Top model-zostań modelką

Facella Każdy ma gorszy dzień. Raz na wozie, raz pod wozem. Fajny chłopak i stworzony do modelingu. Chociaż na samym początku mi umknął... po metamorfozach i pierwszych zdjęciach już zapadł w pamięć 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2015 06:45
Czy z Waszej rozmowy dobrze wnioskuję, że właśnie przegapiam jakiś sezon? 👀 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 października 2015 07:41
Czarownica, no kilka odcinków 😀
Mnie wkurza ta cała gra Radka. Jest profesjonalistą, wie że jest dobry, jest bezczelnym gówniarzem w pracy i pokazuje wszystkim jakim jest świetnym modelem, a w programie robi z siebie amatora, który czuje się najsłabszy. Sorry, ale dla mnie koleś, który zarabia na jednej sesji ok. 600zł i z tego się bardzo dobrze utrzymuje, gra na litości widzów udając całkowicie kogoś innego nie jest fajne. Ja go pamiętam przed programem jako bezczelnego małolata bez matury, który wywyższa się nad każdym nowym modelem.
Przecież każdy z nich ma scenariusz, jaki ma być w programie  😉
Cierp1enie, no to są właśnie obie Karoliny  😁



aaa no to kibicuje 2 Karolinom 😀
W końcu nadrobiłam zaległości i dzisiaj po raz pierwszy mogłam obejrzeć w tv, a nie w internecie. Od razu przypomniałam sobie o tym wątku a tu cisza.  🤣
Wkurzyłam się jak odpadła Magda.. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiła Natalia. Nie rozumiem po co ją tyle trzymali.. Była beznadziejna.
Graba.   je ne sais pas
02 listopada 2015 21:44
nie wiecie gdzie można obejrzeć online oprocz tvn player? 🙂
Graba., zobacz na kinoman.tv 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 listopada 2015 21:16
Aj, liczyłam, że Jacob będzie w 2jce i wygra :P
Ja tez 👿
Ja tez byłam pewna, że wygra. W takim razie chyba Radek..  🤣
masakra z tym Radkiem , zniewieściały i niski  😵
Nie umiem się zdecydować kto powinien wygrać, bo to przecież nie konkurs miss. Liczą się też predyspozycje psychiczne i to jakie mają szanse na karierę. Ale nie mogę nie zauważyć, że Karolina jest po prostu prześliczna.
Pursat   Абсолют чистой крови
30 listopada 2015 21:30
masakra z tym Radkiem , zniewieściały i niski  😵

Ona też jest niska. 🤣 Śliczna dziewczyna, ale jak dla mnie takich są setki. Radek jest inny, od razu zwraca uwagę, a na zdjęciach wychodzi fenomenalnie.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 listopada 2015 21:31
To prawda, że jest śliczna. Teraz sama nie wiem kto powinien wygrać. Mógłby Radek dla odmiany, żeby jakiś facet. Dla mnie i tak wygrał Andre  😍
Ale Radek nie ma wyglądu modela.. Zreszta Karolina tez , ale przynajmniej Karolina dobrze wychodziła na zdjęciach i to doceniali ,a Radek nie poszedł w żadnym pokazie , to cos oznacza 🙂 ustawka mega tvn-owska
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 listopada 2015 21:50
Poszedł w końcu, w jednym czy dwóch.
Dla mnie ten Radek jest ciekawy. Jego zdjęcia mi się bardzo podobały - pytanie jak z pokazami, czy jest w stanie przy swoim wzroście w ogóle coś w tym światku zawalczyć?
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 listopada 2015 21:55
Zapomniałam o tym, że dzisiaj finał  😵
Bardzo się cieszę, że Radek wygrał, mój faworyt od pierwszej sesji  😜
Wichurkowa   Never say never...
01 grudnia 2015 06:42
Ja to od pierwszego odcinka byłam za Andre,strasznie mi smutno ze odpadł i nie wszedł do finału. Nie dość ze przystojny, miły  to jeszcze te ciało  😜
A Radek dla mnie to taki chłopczyk z plakatu:-)
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 grudnia 2015 07:12
z plakatu Bravo- yesss
Ale fotogeniczny, widać było, że ciezko pracowal. Denerwuje mnie ta cała otoczka "biednego chłopca"  wokół niego, która była tylko częścią scenariusza, a wszyscy biorą to sobie tak do serca..

Andre- ciacho MAX, spotkałam go w pociągu i na żywo równie sexy  😜
Jakob- przeciwienstwo Andre, ładny delikatny chłopczyk, ale tez cos ma w sobie

Ja jeszcze Karolinie Gilon kibicowałam, ale ona zawsze dla mnie piękna była 🙂
Cariotka   płomienna pasja
01 grudnia 2015 07:18
Karolina Gilon wg mnie jest za potężna jak na modelke, piękna kobieta ale grubej kości 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 grudnia 2015 07:25
racja, odbiega od standardów, ale fotomodelka pierwsza klasa🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 grudnia 2015 07:42
Andre- ciacho MAX, spotkałam go w pociągu i na żywo równie sexy  😜



IDEAŁ  😍 Zazdroszczę spotkania  😁


Radek jest dla mnie totalnie obrzydliwy.. ale cóż, z tak nietypową urodą pewnie daleko zajdzie, dobrze dla niego  😀
Wichurkowa   Never say never...
01 grudnia 2015 10:52
Yoga  🤣 Ale Ci znów zazdroszczę ! Jak ja bym go spotkała to całkiem przypadkiem potknela bym się obok niego wpadając w jego ramiona aaaa 😜 wyobrazilam to sobie ehh  🙄
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 grudnia 2015 10:57
Mnie pewnie tez wziął za psycholkę, bo siedział w przedziale obok, a mnie "jakoś tak" nosiło po tym korytarzu, ze ciagle przechodziłam obok i sie jopiłam  🤣
Dobrze, ze nie siedziałam obok niego, wtedy pewie bym nad sobą nie zapanowała.  😁 😲
W czasie zwolnienia lekarskiego, nadrobilam caly sezon 😀
Ten Radziu za niski jest na modela. Wiec na wybieg nie za bardzo. Moze jest intrygujacy i fotogeniczny, ale z taka uroda w Polsce kariery nie zrobi. Modele glownie zarabiaja na reklamach. U nas reklam perfum sie nie robi, a do reklamy oleju kujawskiego czy innej tam zupy Romana, to predzej Karolina Gilon sie nadaje. Troche za duza, swojska dziewczyna w typie Katarzyny Figury. 😉 Ale Radziu chyba ma plan na swoja kariere, bo dzisiaj w DDTVN (boze, niech to zwolnienie sie konczy) oznajmil iz zamierza zostac blogerem modowym. 😉
Jakob mi sie podobal i ten Michael, co odpadl jakos tak szybko. Szkoda, ze taki glupi 🤣 A z dziewczyn Natalia. Jako jedyna miala dobre warunki, no i ma brata modela. Szkoda, ze osobowosci brak.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 grudnia 2015 18:15
Patrząc na tą trójkę to tylko Jakob wygląda na modela i ma szansę na prace.
Zgadzam sie. A, jeszcze zapomnialam o Samuelu. On tez mi sie podoba, choc faktycznie na fotkach dosc dretwo wygladal. Poza tym inteligentny chlopak. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się