Top model-zostań modelką

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 listopada 2014 19:10
zonk, płytki basen z czystą wodą  kontra mętne, nieznane jezioro. Ile ten basen ma głębokości? Pewnie z 1,70m albo 1,80m max, czyli jej sięga do ramion/ brody
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 listopada 2014 19:21
Dla mnie jako osoby, która się topila w jeziorze, teraz jest każda woda straszna. Czy basen, czy inny zbiornik, nie ważne- ważne, że woda 🙂 straszna woda która paraliżuje 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 listopada 2014 19:25
Ja na basenie mogę pływać godzinami, a do jeziora/morza/rzeki nie wejdę dalej niż do połowy łydki, potem mnie strach paraliżuje i mam schizy. A nigdy wypadku w wodzie nie miałam 🤔
Ja znam osoby które się boją naprawdę wody i nigdy by tak nie wskoczyły, nieważne czy to basen czy jezioro, jakby się serio bała to by nawet nie weszła, nie mówiąc już o jakiś próbach na tej desce, dla mnie totalna ściema. Pomijając już fakt, że wszytskie tego typu show to mega ściema.
dokładnie, jakby miała wypadek na basenie, o którym taak opowiada, że ma teraz traumę, to nigdy by tak nie wskoczyła.
Ja jako dziecko topiłam się na basenie i do teraz mam uraz. Nie jestem w stanie wsadzić głowy pod wodę, nie nurkuję wcale. Ale do basenu jestem w stanie wskoczyć (o ile wiem jaką ma głębokość i jeśli nie jest głębiej niż 150cm :hihi🙂. Zbiorników wodnych z mętną wodą konkretnie się boję, jeśli widzę dno jest lepiej.
Mój brat topił się jako dziecko, potem się bał panicznie wody, a jak miał naście lat nagle przełamał lęk do wody, a potem został nawet ratownikiem WOPR.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 listopada 2014 19:57
Każdy przeżywa stres inaczej. Mnie mocno pogryzł koń i do tego konkretnego konia się nie zbliżę, ale z innymi nie mam problemu
Wiecie co jest najlepsze? Woliński rano dodał zdjęcie na instagrama z LA a godzinę temu z planu TOP MODEL.  😜 Toż to prawdziwa teleportacja. Ciekawe kiedy ten finał był nagrywany.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 listopada 2014 16:32
Pewnie w okresie odcinków ;P
Sonkowa, wrócił jakoś 2 dni temu, obczaj poprzednie fotki na insta. To z LA jest z #tbt w podpisie wiec raczej nie z dzisiaj 😉
Ależ Osi pięknie wyglądała w tym pokazie otwierającym finał! I szła... jak bogini.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 listopada 2014 20:43
dla mnie też Osi szał, a teraz ludzie ślijcie smski  😎
jakby te sms'y coś zmieniały  😂
Ja jutro sobie finał obejrzę, jak zawsze: do obiadu  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 listopada 2014 20:48
Czy Maga zaczął mówić normalnie, czy mam jakies omamy? [url=http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/mateusz-maga-typuje-zwyciezce-top-model,1364346.html]KLIK[\url]
Masz omamy. 😁
Haaaa! OSI  😍
Ooooo nie, ale mnie chamsko tvnowskie źródło wrobiło  😀iabeł: Ale super! Osii!  💃
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 listopada 2014 21:53
Super, ze Osi 😀 <3
TAAK <3 Tak miało być  😜 Tylko ja uważam, że z Michałem byliby słodką parą?  😁
Haha, uwierzyłam źródłu infantil i czekałam na zdjęcie okładki z Baryzą, myśląc "Osi była dziś najlepsza"... A tu takie miłe zaskoczenie. Fajnie, może przynajmniej ona faktycznie zrobi karierę, a nie jak większość (wszyscy?...) zwycięzców poprzednich edycji, o których dość szybko po programie zrobiło się cicho (a jak już coś robili, to tylko po to, by wylądować na ściance i nie było to związane z modą).
W ogóle mam wrażenie, że w tej edycji jakoś więcej osób wiedziało, po co tam jest (a na pewno finaliści) i że program nie był im potrzebny tylko po to, żeby zostać celebrytą.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 listopada 2014 00:33
Fajnie, ze Osi wygrala, choc nie spodziewam sie ja gdziekolwiek zobaczyc 😉
Ale mozna bylo w sumie to przewidziec, nie moglo wyjsc ze jestesmy "nietolerancyjni" 😉
zaś Ewelina w każdym pokazie-kobieta kloc.Gorzej chodzącej na obcasach nie było.
sumire o pozostałych finalistach wcale nie jest cicho w świecie mody tylko się tym nie interesujesz i tego nie śledzisz. No przynajmniej Paulina i Olga cały czas coś działają.
No ale co? Bo ja na serio nie wiem, a się zastanawiam. Zuzę widziałam w sesji jednej fantastycznej polskiej fotograf, i tyle.
No akurat Zuza była dla mnie wybitną porażką,przepychaną przez odcinki-zdecydowanie przeciwieństwo dobrej modelki.Co widać po zleceniach i ich braku.Bycie miłym to nie wszystko i mili i układni ludzie nie osiągają szczytów.Osi poza byciem po prostu normalną,ma warunki których Zuza nie ma i mieć nie będzie.
O Zuzie nic nie ma ale to akurat było oczywiste.
szepcik wystarczy trochę poszukać w internecie. Najcześciej sa wzmianki tylko o większych zlecenia a jeśli takie sa to musza być aktywne cały czas. W mediach o tym nie ma nic, bo nie oszukujmy sie, karierę jaka Anja Rubik bardzo trudno zrobić. I druga sprawa to większość pokazów, zleceń jest za granica i tam pracuje większość polskich modelek.
O Anji to ja też w codziennej prasie nie czytam za wiele 😁

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=8348
Losowo wybrany link z Google po wpisaniu hasła "Olga Kaczyńska".
Czytać może nie czytasz ale widzisz na pewno.  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się