może akurat znacie kogoś, kto szuka 🙂 Sunia jest śliczna i ma naprawdę wspaniały charakter! Gdybym miała taką możliwość, to bym ją zostawiła, już teraz wiem, że bardzo ciężko będzie mi się z nią rozstać...

Thymos, ten piesek przypomina mi z wyglądu Reksa, z którego jakaś dziewczynka zrobiła konia, było głośno o tym swego czasu, ale mogę się mylić, że podobny 🙂


A tak wygląda spacer z naszym adhd 😉 znalazłam takie fajne miejsce i wzięłam też piłkę na próbę - ale raczej zbyt zajęta jest wyścigami z wiatrem niż piłką.

lussi  wow, to dopiero energia!!!
a ja dzisiaj grzebiąc w facebookowej galerii natrafiłam na takie zdjęcie  😍

różnica między zdjęciami to 3 lata 😁

i przy okazji, prawie w tym samym temacie 🤣

zdjęcie robiła Harja
Młoda wie jak się ustawić w życiu 😁


Jak ja lubię take porównania!  🤣 Sama muszę usiąść  zrobić tylko zdjęcia odpowiednie wygrzebać...

O, nasze przydomowe lwy! piesek jakiś malutki  😀



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lutego 2014 05:31
Z okazji 3 bułczych urodzin tez zestawilam 😉
[[a]]https://facebook.com/?refsrc=http%3A%2F%2Fpl-pl.facebook.com%2F&_rdr[[a]]#!/photo.php?fbid=541408815919466&id=100001510573388&set=a.128432077217144.19966.100001510573388&source=43
Rex, ten, z którego ta dziewczynka robiła konia, ciągle jest do adopcji. Nagle wszyscy o nim zapomnieli  😵
Dostałam zdjęcia rtg na CD i chciałabym skopiować pojedyncze zdjęcia na dysk, żeby następnie wysłać je lek.wet. w celu konsultacji dysplazji. Zdjęcia są w programie medigraf.
Czy ktoś wie, jak to zrobić? czy to wogóle możliwe?
na CD masz zdjęcie w formacie DICOM, żeby przesłać potrzebujesz jpg, jeśli nie możesz tego zrobić programem z płytki poszukaj jakiegoś convertera
Rex, ten, z którego ta dziewczynka robiła konia, ciągle jest do adopcji. Nagle wszyscy o nim zapomnieli  😵


wistra, a co to za pies? Mogłabyś mi przybliżyć ten temat?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 lutego 2014 07:59
Chyba kojarzę jakiś podobny temat.
Trenować psa, czemu nie,a le z wędzidłem i kimś na grzbiecie...?
🙄

Dziś do 15 jest czynne schronisko (kto da radę przyjść w takich godzinach?!)
chyba tam pieszo pójdę 👀
Przemyślałam trochę temat, pogadaliśmy z TŻ. Jeśli dziś mnie jakaś bida chwyci za serducho, to weźmiemy z Poznania.
Lou jest bardzo "cieszący się życiem", i myślę, że szybko znajdzie rodzinę😉
A ja będę mogła spać spokojnie.
No ma energii za trzech  ta nasza dzikuska, a jaka mądra jest 🙂

Blow, boziuuuu, dożyska 💘
[quote author=wistra link=topic=32.msg2018539#msg2018539 date=1392960928]
Rex, ten, z którego ta dziewczynka robiła konia, ciągle jest do adopcji. Nagle wszyscy o nim zapomnieli  😵


wistra, a co to za pies? Mogłabyś mi przybliżyć ten temat?

[/quote]

Thymos, siedze na kompie, na którym nie ma facebooka, ale jest o nim strona. Wydarzenie nazywa się: "Pies, który miał żyć wbrew naturze... REX - skrzywdzony przez właścicieli
Doczytałam już.
Nie byłam w schronisku, ale porozmawiałam z Panią od psów, która rozwiała moje wątpliwości.

Usypiają tylko psy nadmiernie agresywne w stosunku do pracowników (jeśli tylko na ludzi obcych się rzucają, to i tak zostają i sobie żyją), oraz bardzo chore.
Żaden w kolejce nie czeka (a miałam własnie takie obawy).
Ale się tym przejmuję, chyba za bardzo 😉

elle z Twojej uwagi wnoszę że nie przeczytałaś że Thymos napisała iż pies ma 35cm w kłębie  🙂
w sumie to się nie znam, może się mylę, no ale jak dla mnie  taki 35 cm pies może być w typie.
Witam, mam problem z moim psiakiem. Około 6 miesięcy temu psina zaczęła sobie wygryzać łapy. Poszłam do weta i na początku były przypuszczenia, że ma problemy ze stawami, dostawała kurze łapki z kolagenem i nic nie pomogło. Potem padła propozycja, że może łapy ją bolą i dostała maść, łapy były zawijane i też nic nie pomogło. Spotkał się ktoś może z czymś takim? Niedługo do innego weta jedziemy i zobaczymy co powie ale narazie strasznie to wygląda :/ Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale psiak ma 6lat.
a jakiej pies jest rasy i co je ? myślę że to są najważniejsze info
Nikt nie brał pod uwagę alergii pokarmowej? 
Pies to kundel, mieszanka BC. Na pokarm tez zwróciliśmy uwagę, miała kilkakrotnie zmienianą karmę - bez większych efektów.
może trzeba zrobić badanie pod kątem chorób genetycznych ?
Ile takie badanie mniej więcej kosztuje?
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
21 lutego 2014 22:46
ile pies ma na codzien ruchu/pracy?
czy cos sie zmienilo w jego/waszym zyciu w ciagu ostatnich kilku miesiecy?
Chciałam się pochwalić bezczelnie. Pamiętacie same-kości ze str. 771?
Oto panienka z dzisiejszego spacerku:



😅 🙂



Rolia, a wet brał próbkę do badania? W jakich okolicznościach psiak liże łapska?


Edit: dopisek
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się