Miesięcznik Ośli Targ ,,Koński Targ'' -czy konie to osły?

Jestem bardzo niemile zaskoczona miesięcznikiem wrześniowym ,,Koński Targ'' ponieważ na okładce jest osioł ,a przecież jest to końska gazeta ,w której są zamieszczane ogłoszenia o sprzedaży koni ,akcesoriów jeździeckich, sprzętu itd. W Polsce jest wiele pięknych ras koni i nie sadze ,aby był jakikolwiek powód do dawania tak nieładnego osła na okładce. Gdy kupiłam w kiosku ten Ośli Targ byłam niemile zaskoczona . Rozumiem gdyby to był miesięcznik , w którym przeważają osły ...... Zraziłam się do tego miesięcznika i to bardzo. Nie dość ,że cena jego jest droga to jeszcze dali brzydkiego osła na okładkę - nie kupię już ,,Końskiego Targu''  . Kupuję już kilkanaście lat różne końskie miesięczniki i pierwszy raz się zdarzyło tak ,żeby na okładce końskiej gazety był osioł  😡 😡 
Proponuje stworzyć Ośli Targ bo ja życzę sobie końskiej gazety ,a nie oślej............ Znajomi ze stajni też są oburzeni  🙄
Ale ze ke ??

🤔
codzienne ludzkie dramaty....
Moon   #kulistyzajebisty
08 września 2010 21:20
Chciałabym mieć tylko takie problemy...
ee nie przesadzasz troche...
troche wiecej poczucia humoru zycze

nie wszystkie konie sa piekne
a tez zasługuja na cos wiecej

a osiol coz... tez człowiek


pozdrawiam i wiecej usmiechu
No tak, gdyby na okładce był haflinger to byłby SZAAAŁ  😜
Proponuję więcej dystansu do tak błahych spraw - życie będzie łatwiejsze 😉
to teraz będzie Ośle Końskie Forum, absurdalne rewolucje, doprawdy, ale jak tu nie poddać się tej presji..
UWAGA DRASTYCZNE!

Haha, nie mogę!! 😀

Skandal!! Granda!! SKANDAL!!

<umiera i turla się ze śmiechu>
😵 😵 😵




przepraszam za nieprzepisowy post, ale musiałam no  😂
Nie no, śmiejecie się a przecież to jest dramat!!!!!!!!!!! aby na okładce osła zamieszczać. Nie wiem jak wy ale ja idę się utopić z tego powodu 😎
majeczka   Galopem przez życie!
08 września 2010 21:24
niech ktoś wrzuci skan please
fuj, fuj, FUUUUJ! TO JEST OSIOŁ! bleah

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 września 2010 21:27
o nie!! co my teraz wszyscy zrobimy 🤔 😲 😵
Jak na osłach bedzie wyglądała najnowsza kolekcja eskadrona 🏇 😂

jako szmatoholik musiala to napisac 😡

dziewczynko WYJUSTUJ troche 😉

edit:literówka
nie śmiejcie się! jak już znajomi ze stajni są oburzeni to musi być coś na rzeczy!
😵
majeczka   Galopem przez życie!
08 września 2010 21:29
rewir, dzięki
jak dla mnie mega
o wiele ładniej wyglądały by konie chociażby z Mistrzostw Polski w Powożeniu czy z MPMK np. w skokach ..... a nie osła takiego brzydkiego dawać  🙄
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
08 września 2010 21:30
A pani w kiosku zauważyła: "Ojej, jaki śliczny, puchaty osiołek!"
o jaki słodziak  😀
Ja się czuję osobiście urażona ponieważ dla mnie ten osioł jak każdy inny jest prześliczny 🙄
Forta, co ty słodziak, Le Fu a nie słodziak, świat się kończy olaboga matko święta kto to widział, że ja takich czasów i takiej hańby dożyję....

😁
Okidoki, zastanawia mnie czy jesteś tak sfrustrowanym człowiekiem, że szukasz dziury w całym czy wręcz przeciwnie?- tak bardzo szczęśliwym i wolnym od problemów, że Twoim głównym zmartwieniem jest osiołek na okładce KT (swoją drogą, prześliczny osiołek!)
jest tak czy owak to okładka jest beznadziejna .... i nie zachęca do kupna............. proponuje aby umieścić konie śląskie ,wielkopolskie, czy tez inne ,a nie osły  🙄
ushia   It's a kind o'magic
08 września 2010 21:33
Oślina czadowa!

okidoki, forum  by o wiele ładniej wygladało bez głupich tematów, ale cóz możemy na to poradzić....
darolga   L'amore è cieco
08 września 2010 21:34
Dobrze, że nie dali muła, bo byłaby afera, że propagują bezpłodność.

no właśnie cóż my na to mamy poradzić kiedy końska gazeta wygląda na oślą gazetę, i z pewnością o wiele ładniej by wyglądało bez brzydkich osłów na okładakach końskich gazet
ushia   It's a kind o'magic
08 września 2010 21:36
Dobrze, że nie dali muła, bo byłaby afera, że propagują bezpłodność.



Uuuu i do tego zwiazki poza rasą  😂



dziewczyno, weź se przyklej inny obrazek i nie zawracaj gitary  🙄
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 września 2010 21:37
Dobrze, że nie dali muła, bo byłaby afera, że propagują bezpłodność.


No właśnie, a to nie po chrześcijańsku  🤣

Co ja bym bez voltopirów zrobiła (umierając ze śmiechu).
uroczy osiołek 😀 . A tak na poważnie - skandal !  😁
Po pierwsze, primo- ten osiołek jest śliczny, robi lewadę- czyli chce być koniem i to nie byle jakim!

Po drugie, secundo - jakby nie było koń i osioł mają współnych przodków.

Po trzecie na okłądce np. wprost nie raz była małpa a ludzie cały czas kupują...

... i na sam koniec.. ten wątek to nieprzepisowow miły przerywnik w nocnej pracy, nad którą ślęczę...
ushianie zawraacam gitary - wyrażam swoją opinie , a ty nie musisz się z nią zgadzać przecież nie każdy musi lubieć osły na końskich okładkach.... uroczy osiołek 😀 . A tak na poważnie - skandal !  😁

Rul dokładnie skandal!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się