Top model-zostań modelką

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 listopada 2014 18:11
O rany, nareszcie moja faworytka wygrała  😅 chociaż spodziewałam się, że najpierw odpadnie Baryza...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 listopada 2014 20:16
Ciesze sie ogromnie że wygrała Osi 😅 ! Super ,to mi się podoba 🙂 :kwiatek:
Właśnie zasiadłam do oglądania finału - rychło w czas 😉 Osi wygląda super w taj długiej kiecy!
bardzo się cieszę z wygranej  🏇
Kinga Rusin coś nie w formie, ma wpadkę za wpadką ;P
Pursat   Абсолют чистой крови
25 listopada 2014 21:41
Była tragiczna, ale nadrabiała cycami. 🤣
Hahaha, dokładnie, taka sama refleksja mnie naszła ;P Drewno straszne, ale te cyceee! ;P
hahaha też cyce rzuciły mi się w oczy 😀
Dla takich chwil przeglądam ten temat  😍
Zazdrościcie i tyle! 😂
Ja tam na tych zdjęciach oprócz cyców widzę przede wszystkim fatalnie dobrany stanik. 😀
Dlaczego fatalnie dobrany skoro dał taki efekt? 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
26 listopada 2014 05:28
No właśnie- też się zastanawiam, dlaczego fatalnie? Mnie się tam nic w oczy fatalnego nie rzuca. Też mam taki cyc w (dobrze dopasowanym) Freya Deco.
Podobno wymyślono metodę powiększania biustu na 48 h czy ileś tam. Może zastosowała?  👀
Pursat   Абсолют чистой крови
26 listopada 2014 08:45
Dzionka, może cycościsk uniemożliwił jej swobodne prowadzenie finału. 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 listopada 2014 08:50
Ej no ale czym Rusin miała zabłysnąć (jak nie cyckami)  przy takich dziewczynach? No chyba nie elokwencją. 😁
Czepiacie się  😉
Ale fajnie, ze Osi wygrala 😅 Dziewczyna jest przepiekna, ma dobry wzrost i wymiary i mowi po angielsku. I ma swietny charakter! To chyba taki typ dziewczyny, ktorej nie da sie nie lubic. Bardzo mi sie podobala w pokazie Mariusza Przybylskiego!
Choc i tak trzymalam kciuki za Baryze. Jego twarz jest strasznie HYPNOTAJZING! 🤣 Choc wydaje mi sie, ze do finalu schudl jeszcze bardziej i zrobil sie z niego na buzi taki szczurek 😉
No i Kasie Struss sprowadzili na final, wow! 😉
Kurcze, tak mowilam, ze tej edycji nie bede ogladac, a jednak mnie wciagnela 😂 I musze przyznac, ze chyba miala najwyzszy poziom z wszystkich dotychczasowych. W koncu jakies ciekawe twarze! I mam wrazenie, ze czesc uczestnikow, a przynajmniej finalowa trojka byla bardziej profesjonalna od samej formuly programu i prowadzacych (mam na mysli Piroga, Dżoane i Rusin)!
Monny   bez odbioru .
03 grudnia 2014 01:22
Uwaga spoiler!
Radek (ten co ma teraz siwe włosy) dostał się do finału. Gościu wcześniej był modelem w lpp (reserved z tego co pamiętam) i jest już w jakiejś agencji 🙂 teraz pracuje jako stylista mody.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 października 2015 18:40
Bardzo mnie to cieszy!  😅
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
11 października 2015 20:22
Jeszcze się sezon dobrze nie rozhulał, a już spojler :P uee... no ale spoko info 😉
desire   Druhu nieoceniony...
12 października 2015 16:49
Nie dziwi Was, że min. 3 osoby jakieśtam "kariery" w tv już ma za sobą?
Jagoda, Magda i Karolina (ta z tatuażami), a teraz się jeszcze okazuje, że ten Radek to w zasadzie nie taki totalny zieleniak, nosz WTF?! 🤔 😵
Karolina grała w Miłości na bogato na MTV  😁 z inną top modelka z poprzedniej edycji z resztą 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 października 2015 16:12
Tak mi się zdawało, że gdzieś tą Jagodę widziałam... Ktoś mnie może oświecić gdzie? Chociaż powiem szczerze że mnie denerwowała wyjątkowo 😉
Kuchenne Rewolucja pracowała w kubańskiej restauracji 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 października 2015 10:29
Aaaa racja  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 października 2015 11:44
Cieszę się, że Radzio znowu skopal im tylki i ten burak Michał odpadł  😅 juz któryś odcinek Radek mnie zadziwia. Mój faworyt do wygranej, chociaż Karoliny tez fajne.
Facella z tym "skopał im tyłki" to lekka przesada, ale to prawda, że ma coś w sobie.
Nie jest to facet w moim typie, ale uwielbiam jego zdjęcia. I to zdecydowanie najlepsza metamorfoza w Top model, w tych włosach wymiata 🙂 Jacob też fajny, ale to zupełnie inny typ, więc nawet nie ma ich co porównywać.
Dobrze ze Majkel odpadl  🏇

Mi sie podoba taka sliczna z buzi dziewczyna co byla w grupie chlopakow i ta z tatuazami 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 października 2015 22:02
Cierp1enie, no to są właśnie obie Karoliny  😁

Sivens, fakt, na sesji mu nie szło, ale zadania wszystkie pozaliczał lepiej od nich 😉 pamiętam pierwszą sesję ze spadochronem, mięśniaki tam fruwali, a Radzio przyszedł, pach pach, wziął zapozował i pozamiatane... Chyba tym mnie kupił, jest mega profesjonalny, a zdjęcie z sesji rozbieranej to chyba najlepsze, jakie widziałam we wszystkich edycjach programu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się