Top model-zostań modelką

jaki prostak ten góral i jaki buc... on chyba nawet majtek  nie będzie reklamował, bo to ciało tak odstawało od chłopaków, że szok...a angielski ...
Marta i Osi- kapitalne
Język angielski u górala to porażka  🤣
ja mimo wszystko jestem za baryzą bo ma chłopak proporcje i jest kurcze skromny i pracowity  😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 listopada 2014 21:42
I kto odpadł?
Bo mi dziecko koncert zobiło 🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 listopada 2014 21:43
Góral
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 listopada 2014 21:44
to dobrze czułam
A mi waśnie nie pasuje 😁 Bo wygląda, jakby się po prostu nie golił. Tylko raz na jakiś czas ją przycinał. Mój Konrad tak robi i cholernie mi się to nie podoba, bo po prostu moim zdaniem wygląda bardzo niechlujnie 😉 Ale to takie moje osobiste odczucie 😁



Masz rację! 100% 😉
uff, nie ma Górala. W końcu 😉 ta cała Dżoana tak o niego walczyła, tak zabiegała a już dawno powinien odpaść. Kurcze no, chyba każdy z tej edycji był od niego fajniejszy a mimo to lepsze osoby odpadały a jego przepychali z odcinka na odcinek  😲
Ja też nie rozumiem jego fenomenu.Dla mnie nie jest pociągający ani przystojny w ogóle-mdły.Zawiesiłabym oko na Baryzie (i to w koszulce) bo po prostu ma ciekawą twarz i super proporcje.A Góral dla mnie- nie dość,że nie błyszczy inteligencją to jeszcze na modela się nadaje tak,jak ja na profesora chemii.
nooo, Baryza jest fajny 😉 a Góral jak dla mnie beznadziejny, ani przystojny, ani zadbany do tego mega prostacki i złośliwy. Jedyne co mi się w nim podoba to jego zęby 😉 tak, tylko zęby ma ładne 😉
Ale zdjecie Jego i Osi były super teraz.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 listopada 2014 17:04
Góral powinien wylecieć już w zeszłym tygodniu, bo miał straszne zdjęcie. Na pewno gorsze od Michaliny i jestem pewna, że to Dżoana się uparła na niego.
Wczoraj miał ładne zdjęcie, owszem, ale jak na zdjęcie z wakacji czy walentynkowej sesji. Fashion, jak w przypadku Marty czy Baryzy, to to nie jest. W ogóle to Marta zrobiła kolejne świetnie zdjęcie.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 listopada 2014 17:18
wg mnie Marty zdjęcie szału nie zrobiło. Przejrzałam Marty zdjęcia na stronie. Na wszystkich zdjęciach tą samą twarz .. oprócz dwóch. A Magi się czepiali o tą samą minę.
Ale cóż, fanpejdż Marty też o niej świadczy. Weszłam na fanpejdż Baryzy czy Osi i całkiem inna atmosfera.
Z resztą można być pewnym siebie, ale umieć zachowywać się z klasą. Dla mnie Marta tej klasy nie ma 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 listopada 2014 17:33
Facella, ja mysle, ze on nie mogl wylecieć ostatnio, bo lepiej ukladal sie program, jak byly 2 dziewczyny i 2 chłopaków.
Więcej emocji, rywalizacja.
Obejrzałam w końcu. Góral mnie zawiódł, straszny pozer z niego wyszedł. Normalnie człowiek dwóch twarzy - w bezpiecznych warunkach przed kamerą żarciki i jaki to on nie wspaniały i pewny siebie, a na migawkach z backstage'u ciągle zdygany ze strachu i zaciśnięte usta 😀 Dobrze, że odpadł, chociaż zdjęcie urocze.
Za to myślałam, że się popłacze, jak Baryza mówił o tym, że tata nie przyjeżdżał na mecze - coś ze mną nie tak 😉
A ja się zawsze zastanawiam, jak oni to ustawiają, że wszysycy uważamy, że Baryza jest fajny i szczery, Marta bezwzględna, Góral pozerem itd. Ile ludzi nad tym pracuje?  😎
Kami   kasztan z gwiazdką
18 listopada 2014 22:17
Dzisiaj w DDTVN był Góral, a za kulisami stała Olga - wpatrzona w niego jak w obrazek... Z tego co zrozumiałam to są ze sobą miesiąc i już się do niej wprowadził  🙄 Może i pozer, ale cwaniak - wiedział do kogo się podkleić. I już podobno dostał propozycję reklamy firmy obuwniczej  🍴

Natomiast co do porównywania urody to Baryza kompletnie nie jest w moim typie, za to Górala za sam wygląd bym zjadła  😜 (dobrze że mój mąż tu nie zagląda  😁 )

Marta ma wredny charakter, jedzie na litości, ale uważam że ona przez to samozaparcie może daleko zajść w modelingu. Tam nie ma miejsca dla mięczaków. Natomiast Osi mnie zachwyca subtelnością i życzę jej międzynarodowej kariery  🙂
szepcik, zwłaszcza, że np. Baryza w rzeczywistości wcale nie taki fajny i szczery 😁
Nie wiem jaka jest Marta czy Góral, ale... Marty wcale bym poznać nie chciała w celu sprawdzenia. Jest tak odpychająca dla mnie w tym programie, że nawet nie ciekawi jak jest w rzeczywistości. Nie wiem na ile kontrolowane jest to, co piszą na FB, ale tam też lepiej się nie prezentuje.
desire   Druhu nieoceniony...
19 listopada 2014 08:54
Dworcika, ja znowu wolałabym poznać Martę 😀 przyszła pewna siebie to zrobili z niej wredną s*kę, a z Baryzy biednego, szczerego i trochę naiwnego chłopczyka ze wsi.. oni są tak wykreowani, że żal patrzeć, posty na fb pewnie im ktoś inny i tak pisze  😎
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 listopada 2014 09:37
Dziwi mnie trochę to, że tak negatywnie Martę odbieracie. Dla mnie ma właśnie te cechy, które modelka mieć powinna- pewność siebie i dążenie do celu. W których momentach ona mówi, że jest biedna i się żali? 🤔 Nie zwróciłam na to uwagi.
Dwo a znasz Baryzę? 😉

Czarownica, Marta opowiadała o wypadku na basenie, po którym była w śpiączce, i o ojcu, który ją zostawił.

Uważam, że jest przez tv kreowana na taką, która po trupach pójdzie do celu.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 listopada 2014 09:49
O, w których odcinkach? Chyba to przegapiłam 👀 Tzn. coś o ojcu kojarzę, ale ona raczej mówiła to w tonie "no zostawił, trudno, żyje się dalej" niż "jaka ja jestem biedulka pokrzywdzona bez tatusia". Takie odnoszę wrażenie.
To już Marcelina bardziej się nad sobą roztkliwiała i rozpaczała.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
19 listopada 2014 09:59
Baryza  😍 😍 😍 ideollo 😎 żeby jeszcze charakter rzeczywiście miał taki jaki jest kreowany przez media
a cwaniaczek pospolitek odpadł co bardzo mnie cieszy 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 listopada 2014 16:21
Ona o ojcu mówiła w tonie, że trudno, iż tak się stało, że przez to jest silniejsza, ale mimo wszystko nie chce go znać i ma mu za złe. I nie widzę w tym nic złego, chociaż równie dobrze mogła to przemilczeć, bo nijak się miało do fabuły odcinka. Za to basen wyszedł wtedy, kiedy najsłabiej poradziła sobie na flyboardzie, wyciągnęła ten swój wypadek i to akurat dla mnie był słaby chwyt.
Z ojcem mogę się założyć, że kazali jest opowiedzieć tą historyjkę.
To na basenie rzeczywiście było próbą wybronienia siebie ale inni robią to w każdym odcinku a na to się nie zwraca uwagi. 😉
Baryza mial wypadek dzisiaj. Potracil go samochod i nie wystapi w finale. Jak przywroca Gorala to roz***** telewizor!
Ale dalam sie wkopać  🤔wirek:  😵
To, że program i sylwetki uczestników są reżyserowane to wiadomo. No ale Ci ludzie zgadzają się na takie kreowanie ich wizerunku.
Dla mnie pewność siebie to jedno, złośliwość to drugie. A Marta jest tzw. wrednym typem. Bo jej wypowiedzi nie kończą się na mówieniu o tym jaka ona jest dobra, ale zawsze jest dodany element jak to ktoś inny jest gorszy / głupi. I to jest coś co mi się bardzo nie podoba.
Osi też umie siebie docenić i o siebie zawalczyć (pokazała to w Lizbonie), a jednak wytwarza wokół siebie pozytywną atmosferę.
Baryza jako mężczyzna zupełnie nie przyciąga mojej uwagi. Jego twarz jest dla mnie zupełnie nieatrakcyjna, nawet powiedziałabym, że brzydka. Pod tym względem zdecydowanie Mateusz wygrywa u mnie - bardzo mi odpowiada taki typ urody u faceta. Mógłby być nieco lepiej zbudowany, ale bez przesady. 😉
Zdjęcia Michała mi się nijak nie podobają. Zawsze to samo, zawsze jakiś cielętnik w oczach, czoło myślą nieskalane - tak odbieram jego mimikę. Na zdjęciach zawsze był dla mnie tak samo nieinteresujący. Za to wybiegowo się sprawdzał bardzo dobrze. Mateusz na wybiegu bardzo słabo, nie podoba mi się jak chodzi, jak nosi głowę (zaburza dodatkowo sylwetkę). Bardziej pasuje na fotomodela, nie klasy top, ale całkiem wziętego - sprzeda się i jako romantyczny amant, chłopak z sąsiedztwa i młodzieżowy cwaniaczek. Chociaż w nim specjalnego cwaniactwa nie dostrzegłam.
Na pewnym profilu na fb trafnie zauważyli jak Marta w pierwszym odcinku wskakuje do basenu, widać jej lęki są okresowe  😁 Dla mnie on a z twarzy jest brzydka i to bardzo, ciało ok do modelingu, ale to co gada to jakaś porażka  😵 Co innego być pewnym siebie a co innego być zarozumiałym, jest taka zadufana w sobie jakby była co najmniej drugą Kate Moss  🤔wirek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 listopada 2014 18:51
zonk, czymś innym jest basen, a czymś innym jezioro/ rzeka/ morze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się